Czy mam zbyt krótkie wędzidełko?

Gacek99

New member
Teraz trochę wyraźniejsze zdjęcia dodałem. Wydaje mi się że wędzidełko jest trochę za krótkie. Jak chce całkowicie ściągnąć skórę to już bardziej nie mogę, tak jak jest pokazane na zdjęciu. Waszym zdaniem wędzidełko jest za krótkie czy jest dobre?
https://imgur.com/a/7NdOIyb
 

Trolo

Active member
A jak daleko byś chciał je zsunąć? Generalnie chodzi tu o to jak podczas seksu będzie, a nie podczas zsuwania ręką bo warunki są całkiem odrębne. To są zdjęcia w całkowitym wzwodzie ? Nie wygląda to źle, ale liczą się tu Twoje odczucia. Gdy naciągasz to boli, piecze?
 

Trolo

Active member
Krotkie ma wplyw na szybkosc dochodzenia. I Ciebie widac, ze sie napina i jest białe, wiec pasuje wydluzyc. Umow sie do urologa prywatnie ktory to nastepnie umowi sie z Toba na zabieg. Myślę, że po wydłużeniu węxzidełka będzie dobrze. Samo wydluzanie nie jest skomplikowane takze smialo mozesz na nfz robic. Jak chcesz najladniejszego efektu to szukaj laserowego zabiegu.
 

zakłopota_ny

New member
To lepiej umówić się do urologa czy od razu do kliniki na zabieg wydłużania? Planuje zrobić to w Poznaniu na Grochowskiej. Robił ktoś tam może zabieg?
 

user842

Member
To lepiej umówić się do urologa czy od razu do kliniki na zabieg wydłużania? Planuje zrobić to w Poznaniu na Grochowskiej. Robił ktoś tam może zabieg?
Zwykle przed operacją wymagana jest konsultacja z lekarzem, który będzie ją wykonywać. Lekarz wystawi Ci wtedy skierowanie na operację, z którym będziesz mógł się zapisać na zabieg. Możesz oczywiście zadzwonić do kliniki i umówić się na konsultację z lekarzem w danej klinice, bo skoro lekarz tam operuje, to powinien też przyjmować tam pacjentów. Oznacza to, że do kliniki będziesz musiał pojechać prawdopodobnie dwa razy - raz na konsultację, a w drugim terminie na zabieg.
 

Janusz11

New member
Witam mam 17 lat i zacząłem o tym myśleć potrzebuje pomocy przyznam wstydze się porozmawiać aktualnie o tym z mamą. Proszę powiedzcie czy jest zbyt któtkie jak jest pełen wzwód to nie mogę bardziej zsunąć ponieważ czuję dyskomfort oraz jakby inny ból.Czy podczas stosunku może sie zerwać czy trzeba coś z tym robić : jpg niżej
https://imgur.com/a/RTmTKEX
 

mati12

Member
Na zdj wyglada na krótkie,podczas stosunku może a nie musi sie zerwac jeżeli sie wstydzisz rozmowy matki zaczekaj rok do ukończenia 18
 

Trolo

Active member
A czujesz bardziej od strony wędzidełka czy nieznacznie zwęzonego napletka? Pytam bo nie wygląda źle, aczkolwiek napina się i robi białe. Czy podczas masturbacji z zsuniętym napletkiem odczuwasz dyskomfort?
 

Trolo

Active member
Nikt Ci nie da gwarancji, nawet lekarz. Trzeba spróbować. Analnie jest gorzej bo trzeba stosowac sztuczne nawilżenie. Więc na sucho może się prędzej uszkodzić niż z nawilżeniem.
 

mati12

Member
Przy analnym potencjalnie szybciej niz przy normalnym
Jezeli jednak sie zdecydujesz to w gumce i z nawlizeniem jezeli nie bedziesz szalec na maxa to nie powinno sie zerwac
 
Do góry