• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Częściowe obrzezanie, poprawka tego samego dnia- rzeźnia!

tymek

New member
Re: Częściowe obrzezanie, poprawka tego samego dnia- rzeźnia

Też mam taką nadzieję. Mimo wszystko dalej brnę w plastykę, Jak przyszły zabieg nie da rezultatu to pozostanie obrzezanie częściowe albo całkowite.
 

pawel007007

New member
Re: Częściowe obrzezanie, poprawka tego samego dnia- rzeźnia

Niesamowity pech autora skłonił mnie do napisania tego postu, Szczerze to współczuje tobie że co chwile musisz jeździć poprawiać itp, jestem 11 dni od zabiegu plastyki + wędziło (curcimisio) czy jakoś tak. Na szczęście u mnie nie było żadnych powikłań nie byłem jeszcze na żadnej kontroli lekarskiej ale sam mogę stwierdzić że wszystko jest ok. Życzę dalszej wytrwałości w pozbyciu się problemu.
 

tymek

New member
Re: Częściowe obrzezanie, poprawka tego samego dnia- rzeźnia

pawel007007 napisał:
Niesamowity pech autora skłonił mnie do napisania tego postu, Szczerze to współczuje tobie że co chwile musisz jeździć poprawiać itp, jestem 11 dni od zabiegu plastyki + wędziło (curcimisio) czy jakoś tak. Na szczęście u mnie nie było żadnych powikłań nie byłem jeszcze na żadnej kontroli lekarskiej ale sam mogę stwierdzić że wszystko jest ok. Życzę dalszej wytrwałości w pozbyciu się problemu.
Jak masz możliwość od razu ściągać napletek to rób to. Nie pozwól bliźnie zacisnąć się wokół penisa.
Chciałbym spróbować ściągania w ciepłej wodzie podczas kąpieli, ale mam tylko prysznic w łazience hehe. Woda zmiękcza skórę i może dało by to jakiś efekt.

W ramach wyjaśnienia, źle nazwałem temat, ja miałem plastykę a nie częściowe obrzezanie, pomyliłem się

Pech jak pech, kiedyś był tu jakiś koleś co dwa czy trzy razy był na stole zabiegowym i dalej ma stuleje. Ciekawe co u niego hmm
 

kalipa

New member
Re: Częściowe obrzezanie, poprawka tego samego dnia- rzeźnia

Też miałem robioną plastykę oraz wędzidełko. U mnie problem jest inny. Napletek schodzi w miarę okej, jak jeszcze bardziej się rozluźni poprzez całkowite zagojenie blizny to będzie całkiem spoko ale wydłużenie wędzidełka spowodowałlo, że w tym miejscu napletek jest trochę krótszy i we wzwodzie robi się lekka oponka bo chciałoby się zsunąć bardziej napletek ale kończy się zapas na wędzidełku. Moja sytuacja z wędzidełkiem była naprawdę kiepska, było bardzo krótkie. Jakies pomysły?
 

tymek

New member
Minęly 3 miesiące od momentu stosowania Cepanu. Nie pomógł na tyle by rozwiązało problem ciasnego napletka. W dalszym ciągu bez rewolucyjnych zmian.
Nie raz jest w ogole ciężko ściągnąć w spoczynku... W kwietniu czy maju poprawka.
 

tymek

New member
7 miesięcy po zabiegu. Mogę ściągnąć napletek we wzwodzie jednak nie dalej jak do rowka zażołędnego. Cały czas progres postępuje. Być może następnym postępem będzie w pęłni ściągnięta skóra. W lipcu pojdę do lekarza z zapytaniem czy czekać jeszcze czy poddać się poprawce. Btw uprawiał ktoś z was seks z takim nie ściągnietym napletkiem do końca?
 

tymek

New member
8 miesięcy po zabiegu. Cieszę się bardzo, bo udaje się sciągać skórę we wzwodzie do końca. Blizna prawie wszędzie luźna. Później załączę fotki. U mnie było dużo zwrotów akcji. Raz myślałem, że zabieg się nie udał innym razem, że ok ale nie do końca. W każdym razie warto czekać, bo każdy organizm inaczej reaguje i goi rany. Dobrze, że w maju na zabieg nie poszedłem. Zamierzam pójść do lekarza w celu ostatecznej oceny. Pozdrawiam jeszcze wahających się.
 

szymon1

New member
Super wiadomość! gratulacje, udowodniłeś że warto walczyć do końca, jestem pod wrażeniem, zapodasz fotki? Napisz dokładnie co twoim zdaniem ci najabrdziej pomogło (ćwieczenia, jesli tak to ile razy cwiczyles jak ćwiczyłeś, czy używałeś żel na blizny lub inne specyfiki, podziel sie tą tajemną wiedzą bo masz duże doświadczenia i jak znikniesz z forum to warto żeby ludzie mieli dostep do tych inforamcji nie jdene pewnie bedzie mial taki problem
 

tymek

New member
Super wiadomość! gratulacje, udowodniłeś że warto walczyć do końca, jestem pod wrażeniem, zapodasz fotki? Napisz dokładnie co twoim zdaniem ci najabrdziej pomogło (ćwieczenia, jesli tak to ile razy cwiczyles jak ćwiczyłeś, czy używałeś żel na blizny lub inne specyfiki, podziel sie tą tajemną wiedzą bo masz duże doświadczenia i jak znikniesz z forum to warto żeby ludzie mieli dostep do tych inforamcji nie jdene pewnie bedzie mial taki problem

Jeśli chodzi o ćwiczenia to nie miałem tak, że szedłem do łazienki i ściągałem parę razy skórę tylko robiłem to podczas a raczej po oddawaniu moczu. Z prostej przyczyny. Siku muszę zrobić a nie zawsze przez lenia gnałem do łazienki by "bawić się" małym. Drugą i chyba najlepszą metodą na rozciąganie jest masturbacja :) Trwa to dłużej i przynajmiej czerpie się przyjemność. Do tej pory zauważam, że jak się bawię po pierwszych minutach skóra - blizna luźni się. Jakie moje zdziwienie było jak po ciemku nie za bardzo widzialem co się dzieje z napletkiem, a czułem że zszedł dalej.
Generalnie tski przełom pierwszy miałem z 2 - 3 miesiące temu. Niestety dokładnie nie pamiętam. Byłem za granicą i nie pisałem za dużo na forum. W robocie przy sikaniu zszedł bez problemu napletek gdzie wcześniej nawet w spoczynku nie było szału. Pamiętam wtedy, że piłem dużo, żeby mieć pretekst do sikania hehe, musiałem ponownie sprawdzić czy to kolejny progres czy tylko pojedyncza, chwilowa poprawa.
Regularnie przez 3 miesiące stosowałem Cepan ( 2, 3 razy dziennie) Nie widziałem jakiś szalonych zmian i po tym zacząłem stosować maść "jak mi się zachce, jak się przypomni" czyli tak co drugi dzień.

Spoczynek nasunięty napletek

imgur: the simple image sharer

spoczynek odsłonięty

imgur: the simple image sharer

prawie pełny wzwód

imgur: the simple image sharer

imgur: the simple image sharer

Cyknę jeszcze jakieś fotki. Pytajcie a odpowiem, może komuś się przyda.

No i najważniejsze. W temacie napisałem, że to częściowe obrzezanie. Zmylił mnie fakt, że lekarz wyciął mi pierścień i myślałem, że więcej ciachnie. Potem naciął cm wzdłuż,a więc mam PLASTYKĘ napletka.

Jak widać żadnej oponki nie ma. Myślę, że zawdzięczam to temu iż po zabiegu przez dwa tygodnie nosiłem pena do góry i przez 3 tygodnie nie ściągałem napletka.
 

tymek

New member
Przejrzyj cały wątek powinny być jakieś fotki. Długo miałem tak, że mogłem we wzwodzie ściągać tylko do połowy i żadne siły nie pozwoliły by go dalej zsunąć. Robiłem tak, że ściągałem napletek w spoczynku i czekałem na wzwód. Niestety bardzo uciskało.
Miałem jeszcze solcoseryl ale może z 5 razy użyłem. Znalazłem na kompie fotki jak się klinował w połowie podczas wzwodu.

imgur: the simple image sharer
imgur: the simple image sharer

to zdjecie ladnie ukazuje jak bylo kiedys ciasno

imgur: the simple image sharer

jak bedzie potrzeba to mam wiecej fotek z tego okresu
 

szymon1

New member
Tych zdjeć wczesniej nie było, dobrze ze je dodałeś, faktycznie było bardzo ciasno, tym bardziej jestem pod wrażeniem efektów ćwiczeń, jakbyś ich nie dodał to myśle że mało kto by uwierzył cze coś takiego jest możliwe;) Postep robi wrażenie, dobra robota. Jeszcze pare pytań
1 Potrafisz powiedzieć z jakiego okresu po zabiegu sa te zdjecia ktore woczraj dodałeś?
2 Można powiedziec że okres ostatnich 3 miesicy gdzie był znaczący postep to praktycznie malo co smarowales tym cepanem?
3 Czy zdazylo cis sie ze sobie cos naderwales, albo dluzej bolało po ćwiczęniach?
4 W jakim celu stosowales solcoseryl, po zabiegu na przyspieszenie gojenia czy moze w pozniejszym okresie?
 

tymek

New member
Dzięki sam nie wierzyłem w sukces jednak jak widać warto dać czas na wszystko.
Ad1. Te zdjęcia, które pokazują jak było ciasno były robione na początku stycznia 01 - 15., a wiec ~2 miesiące od zabiegu.
Ad2. Można tak powiedzieć smarowałem już regularnie. Późno z pracy wracałem i zwyczajnie mi się nie chciało. Jednak gdybym nie smarował regularnie przez 3 miesiące to nie wiadomo w którym miejscu bym był teraz. Jako, że teraz mam urlop i widzę znaczący postęp smaruję rano i wieczorem.
Ad3. Zdarzało się, że po ćwiczeniach na drugi dzień nie mogłem za bardzo ściągać skóry, bo zwyczajnie mnie bolało. Czułem dyskomfort w spodniej części tam gdzie kończy się wędzidełko. Tam zawsze miałem najciaśniej.
Ad4. Solcoseryl lekarz przepisał zaraz po zabiegu i kazał smarować. Jednak dodał, że jak nie będzie tego w aptece to Cepan. Z racji tej, że mało kto tego używał i zachęcony przez kolegę z forum ( ;] Jarek89) zacząłem używać Cepan.
 

szymon1

New member
A miałeś coś takiego że np smarowałeś cepanem i czuleś jakieś pieczenie czy dyskomfort po tym żelu, jako go wcześniej za bardzo przecwiczyłeś?
 

tymek

New member
Nie,nigdy po Cepanie nie czułem szczypania;] Wczoraj po półgodzinnej kąpieli w morzu napletek sam się zsunął ;] Co raz lepiej. Mogę też jednym palcem to zrobić co wcześniej było marzeniem.
 

tymek

New member
Rok po zabiegu ( dokladnie za 4 dni)
Zlecialo niesamowicie, blizna po cienciu luzna, wszystko w porzadku, Jestem dowodem na to, ze z beznadziejnie ciasnej blizny mozna wycwiczyc normalnego wacka;]
 

tymek

New member
Mogę teraz powiedzieć, że jest już wszystko dobrze. Sprzęt testowany w bojowych warunkach i wszystko gra. Pozdrawiam
 

Podobne tematy

Do góry