• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam zbyt krótkie wędzidełko?

keszq27

New member
Przed zabiegiem miałem bardzo wrażliwy żołądź, czy to mogło być spowodowane właśnie krótkim wędzidełkiem?
Czy powinienem kilka razy dziennie ściągać napletek do końca? Boje się że może źle się zrosnąć czy coś, zrobię wszystko żeby jak najlepiej wszystko przebiegło.

P.S. Przepraszam że tutaj piszę bez nowego tematu, ale nasunęło mi się kilka pytań dopiero dwa dni po zabiegu :(
 

chastu94

Member
Przed zabiegiem miałem bardzo wrażliwy żołądź, czy to mogło być spowodowane właśnie krótkim wędzidełkiem?
Czy powinienem kilka razy dziennie ściągać napletek do końca? Boje się że może źle się zrosnąć czy coś, zrobię wszystko żeby jak najlepiej wszystko przebiegło.

P.S. Przepraszam że tutaj piszę bez nowego tematu, ale nasunęło mi się kilka pytań dopiero dwa dni po zabiegu :(
Jeżeli przed zabiegiem rzadko odciągałeś napletek to żołądź musi się przyzwyczaić do nowych warunków. Trochę to trwa, ale mija :) Jak najbardziej możesz odciągać, szwy są na tyle mocne, że nie powinny puścić.
 

keszq27

New member
Jeżeli przed zabiegiem rzadko odciągałeś napletek to żołądź musi się przyzwyczaić do nowych warunków. Trochę to trwa, ale mija :) Jak najbardziej możesz odciągać, szwy są na tyle mocne, że nie powinny puścić.
Napletek przed zabiegiem przez długi czas był normalnie odciągany, normalnie funkcjonowałem, były stosunki itd. Martwi mnie to że codziennie budzę się ze wzwodem i okropnym bólem :(


@keszq27 Robiłeś na nfz czy prywatnie?
Tak, całe szczęście :) Chciałem na NFZ ale będąc w styczniu doktor mi postawił wybór a) za rok w marcu b) pójść do niego na wizytę prywatną za tydzień. Jako że nie miałem skąd ogarnąć pieniędzy i temat ucichł, zdecydowałem się teraz.
 

Lenny2020

New member
Napletek przed zabiegiem przez długi czas był normalnie odciągany, normalnie funkcjonowałem, były stosunki itd. Martwi mnie to że codziennie budzę się ze wzwodem i okropnym bólem :(



Tak, całe szczęście :) Chciałem na NFZ ale będąc w styczniu doktor mi postawił wybór a) za rok w marcu b) pójść do niego na wizytę prywatną za tydzień. Jako że nie miałem skąd ogarnąć pieniędzy i temat ucichł, zdecydowałem się teraz.
Ja właśnie jestem zmuszony wybrać nfz, obawiam się jednak że u mnie może się skończyć obrzezaniem. Zastanawia mnie też jak sytuacja wygląda w dobie pandemii...
 

keszq27

New member
U mnie zabieg miał się odbyć właśnie na koniec października jednak ze względu na pandemię musiałem przekładać termin, co chwilę ktoś był na kwarantannie.
 

keszq27

New member
Prywatnie. Miej na uwadze to że nawet załatwiając prywatnie możesz mieć obsuwę przez obecną sytuację. U mnie to trwało miesiąc, a powinno 1-2 tyg :)
 

Gordon123

New member
Witam ja mam również pytanie o wedzidelko ale wygląd ono tak jak na zdjęciu od ponad 10 lat i nigdy nie bylo problemu A od niedawna po stosunku w okolicach wedzidelka A czasem na samym wedzidelku pojawiają się jakby ranki wie ktoś co to może być?? Żadnej krwi nie ma po prostu jakieś jakby przetarcia https://imageupload.io/CfNL4aS41c.i
 

Sebix92

Active member
Witam ja mam również pytanie o wedzidelko ale wygląd ono tak jak na zdjęciu od ponad 10 lat i nigdy nie bylo problemu A od niedawna po stosunku w okolicach wedzidelka A czasem na samym wedzidelku pojawiają się jakby ranki wie ktoś co to może być?? Żadnej krwi nie ma po prostu jakieś jakby przetarcia
Tylko nieznacznie krótszy i dlatego mogą pojawiać się mikro pęknięcia.
 

Trolo

Well-known member

Trolo

Well-known member
Jest ewidętny pierścień i widać krótkie wedzidelko. Pokaż jeszcze od góry penisa.
Jeżeli nie ściągałeś wcześniej tak napletka podczas masturbacji poza żołądź to jest szansa, że się trochę rozciagnie, ale to nie będzie jakoś spektakularnie dużo.
Odczuwasz jakiś dyskomfort podczas masturbacji/seksu?
 

Oreo134

Member
Witam. Ostatnio zacząłem czytać o problemach ze stulejką i krótkim wędzidełkiem, nie mam pojęcia czy jest to krótkie czy ujdzie. Może sie wyrobi troche ?
 

Trolo

Well-known member
Niestety nie wyrobi się i serio masz krótkie. Umawiaj się na wizytę do urologa i na zabieg wydłużania wędzidełka :)
 

Oreo134

Member
A tam zawsze coś, jeszcze w tych czasach, chyba trzeba to załatwić, może im wcześniej tym lepiej. Teraz to chyba tylko prywatnie da rade. A i lepiej to całkiem wyciąć? Czy wydłużyć? Żeby mi za mało nie wydłużyli.
 

Trolo

Well-known member
Spokojnie lekarz będzie wiedział co ma robić. Tak masz rację im wcześniej tym lepiej będziesz się czuł psychicznie, że masz wszystko ok z ptakiem :)
 

Podobne tematy

Do góry