• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Dr Tondel - 2 dni po całkowitym, do oceny

master1

Member
Na moje oko to super wygląda, ja miałem zabieg 25 czerwca obrzezanie całkowite i chciałbym żeby to tak wyglądało jak u ciebie,takie właśnie miałem oczekiwania końcowego efektu jak u ciebie, a póki co to jakoś słabo to widzę bo z jednej strony mam zgrubienie i narazie słabo się to wchłania a raczej nie wygląda na to żeby chciało się wchlonac, co prawda jeszcze szwy są i mam nadzieję że to zniknie bo nie chciałbym żeby tak zostało.
Masz założony temat, wrzucałeś zdjęcia?
 

vertex

Member
@NapletonBonaparte bo to jest tak, że każdy w swoim wątku pochwali się u kogo był. No i na powrót wypada zachować polityczną postawę ażeby nie zaszkodzić doktorowi, u którego się było, a zabieg się dobrze udał. Nie sądze ażeby nie wiadomo co tam działo się po latach, ale o szczegółach się już raczej nie dowiemy inaczej niż na własnej skórze, bo A - pacjent ma załatwioną sprawę, więc forum mu jest już niepotrzebne, B - nawet jeśli się ktoś zaloguje, to zamiast zrobić wątek tak samo skrupulatnie opisany jak leczenie, to doklei do starego wątku jeden post i cześć jak czapka. Szkoda, bo niektórzy ze strachu uciekną a jeszcze inni podejmą chujowe decyzje i będą jeszcze je chwalić.
 
Do góry