Czy mam zbyt krótkie wędzidełko?

maly

New member
Krótkie wędzidełko ?

Witam.

Mam pewien problem ponieważ wydaje mi się, że mam krótkie wędzidełko. Jednak sam mam problem to określić ;)
Napletek bez problemu ściągam poniżej żołędzia, ale cały zbiera się w taką fałdkę pod nim. Jeśli ściągam na siłę niżej to nie boli jednak nie zostaje i ciągnie za sobą żołędzia ;/

Podrzucam 3 fotki może coś na nich będzie widać. ;)

imgur: the simple image sharer

Na tym ostatnim zdjęciu jest napletek zdjęty do oporu.. a wcześniej jest tak daleko jak się sam utrzymuje.

Kolejne pytanie:
Ogólnie ja mam 16 lat (w lipcu będzie 17) czy jeśli jest to wędzidełko za krótkie to mogę mieć zabieg w tym wieku ? Czy to nie jest żaden problem ?
I jeśli mogę to gdzie na śląsku wykonuje się takie zabiegi ? ;)

Z góry dzięki za odpowiedzi i Pozdrawiam ;)
Czyli

Ttytus

New member
Witam mam 15 lat i wydaje mi się że mogę mieć krótkie wędzidełko lecz nie jestem pewny bo wzwodzie skóra z napletka schodzi bez problemowo za żołądź ale jak spróbuje do samego dołu pociągnąć to jak by wędzidełko ciągnie lekko za sobą żołądź.

Ttytus

New member
Już tutaj postowalem i mówili że jest wszystko ok ale nie dałem zdjęć jak zdejmuje skórę z napletka i mi się wędzidełko napina i ciągnie trochę główkę od penisa. Sorry że pytam drugi raz ale wiecie to ważna rzecz.

Czy tak powinno być że jak lekko zejdę za żołędzia to wędzidełko będzie tak wyglądać jak na pierwszy zdjęciu uciągnąć główkę troszkę w dół? Na 2-3 naciagalem do samego dołu ile się dało dodam że nie czuje bólu ani trudności żeby zejść do samego dołu jednak nie wiem czy to jest normalne te białe proszę oceńcie jeszcze raz dodam że mam 15 lat i mój penis ma tylko 13 cm może to normalne jak na takiego?

Z góry dziękuję za pomoc.

Sebix92

Member
Już tutaj postowalem i mówili że jest wszystko ok ale nie dałem zdjęć jak zdejmuje skórę z napletka i mi się wędzidełko napina i ciągnie trochę główkę od penisa. Sorry że pytam drugi raz ale wiecie to ważna rzecz.

Czy tak powinno być że jak lekko zejdę za żołędzia to wędzidełko będzie tak wyglądać jak na pierwszy zdjęciu uciągnąć główkę troszkę w dół? Na 2-3 naciagalem do samego dołu ile się dało dodam że nie czuje bólu ani trudności żeby zejść do samego dołu jednak nie wiem czy to jest normalne te białe proszę oceńcie jeszcze raz dodam że mam 15 lat i mój penis ma tylko 13 cm może to normalne jak na takiego?

Z góry dziękuję za pomoc.
Wygląda spoko ale staraj się go rozciągać