• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

mati12

Well-known member
Nie musisz nikomu się spowiadać jedz miasto w pobliżu jeżeli masz tak możliwość jeżeli cię stać to prywatnie
 

rafixs

New member
moge też jechac prywatnie do kliniki w Warszawie tylko mam do niej jakies 50 km w jedna strone czy po takim zabiegu moge wracać za kierownicą?
 

wacie

Active member

Też się bałem , nie ma czego.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Bez jaj żebyś w wieku 40 lat spowiadał sie rodzicom z takich spraw. Ze to w ogóle przyszlo ci do glowy to mnie dziwi najbardziej. Chyba ze mieszkasz z nimi i spowiadasz sie z kazdego wyjscia z domu. I o 22 masz byc z powrotem
 

bastekxxxxx

New member
Temat zbiorczy, w którym proszę zamieszczać pytania i zdjęcia osób chcących się dowiedzieć czy mają stulejkę czy nie.

Przed zamieszczeniem postu proszę koniecznie zapoznać się z aktualnie obowiązującymi zasadami na forum. Dopuszczalne jest hotlinkowanie zdjęć tylko i wyłącznie z serwisu imgur.com. Posty niezgodne z zasadami netykiety będą usuwane lub przenoszone do Śmietnika.
Czy samo naciaganie skory wystarczy to powie Ci to lekarz. Tak czy siak musisz udac sie do urologa i na moje oko na 99% bedzie cięcie skalpelem :D
 

bastekxxxxx

New member
Czy samo naciaganie skory wystarczy to powie Ci to lekarz. Tak czy siak musisz udac sie do urologa i na moje oko na 99% bedzie cięcie skalpelem :D

A czy tu jest stulejka ? Kiedyś nie zsuwalem a teraz tak.
 

mxmss12

New member
Temat zbiorczy, w którym proszę zamieszczać pytania i zdjęcia osób chcących się dowiedzieć czy mają stulejkę czy nie.

Przed zamieszczeniem postu proszę koniecznie zapoznać się z aktualnie obowiązującymi zasadami na forum. Dopuszczalne jest hotlinkowanie zdjęć tylko i wyłącznie z serwisu imgur.com. Posty niezgodne z zasadami netykiety będą usuwane lub przenoszone do Śmietnika.
czesc, mam 14 lat i chcialbym sie spytac od czego zacząć rozciąganie napletka?
 

Trolo

Well-known member
Po pierwsze od stwierdzenia jaką masz stulejkę i jaką masz determinację do tego. To nie jest tak, że w tydzień się rozciągnie. Trzeba to robić powoli. A rozciąganie zaczyna się zależnie od tego w jaki stanie i ile zsuwasz napletek w spoczynku czy wzwodzie.
 

Miłosz2011

New member
Witam mam już w sumie 12lat, mam pytanie dziś rano zauważyłem że mam bardzo czerwoną końcówke skórki. Czy jest możliwe że to przez to że mam stulejke? Czy można to czymś posmarować np maścią cynkową? Albo sudocrem?
 

Trolo

Well-known member
Raczej nie. Skórkę możesz mieć czerwoną z różnych powodów, ale może to też być rzecz normalna. Te maści, które wymieniłeś nie służą do tego i nie pomogą. Jesteś pewny, że masz stulejkę? Sam kolor nie stanowi o tym czy się ma stulejkę, czy nie. To czy zsuwasz skórkę czyli napletek z żołędzi świadczy o tym czy masz stulejkę czy nie. Powinieneś zsuwać w spoczynku i we wzwodzie.
 

bmwe35

New member
Witam, proszę doświadczonych kolegów o opinię nt mojego penisa. Jaki jest to rodzaj stulejki? Wg Was jaki zabieg w tym przypadku jest najlepszy?

Oczywiście wiadomo, że opinia lekarza i wizyta to podstawa jednak przed umówieniem się na diagnozę i zabieg chciałbym zasięgnąć informacji. Dziękuję.

W spoczynku


W spoczynku z odsuniętym napletkiem


We wzwodzie z maksymalnie odsuniętym napletkiem
 

mati12

Well-known member
Masz częściową ciasno masz,bez zabiegu się nie obejdzie umów się na wizytę do dobrego lekarza określi jaki rodzaj obrzezania byłby dla ciebie najlepszy
 

bmwe35

New member
Ok, jestem z Poznania to nie pozostaje mi nic innego jak umówić się do doktora Tondla albo doktora Cieślikowskiego.

Muszę jeszcze na forum poczytać, który jest bardziej kompetentny :) Aczkolwiek wszędzie przewija się dr Tondel

Ktoś z Was może miał taki sam przypadek jak u mnie czyli we wzwodzie do połowy, a bez zwody całość schodzi? Jak tak to jaki rodzaj zabiegu był u Was wykonywany?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jak skora jest ciasna na większej dlugosci to se za bardzo nie mozesz wybierac rodzaju zabiegu. Trzeba wyciac co jest zle i tyle w temacie. A co lekarz wyczaruje z tego co masz to z nim trzeba omawiac. Pokazac najlepiej zdjecia jak to wyglada podczas wzwodu. Byc przygotowanym na wizytę wlasnie w takie informacje.
 

xwiewiurx

Member
Jak skora jest ciasna na większej dlugosci to se za bardzo nie mozesz wybierac rodzaju zabiegu. Trzeba wyciac co jest zle i tyle w temacie. A co lekarz wyczaruje z tego co masz to z nim trzeba omawiac. Pokazac najlepiej zdjecia jak to wyglada podczas wzwodu. Byc przygotowanym na wizytę wlasnie w takie informacje.
ja mam u Tondla zabieg w czwartek ,dzieki za info bo nie wpadl bym na to zeby to przygotowac.
 

Piotrekkolo

New member
Witam mam pytanie schodzi mi normalnie skórka do konca lekko schodzi i jak staje to też mogę ściągnąć skórkę. Ale mam za długom skórkę bo mam prawie 4cm skórki a penisa mam 4cm razem 8cm. I mam pytanie czy muszę się zapisać na operacje stulejki żeby uciąć tą skórkę? Proszę o odpowiedź. Mam 12 lat.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry