• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czuły żołądź po obrzezaniu

Sepu

New member
Cześć. Wiem że takich tematów jest wiele, ale jak już wiele osób pisało jest to sprawa indywidualna. 6 lipca miałem zabieg obrzezania całkowitego, od kilku dni chodzę po domu nago ponieważ już stanowczo za długo by było na opatrunek, a bielizny nie jestem w stanie włożyć. Żołądź jest tak wrażliwy że mam problem z jakimkolwiek dotykiem. Lekarz mi odradza jakieś preparaty znieczulające bo żołądź ma się przyzwyczajać. Ale ja mam wielki problem żeby zacząć. Proszę o jakieś porady.
 

MKD

Active member
no niestety nie ma na to sposobu, zoladz musi sie przyzwyczajac.

Ja chodzilem w opatruku nie oslaniajacym zoledzia oczywiscie nago. Lezalem tak cale 3 dni a pozniej jak kobieta wyszla z domu bo przeciez nie bede jej tym widokiem straszyc xD

Zobiles widac troche blad bo podczas mycia (powinienes 1-2 razy dziennie myc tak naprawde dokladnie) mogles spokojnie zoladz przyzywyczajac.

Ja tez mialem problem z chodzeniem w bieliznie. Najpierw mialem problem sie poruszac, pozniej wytrzymywalem tylko X czasu.
Poruszaj sie nago i dotykaj palcami czesto to na pewno bedzie latwiej niz walka z bielizna a cos tam przyzwyczaisz
 

Sepu

New member
no niestety nie ma na to sposobu, zoladz musi sie przyzwyczajac.

Ja chodzilem w opatruku nie oslaniajacym zoledzia oczywiscie nago. Lezalem tak cale 3 dni a pozniej jak kobieta wyszla z domu bo przeciez nie bede jej tym widokiem straszyc xD

Zobiles widac troche blad bo podczas mycia (powinienes 1-2 razy dziennie myc tak naprawde dokladnie) mogles spokojnie zoladz przyzywyczajac.

Ja tez mialem problem z chodzeniem w bieliznie. Najpierw mialem problem sie poruszac, pozniej wytrzymywalem tylko X czasu.
Poruszaj sie nago i dotykaj palcami czesto to na pewno bedzie latwiej niz walka z bielizna a cos tam przyzwyczaisz
Niestety nie jestem w stanie dokładnie myć. Dzisiaj podczas moczenia dotykałem go dużo. I jakoś to było. Zaraz wezmę leki przeciwbólowe i będę próbował założyć bokserki. Jak nie ma innego sposobu to nie ma. Małymi krokami może się jakoś uda. Gdzieś w innych postach natknąłem się na poradę aby smarować żołądź maścią z witaminą A. Czy wy czymś smarowaliście?
 

wacie

Active member
Niczym nie smaruj.
Niestety gdy chodzisz nago to żołądź nie ma jak się przyzwyczajać.
Załóż lekki opatrunek z gazy ,owiń ją żołędzia i z dna na dzień będziesz widział poprawę.
Aby ona postępowała nie możesz ptaka trzymać w szklanej bańce , musi o coś ocierać.
 

Sepu

New member
A jak wygląda temat z noszeniem penisa do góry. Bo generalnie to cały czas mam oponkę, ale od kiedy nie noszę opatrunku to penis zwisa sobie swobodnie, jak śpię to leży na jajkach.
 

Sepu

New member
A czy oponkę uciskać? Lekarz kazał mi delikatnie dociskać do żołędzia, a tutaj gdzieś na forum znalazłem info żeby nie ściskać i sama zejdzie.
 

Sepu

New member
Moja generalnie nie jest duża. Jedyny problem że ranki na niej się robią, zwłaszcza że zszywki podrażniają, bo miałem anastomatem robione. Dzisiaj jak założyłem bokserki to chyba najbardziej bolało jak ta ranka ocierała, ale starałem się kilka kółek po pokoju zrobić. Chodziłem jak paralityk, ale zawsze to coś do przodu :p
 

wacie

Active member
11 dni po zabiegu masz jeszcze zszywki ? Ja w 8 dniu nie miałem już żadnej.
Natnij pierścień , już zszywki powinny wypadać.
 

kRiss

Member
A jak to wygląda X miesięcy po zabiegu, jeśli chodzi o odczuwanie przyjemności z dotykania żołędzia? Powiedzmy rok po nie odczuwa się już żadnej przyjemności?
 

wacie

Active member
Nie wiem jak po roku , u mnie prawie po 3 miesiącach nie ma problemów z dotykiem. Z sexem i odczuwaniem również (y)
 
  • Like
Reactions: AGv

MKD

Active member
A jak to wygląda X miesięcy po zabiegu, jeśli chodzi o odczuwanie przyjemności z dotykania żołędzia? Powiedzmy rok po nie odczuwa się już żadnej przyjemności?
ja jestem juz blisko 9 miesiaca po zabiegu.

Ciezko jest mi ocenic utrate czucia bo juz nie pamietam jak to bylo wczesniej. Ale pamietam pierwszy seks po zabiegu. Podczas oralnego bylem tak czuly, ze odlatywalem a przy penetracji wtedy a teraz jest to samo.

Nie widze roznicy miedzy tym kiedy bylem jeszcze wrazliwy a tym co jest teraz czyli utrate czucia oceniam jako 0 xD Ewentualnie moze odrobine ale przy moim cieciu duzo czuje na miejscu po wedzidelku no i na wewnetrznym napletku.
 
  • Like
Reactions: AGv

MKD

Active member
Ja za to jestem jakoś 4 miesiąc po zabiegu i czuję więcej niż 2 miesiące temu xD
Ja pierwszy seks mialem dokladnie 30 dni po zabiegu xd i nie bylo taryfy ulgowej bo z partnerka raczej tylko ostro jedziemy to wiesz po takim czasie jeszcze byl troche zbyt wrazliwy.

oczywiscie bylem w pelni wygojony bo najpierw stopniowo coraz mocniej testowalem na zabawce :D

tylko, ze ja miesiac l4 mialem i nic nie robilem wtedy + zawsze szybki rany minsie goily no i uzywalem masci na gojenie ran
 

kRiss

Member
Ja właśnie niedługo będę testował sprzęt po obrzezaniu całkowitym. Wcześniej napletek w ogóle nie schodził podczas erekcji. Podczas kąpieli odczuwam mega przyjemność dotykając żołędzia. Kurde, chciałbym, żeby tak zostało. :)
 

Podobne tematy

Do góry