• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

fancom

New member
Pysior wygląda na to, że lekarz ma rację i raczej bez obrzezania się nie obejdzie, wydaję mi się, że żadne maści tu nie pomogą ale możesz spróbować stosować nic nie tracisz a możesz zyskać :) na razie poczekajmy na wygojenie się rany :)
Gdzie robiłeś zabieg? bądź u jakiego lekarza? pytam z ciekawości bo może nas ten sam lekarz operował :)
 

Pysior

New member
Zabieg wykonywałem u lekarza Jacka Łempickiego w klinice IATROS. Oczywiście zaczekam na wygojenie ale juz widze ze nici z tego i trzeba bedzie sie obrzezac pytanie tylko czy mozna to zrobic w jak najmniejszym skutku tzn z pol centymetra czy wiecej...
 

fancom

New member
No to witam kolegę, ja też miałem zabieg u tego samego lekarza i w tej samej klinice :) co do twojego pytania to nie wiem czy można tylko się obrzezać z pół centymetra, obrzezać się można częściowo lub całkowicie. Jeżeli nic się nie zmieni to będziesz musiał zaufać lekarzowi, może częściowe by wystarczyło.

ps. jeden Twój link do zdjęcia padł
 

fancom

New member
Ja to już dobre pół roku po zabiegu, a wykonywany miałem na początku grudnia 2013 roku.
Co do znieczulenia to faktycznie na początku trochę bolało i te wbijanie igły brrr... okropne ale z tego co pamiętam to w kilka miejsc mnie kuł :(
A jak zobaczyłem jaką szpryce mi szykuję to od razu mi gorzej było ;)
Ale pierwszy zastrzyk najgorszy był :(
Tu możesz zobaczyć jego dzieło już po wszystkim jak jest zagojone (też tylko wędzidełko mi robił)
imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer
Ciekawe czy też miał kolejkę chłopaków do zabiegu jak Twój dzień nadszedł :) bo u mnie to ok 4-5 chłopaków czekało oprócz minie na zabieg tego dnia :p i chyba wszyscy przerażeni byli :D
 

Pysior

New member
Słuchajcie mam jeszcze pytanie jestem równo tydzien po zabiegu a w miejscu na grzybku gdzie bylo rozciete wedzidełko nadal odczuwam ból oczywiscie przy dotyku lub gdy majtasami zostanie przycisnięty czy to normalne po tygodniu ?
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
Po tygodniu cudów nie będzie, jak lata był ukryty, daj mu czas do miesiąca, tyle mi było potrzebne :)
to ból czy dyskomfort? ;p ja mojemu pozwalałem się przystosowywać powoli, sam organizm mi to regulował, wiedziałem, że np. chodzić bez opatrunku nie dam rady, ale jak nie ma zbytniego ruchu, to da radę, to na początku chodziłem w opatrunku, a spałem bez, co by się przywyczajał, ale spokojnie, był cięty, więc musi poboleć :)
 

Pysior

New member
Rozumiem. Ja od początku nie mialem zalozonego opatrunku tyle co mi wlozyl gaze pod napleta do pierwszego oddania moczu a tak to jest caly czas czapa schowana pod skora bo zabieg skutku nie dal jako tako, bol odczuwam gdy dotkne to miejsce co mialem ciete. za miesiac zglosze sie na obrzezanie....
 

Pysior

New member
Generalnie sprzet sie juz wygoił ale szwy jeszcze pozostały. Powiem tak operacja dala tylko tyle, że bez wzwodu moge sobie skórke ściągnąć a jak sprzet stoi to juz pozostało tak jak było. Pierścień jest za ciasny, sporo zaciasny takze musze sie obrzezac.
 

fancom

New member
Czyli lekarz miał rację na początku, że w grę wchodzi raczej obrzezanie ale warto było spróbować na razie z samym wędzidełkiem.
Szkoda tylko, że będziesz musiał się położyć na stół drugi raz :( a to do przyjemnych rzeczy nie należy, no ale tyle dobrego że pod fachową rękę wrócisz :)
 

Pysior

New member
Bez dyskusyjnie musisz isc do urologa:) Naprawde nie warto się bać ani zwlekać. Ja sie tego bałem masakrycznie a teraz moge smialo isc jeszcze raz. Najgorsze pierwsze dwa dni po zabiegu bo taki jakby dyskomfort ale da sie żyć.
 

bradd

New member
Dzięki za odpowiedzi. Ja decyzję już podjąłem. Chcę odezwać się do doktora Tondla [?] z Poznania. Już moja dziewczyna powoli zaczyna się niecierpliwić, więc najwyższa pora... Tylko mam pewne obawy - mój sprzęt w czasie spoczynku jest na prawdę niewielkich rozmiarów i obawiam się, czy to nie będzie problemem, ale cóż. Zobaczymy ;)
 

sabciow

New member
Tylko mam pewne obawy - mój sprzęt w czasie spoczynku jest na prawdę niewielkich rozmiarów i obawiam się, czy to nie będzie problemem, ale cóż. Zobaczymy ;)
Ja nie widzę problemu , z powodów często religijnych dokonują obrzezania niemowlaków i tam nie spodziewałbym się wielkich rozmiarów :)
 

maverikk

New member
Pysior jak u Ciebie wyglada sytuacja po zabiegu jakie obrzezanie wybrales ? Bo sie zastanawiam nad tym gdyz mialem juz wedzidelko robione i chyba tez lipa wyszla i mysle nad obrzezaniem ale mysle bardziej o czesciowym + całkowite wyciecie wedzidelka.
Fancom ty miales robione wydluzenie czu usuniecie calkowite wedzidelka ?
Dzieki z góry za odpowiedziec
 

fancom

New member
Fancom ty miales robione wydluzenie czu usuniecie calkowite wedzidelka ?

Z tego co mi wiadomo to mam usunięte, ponieważ już nic nie łączy napletka z żołędzia teraz napletek mogę rozciągnąć po całym penisie.
Wstawiłem nawet zdjęcia wiec możesz zobaczyć jak po zabiegu to wygląda na poprzedniej stronie :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry