• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy dam radę sam to wyleczyć?

nope

Well-known member
Nie jestem ekspertem ale moja stulejka częściowa wygląda gorzej jest ciaśny pierścien i bez problemu napletek schodzi w spoczynku do końca i bez problemu powraca. Uważam że tu u ciebie jest na prawde niebo a ziemia w porównaniu ze mną. Smiem twierdzieć że jest wszystko git..
 
W sumie zabrzmię dziwnie ale pokażesz zdjęcia? @Jakub12346 , porównałbym sobie. No psychicznie na pewno jestem nakręcony, dużo czytałem o tym załupku itp i bardzo się boję, jak to będzie potem naciągnąc itp
 

ToJa83

Member
WOW. Faktycznie źle to wygląda. Nic dziwnego, że miałeś non stop nawracające stany zapalne. Przykro to mówić, ale zaniedbałeś strasznie swoje miejsce intymne.😱 Najważniejsze jednak, że w końcu coś z tym robisz.👍 Co do dalszej części twojego postu to nie rób nic na siłę - powolutku i do przodu. Najważniejsze to wyleczyć na dzień dzisiejszy stan zapalny i zrobić zabieg plastyki/obrzezania (jeżeli będzie taka potrzeba). Będzie dobrze. Głowa do góry!🤗
 
No nie jest to najlepsze, ale nie widzieliście tego co było wcześniej, a było tego 2x więcej. Nie wiem z jednej strony spróbowałbym zsunąć do końca, z drugiej panicznie się boje załupka albo po prostu tego ze nie bedzie chciala skóra wrocic na swoje miejsce
 

kamilops

Active member
Bądz facetem, nawet jak boli to usuń tą mastke. Dwa szybkie ruchy i powinna odpaść. Żołądz powinien być cały czysty i rowek za zołedziem tez (prawdopodobnie jest tam masa syfu ktora blokuje ci napletek w tamtym miejscu). Polewanie wodą czy ta moja zaproponowana peseta to zabieg na godzine w wannie, a ty sie z tym bawisz parenascie dni. Na palec mydlo i jezdzij po mokrym zoledziu, tak bedzie mniejsze tarcie i bedzie bardziej przyjemnie.

Tez mialem nadwrazliwosc, a miesiac po zabiegu zostala tylko przy mocnym pocieraniu, ale na codzien juz jej nie czuje. Zastanow sie ze za pare lat bedziesz musial wejsc w partnerke i sie o nią ocierac członkiem, a na razie boisz sie go dotknac
 
To nie strach xd Powoli przyzwyczajam członka do dotyku, na początku nawet lekki dotyk wody powodował dyskomfort, teraz jestem w stanie już lekko dotknąć palcem, ja jestem zdania że lepiej powoli a stale. Ale trochę racji też masz. I nie zejdzie to palcem, za bardzo jest przylepione, az pensetą jest łatwo jak odchodzi choć trochę by móc złapać, jak nie odchodzi do łapię nie ser a penisa i chyba każdy wie jakie to uczucie uszczypnąć prącie.
 

mati12

Well-known member
Jesteś dorosły tak jak napisał kali095 wejs się w garść po prostu umyj nic ci się nie stanie a już na pewno nie jest to ból którego nie da się nie przeżyć
 
No to przecież mówię że myję, tylko napisałem że boję się ściągnąć do końca, na zdjęciu wyżej pokazane jest dokąd ściągam i pytanie czy próbować do końca czy nie? Te załupki mnie przerażają, i nie wiem jak będzie potem z nasunięciem skóry
 
No do momentu na zdjęciu schodzę bez większych problemów, w sensie opór minimalny jest ale bez bólu, dalej nigdy nie próbowałem ze strachu
 

kamilops

Active member
Umyj to żółte najpierw. Potem delikatnie odsun. Będzie ciężko bo napletek jest zlepiony, usuń to co go klei i posuwaj się aż do samego końca. Ten dyskomfort to masz trochę w głowie, weź się w garść i dziś to zrób. Potem dokładnie wodą i mydłem go umyj i pokaz zdjęcia z odciagnietym tyle ile się da. Jak się postarasz to dziś ci powiemy czy trzeba operacje czy nie
 
Dziś niestety już nie dam rady, cóż jutro będę próbował, ale zaczynam też szukać innego urologa na wizytę. Chciałbym by ktoś jasno mi powiedział że mogę do końca próbować i na czy potrzebna ta operacja czy nie
 

kamilops

Active member
Najpierw spróbuj go umyć, potem zastanawiaj się nad urologiem. Jak tam jest kleiste coś to skóra po prostu nie ma poslizgu
 
No duża część już umyta, została ta najgorsza która nie chce za cholerę zejść, ani jak myję ręką ani pod lekkim ciśnieniem wody
 
Dlatego też prosiłem o porady, czy są jakieś substancję które są bezpieczne a pomogą czy coś. Dzisiaj już penseta uszczypnąłem kolegę i średnio chciałbym to powtarzać
 

Podobne tematy

Do góry