• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Plastyka u dr Wiesław Tondel

michal_91

New member
Witam, ktoś ma jakiś kontakt do doktora Wiesław Tondel, jeden z lekarzy zaproponował mi obrzezanie (a mam stulejkę częściową w spoczynku jestem w stanie ściągnąć napletek), wolałbym spróbować na początek z plastyką... czy jest możliwość jakiejś konsultacji online? wysłanie zdjęć ? mam do Poznania 350km ? ktoś umawiał się przez internet do doktora i od razu przyjechał na zabieg??? jak rozpocząć kontakt telefonicznie? mailowo od razu???

Pomóżcie sprawa pilna !
 
kontakt do dr jest na jego stronie www
ja się umówiłem i na tej samej wizycie - pod skalpel

Umawiałeś się mailowo czy telefonicznie ? wysyłałes zdjęcia?
Jaka forma ? mnie interesowała by plastyka i myślałem że doktor własnie stara się robić bardziej plastyke niz obrzezanie
ale zauważyłem na forum że tez często decyduje się na obrzezanie.

Powiedz jak po zabiegu, w przypadku oponki itd jak mam 400km do doktora, jakaś porada online? jak twoje doświadczenia

Z góry dzięki !
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
już nie pamiętam, ale chyba telefonicznie. Żadnych zdjęć, wszystko dopiero na miejscu.
Wszystko dogada się na miejscu, on rysuje po Tobie różnymi kolorami, takie cięcie, a takie i masz duuuzo czasu, aby spokojnie zdecydować/zadać pytanie.
Online nie, ale po zabiegu pod telefonem 24h- dzwoniesz, odbiera/nagrywasz się, on oddzwania
Mój temat: http://meskiezdrowie.pl/moja-kolej-4338.html
 
Kolego nie można wysłać do ciebie priva niestety, fajnie prowadzisz swój wątek, przejrzałem wszystkie twoje posty i myślę że pomagasz wielu osobom.

Nie wiem co mi zaproponuje dr. Tondel, byłem u innego lekarza i proponował obrzezanie całkowite ale on tylko takie wykonuje a ja mam stulejkę częściową

Powiedz czy to twoje cięcie to tzw. pół obrzezanie? (i czy w trakcie wzwodu/erekcji ta skóra z żołędzia schodzi całkowicie do dołu tak? luźno? ) a potem jak wraca w spoczynku to tak zakrywa połowę?

Czy po zabiegu na drugi dzień można wrócić do pracy? wracać samochodem do domu? jak to u ciebie wyglądało? i czy po każdym oddwaniu moczu trzeba przemywać itd? to by wykluczało pracę

Z góry dziękuje ci bardzo za odpowiedz !
 

Podobne tematy

Do góry