• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Bardzo czuły żołądź - co robić ?

kapral

New member
Witam, panowie po zabiegu plastyki stulejki moj żołądź jest bardzo czuły... owszem mogę go dotknąć palcem albo ręcznikiem, ale jest to bardzo nieprzyjemne, problem jest z myciem bo nie mogę go do końca pod prysznicem umyć i z tego może się zrobić grzybica... już mam jakieś tam objawy, co robić ? są jakieś preparaty na chwilowe zmniejszenie tej czułości ? co wy radzicie ?
 

euron

New member
Generalnie podbijam, jeśli ktoś ma jakieś mistyczne techniki/środki, to wysłucham z radością, bo mam bardzo podobny problem - żołędzie nap***dalają jak głupie.

Btw, ile po zabiegu jesteś? 5 dni w moim przypadku. podobno w okolicach 3 tygodnia jest już lepiej z tym, chociaż to podobnież b. zależy. Jednym penis się hartuje w tydzień, innym w 2 miesiące.
 

euron

New member
Oż, 30 dni i wciąż taki problem? Kurdę, niefajnie to brzmi, liczyłem, że po 30 dniach sam będe funkcjonował już jak człowiek. >_> Nie podoba mi się ta perspektywa, informuj o postępach.

Co do mycia - ludzie podobnież wymaczają członka w wodzie z mydłem. Ponadto, jak masz tak ostre problemy, potencjalnie sensowny może być jakiś środek do higieny intymnej dla kobiet (to jest podobno po prostu mydło z multum środków łagodzących skórę itp), może to pomoże (sam mam dzisiaj pierwszy prysznic po zabiegu zaplanowany na wieczór i zamierzam zapieprzyć trochę podobnego specyfiku swej lubej).
 

kapral

New member
Ja mogę mocnym strumieniem z prysznica pryskać ale nie na odkrytego tylko jakby od przodu... wtedy czuję i jest to nieprzyjemne... nie wiem co robić, chyba czekać aż sie przyzwyczaje ...
 

euron

New member
Nie no, to jesteś dalej ode mnie. Weź te wszystkie sytuacje, kiedy czujesz ból, ale jesteś w stanie go wytrzymać, dyskomfort, cokolwiek - i powtarzaj do oporu, przekopałem cały internet i to jest jedyne, do czego doszedłem. Musisz się przyzwyczajać, a jedynym sposobem jest powtarzanie tego co bolesne aż się przyzwyczaisz. Jesteś dużo dalej na tej ścieżce, dasz radę, pomyśl że ja tu jeszcze biegam ze strupami i szwami i też próbuję hartować.
 

kapral

New member
Widziałem twój post w innym temacie i pisałeś że nie mogłeś spać na boku, dziwne bo ja od 1 nocy po zabiegu spałem na boku normalnie, owszem rano trochę krwi było na majtkach ale nie miałem problemu ze spaniem...
 

euron

New member
Sądzę, że wszyscy tu gadamy ze swojej, bardziej lub mniej traumatycznej, perspektywy, a jakby nie patrzeć - penis to sprawa zaj*biście indywidualna.
 

lolek10

New member
Też miałem bardzo czuły żołądź, jestem pół roku po operacji i teraz tego bólu nie ma, spokojnie wszystko ujdzie z czasem ;)
 

kapral

New member
Ciężko w misce go umyć, 30cm nie mam żeby go wygiąć tak, spróbowałem pod prysznicem i tylko kawałek dalo rade umyc...
 

Ambroży

New member
Dokladnie tak jak mowi Juggalo, jak nie drzwiami to oknem. W kubku ile by nie mial zawsze sie da umyc. A ile smiechu napoczatku jak popatrzysz lustro i zobaczysz doroslego goscia z kutasem w kubku :D
 

Podobne tematy

Do góry