• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Męska i już bardzo ciężka do zniesienia depresja i dylemat

Witam przepraszam was, że temat zaraz po temacie.
Wiem wspominałem o depresji jednak z czasem jest coraz gorzej. Może nie mam myśli samobójczych i najprawdopodobniej nie odwalę maniany, ale jest słabo tak jak pisałem w poprzednim temacie z dniem na dzień coraz mniejsze zasoby energii życiowej dodatkowo nie śpię po nocach, zasypiam nad ranem, a nawet czasami idę jeszcze raz spać godziną popołudniową. Nie jest ciekawie. Lekarze no nie oszukujmy się mam wsparcie psychologa i psychiatry, ale są strasznie nazwijmy rzeczy po imieniu albo dobra odstawię intencje bycia ordynarnym na bok i nazwę ich inaczej. Są po prostu denni. Pani psycholog wielka wyuczona tylko przytakuje, a ja godzinę się produkuję i sam dochodzę do wniosków XD jak mi coś podpowie to graniczy z cudem byłem u niej wiele razy, a tylko raz usłyszałem dobrą radę ja powiedziałem coś mądrego, a ona tylko do tego dodała i tyle, ale wyszła fajna spoista całość, ale co z tego jak zachowuje się czasami jak typowa p0lka i jak do mnie mówi (jak w ogóle coś mówi a to rzadkość) to oczka w górę jakoś dziwnie daje i trochę takie lekceważenie imo. Psychiatra nie liczy się z moim zdaniem jak już gdzieś pisałem nie dał mi leków, które mi dadzą kopa i nie dał coś mocniejszego na OCD (nerwice natręctw) raz u niego nie byłem to dał moim zdanie strasznie odległy termin tak więc nie liczy się z moim zdaniem. Kolejna rzecz męczę się od miesięcy z bezsennością nie wiem jak daleko to wszystko zajdzie, ale jest naprawdę słabo. Rozważam zadzwonić żeby mnie wzięli do psychiatryka taki mam dylemat co sądzicie?
 
Ale to tak na przekór napisane (w sensie na złość) czy w dobrej intencji? bo nie wiem jak mnie moderatorze postrzegasz i w ogóle trochę odnoszę wrażenie, że nie przepadasz za mną nie wiem czemu.
 

nope

Well-known member
Bo juz ci kazdy pisal co zrobic. Chodzisz po mendach prawdopodobnie na nfz co maja w dupie czlowieka zdrowie to sie nie dziw ze nie pomagaja. Niestety taki mamy kraj i dopiero jak pojdziesz prywatnie do wyszukanej osoby to ktoś ci pomoże.
 

Podobne tematy

Do góry