• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy mam stulejkę?

fancom

New member
Siergiej. Nie wiem czym się przejmujesz. Wszystko co pokazałeś na zdjęciach jest jak najbardziej prawidłowe i w normie. Stulejki nie masz, więc się ciesz. Krótkie wędzidełko ma każdy facet który nie współżył jeszcze z kobietą i nie masturbował się. Wraz z rozpoczęciem współżycia seksualnego i napinaniu wędzidełka, szybko ono się wydłuża i nie ma z tym żadnego problemu. Nie sądzę aby jakiś lekarz chciał robić ci jakiś zabieg, bo nie ma takiej potrzeby. Chyba że prywatny. Płacisz, więc wymagasz. Tylko po co. Każdy zabieg niesie za sobą zagrożenie zakażeniem jakimś mikroorganizmem i infekcją mogącą trwać latami. Nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma, bo możesz zafundować go sobie na własne życzenie. Pozdrawiam.

Również się z tym nie zgodzę. Wędzidełko nie wydłuża się ani nie rozciągnie po masturbacji bądź stosunku, to jest taka wada i należy się poddać zabiegowi.
Kolega Klaus1 dobrze mówi, że podczas stosunku może się zerwać bądź pękać.
 

Siergiej1

New member
Czyli bezpośrednio kierować się do urologa z wizytą , którego obejmuje kasa chorych ? chce już to mieć za sobą czy myslicie , ze przy I wizycie będzie w stanie zrobić mi to od "ręki" ?
Powiem tak , masturbowałem się jak i z kobietą też współżyję (dość często) tak więc Twoje treści kolego BENEOFIS40 są sprzeczne
 
Ostatnia edycja:

BENEOFIS40

New member
Co to za brednie? Na pewno facet nigdy sie nie masturbowal... Sa tacy ludzie w ogole na swiecie? Ewidentnie ma za krotkie wedzidelko i nie wmawiaj mu ze jest dobrze. Podczas stosunku moze mu sie zerwac i dopiero beda klopoty.

Widzę, że nie masz bladego pojęcia o anatomii człowieka. Usilnie chcesz człowieka wbić w kompleksy. Nie wiem dlaczego? Natura człowieka tak skonstruowała, żeby nie były potrzebne żadne poprawki. Gdyby tak było i wynikały z tego jakieś powikłania, rodzaj ludzki zapewne by wyginął. Kto z naszych przodków dokonywał w przeszłości jakichś korekt penisa? Przecież chirurgów nie było setki lat temu. Powinieneś wiedzieć, że natura wyposażyła pochwę kobiety w odpowiedni śluz, dzięki któremu nie dochodzi do zerwań wędzidełek. Sam jestem przykładem nie tylko krótkiego wędzidełka, ale również stulejki. Jak byłem mały, to nie mogłem w ogóle zsunąć napletka. W czasie zwisu nawet miałem z tym problemy. Nie byłem u żadnego lekarza, a wszystko mam już w normie. Żadnych zerwań nie było.
 

adrem

New member
Najlepiej udać się do urologa, żeby ocenił, czy konieczny będzie zabieg. Nie ma co nazywać tego operacją, to praktycznie bezbolesny zabieg, którego gojenie trwa ok. 2 tyg do miesiąca. Najlepiej pozbyć się problemu, jak najszybciej.
 

adrem

New member
Skoro możesz ściągnąć napletek w stanie spoczynku, a nie możesz podczas wzwodu to jest to tzw. stulejka funkcjonalna, niecałkowita (sam taką miałem). Lekarz ocenia, jaki typ zabiegu będzie najlepszy (oczywiście w konsultacji z Tobą). Nie wydaje mi się, żeby w twoim przypadku konieczne było obrzezanie całkowite. Plastyka napletka (poszerzenie go przez nacięcie i zszycie) lub obrzezanie częściowe (wycięcie części napletka, pierścienia zwężającego) - to możliwe typy zabiegów.
 

Batista23

New member

fernando

New member
hmm mozna powiedziec ze w pewnym stopniu uciska, niezbyt mocno ale czuje lekkie uciskanie. (naciągam sobie dopiero od dwóch miesięcy poniewaz kiedys wcale tego nie robiłem, dopiero po wizycie u urologa, kazal mi naciągac zeby skóra sie uelastyczniła i mówił ze bedzie ok , czy mozliwe jest ze mi sie uelastyczni i nie bedzie mi wcale uciskac?)
 

pawel007007

New member
Ciężko mi powiedzieć, ponieważ sam jestem po zabiegu plastyki napletka i wędzidełka, miałem wykonywany zabieg w styczniu i od tamtej pory regularnie ćwiczę, ale tak samo jak ty czuje ucisk podczas wzwodu i to dość czuły, miejmy nadzieje że to samo się rozejdzie bo nie chce poprawki:p
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Czy mam stulejkę 15 lat Zdjęcia Stulejka 2
M Czy mam stulejkę? Stulejka 10
D Czy mam stulejkę? 14 lat Stulejka 2
S Czy mam stulejkę? 13 lat Stulejka 9
A Czy mam stulejkę? Lat 14 Stulejka 3

Podobne tematy

Do góry