• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Żołądź bardzo czuły po operacji. Jak sobie radzić?

mikea

New member
Witam, caly czas walcze w glowie z tym aby udac sie na operacje stulejki, niby czytam komenatarze ze nie ma sie czego bac itd ale w podswiadomosci i tak sie boje, chce tez wiedziec bo wiem ze jak naciagne naskorek do zoledzia nie wystawje go za duzo teraz ale dotykac go moge to jest on czuly a wrecz dyskomfort czuje dotkne go o cos to jest to dziwne uczucie, nie bol ale bardzo dizwne uczucie, chce wiedziec jak sobie pozniej z tym radzic aby nie byl taki czuly? Bo jesli taki ma byc po operacji to nawet sexu uprawiac nie bede mogl poniewaz bedzie mnie to uwierac. Jak wy sobie z tym radziliscie, napewno nie jedni mieli tak jak ja.
 

Hayaaa

New member
Re: Żołądż bardzo czuły czym sobie radzic po operacji

To jest nadwrazliwosc zoledzia. Ktora po zabiegu mija z czasem :) Wiadomo ze po calkowitym obrzezaniu po 5-6 dniach od razu sie przyzwyczaja gdyz jest odsloniety a po obrzezaniu czesciowym lub plastyce powoli sie przyzwyczaja :D
 

Wojtas1978

New member
Cześć.

Z nadwrażliwością może być kłopot sam przez to teraz przechodzę chyba najlepszym rozwiązaniem jest po prostu chodzenie w bieliźnie z odsłoniętym żołędziem (teraz tak praktykuję) ,ja wybrałem częściowe ale teraz zastanawiam się nad całkowitym bo jednak pozostałość napletka od wewnętrznej strony też jest czuła na dotyk trochę to dziwne ,jestem pięć miesięcy od zabiegu i nadal mi to przeszkadza a od dwóch tygodni jest gorzej stresuje się przed zbliżeniem z moją partnerką że znowu coś wyjdzie nie tak,czasem ciągnie napletek,szczypie itp nie mogę się skupić na przyjemnościach....

Tak że przemyśl na jaki zabieg się zdecydować żeby nie przechodzić przez to raz jeszcze a zabiegiem się nie martw nie taki diabeł straszny ;)

pozdro
 

kristofer87z

New member
Nadwrazliwosc to nie choroba i nie ma na to lekarstw.
Kazdy ma swoj indywidualny prog, powyzej ktorego odczuwa bol.
Wystawiajac sie regularnie na bol przyzwyczaisz sie do niego i przestaniesz go odczuwac.

Wiec jedyne rozwiazanie to zacisnac zeby i chodzic z odslonietym napletkiem.
Im bardziej bedziesz rozpieszczal penisa, tym dluzej bedziesz sie przyzwyczajal.

Jesli boli w trakcie stosunku to zastosuj zel nawilzajacy i np. Prezerwatywy na przedwczesny wytrysk - maja srodek, ktory obniza czulosc.
 

Podobne tematy

Do góry