• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dr Wiesław Jaskulski - Bydgoszcz

minolta9000

New member
Niestety nie znam ;/ bylem jednak u dr Listopadzkiego. Profesjonalne i miłe podejscie.Byłem prywatnie. Pottem dopstałem telefon kiedy mam miec zabieg w szpitalu Biziela. Rano na 8 przyjechałem minus taki ze do 13 w nerwach czekalem na zabieg. Sam zabieg przeszedl szybko.Wesola atmosfera panowała ;) dzisiaj jest drugi dzien po zabiegu.Praktycznie zadnej opuchlizny.Krawienia mialem leciutkie plamienia na drugi dzien po dzisiejsza noc i dzien mija spokojnie :) ( mialem przedluzane wedzidełko)
Pozdrawiam i trzymam kciuki!
 

user346

New member
Ja dostałem odpowiedź, że obrzezanie kosztuje 1100 zł u dr Jaskulskiego, a dr Listopadzki nie odpisał mi na maila. Jestem z Bydgoszczy i szukam lekarza, chciałbym tylko obrzezanie, żeby chodzić z odkrytym żołądziem.
 

Alex

New member
Po 17 listopada mogę Ci odpowiedź jeżeli chodzi o dr Listopadzkiego. Tego dnia mam zabieg obrzeżania w szpitalu im., Biziela.
 

Alex

New member
Ja nie płacę nic ponieważ zabieg robiony jest w ramach NFZtu.
Za wizytę prywatnie zapłaciłem 100zł. Jedyny minus robienia zabiegu przez NFZ to czas oczekiwania. Wizytę miałem na początku sierpnia a zabieg mam 17 listopada, czyli ponad 3 miesiące czekałem ;/

Zdecydowanie odradzam lekarza dr Siekierę. Miałem u niego zabieg prywatnie i wynik jego zabiegu jest taki, że ponownie idę na zabieg ;/
 

user346

New member
Czy nie mając stulejki mogę się obrzezać, bo tak mi się chce? Co mi to daje, owszem będę chodził z odkrytym żołądziem, ale czy mój penis będzie większy?
 

Alex

New member
Z mojego punktu widzenia to nie chcę ryzykować, że kolejny raz usunięcia stulejki zostanie "zdupczone" Obrzeżanie zapewne ma tylko sam zwolenników co przeciwników. Odpowiadając na Twoje pytanie. Oczywiście że można się obrzezać mimo że nie ma się stulejki, tylko pytanie po co? Od zabiegu obrzezania penis nie urośnie.
 

user346

New member
Może wrzuć jakąś fotę.

Ja często jak czytam to forum, to ludzie się skarżą, niż są zadowoleni.
Ja mam takie pytanie

Tak samo jak są tacy, co nie robią obrzezania bo napletek musi spełniać swoją funkcje, co tak naprawdę jest bzdurą, bo jakby tak było nikogo by nie obrzezali.

Jaka jest szansa, że prywatnie nic mi się nie stanie po zabiegu? Przecież to dziwne, że mam płacić prywatnie 1100 zł a potem raz tule na poprawkę, przy czym nie mam stulejki, a chcę się pozbyć wędzidełka lub przedłużyć + obrzezanie dla względów estetycznych.
 

user346

New member
Przed chwilą dowiedziałem się, że ten lekarz wykonuje też operację wędzidełka. Kosztuje to 1/3 tego, co za obrzezanie.

Ponieważ nie mam tylu funduszy na tą chwilę, mógłbym na początek zająć się wędzidełkiem, a potem obrzezaniem. Co o tym myślisz?
 

Alex

New member
Pytanie tylko czy dwa razy chcesz przechodzić zabieg? Nie lepiej jest załatwić wszystko podczas jednego zabiegu. Proponuję zrobić tak jak ja, czyli idziesz na wizytę prywatnie (płacisz 100zł) a później umawiasz się na zabieg w ramach NFZtu.

Ja bym tak zrobił.
 

kaamilus

New member
Jaskulski robi zabieg za darmo w szpitalu MSWiA. Byłem u niego na wizycie, po kilku tygodniach umówiłem się na zabieg obrzezania. Ale kilka godz po wykonaniu zabiegu okazało się, że nie obrzezał mnie, tylko zrobił mi plastykę napletka - stwierdził, że tak będzie lepiej mimo, że chciałem się w całości pozbyć napletka.
Usunął mi w sumie 3 cm skóry. Zabieg trwał 15min, znieczulenie w kręgosłup - nic nie boli. Miła opieka pielęgniarska :), tylko po znieczuleniu trzeba leżeć przez 12 godzin prawie bez ruchu i nie podnosząc głowy... Masakra...
Niestety nie jestem do końca zadowolony, bo chciałem być obrzezany. Więc na kolejny zabieg pójdę do Biziela albo w swoim rodzinnym Białymstoku...
 
Do góry