• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czerwone plamki na żołędziu

toastt

Well-known member
Eh.... no a jak się teraz wytłumaczyc przed Zona ?.... gdzie ona i tak ma teraz ciezki okres i niechce myśleć co moze się wydarzyć...można z tego jakoś sensownie wybrnąć ?
Żona chyba nie jest na tyle łatwowierna, żeby uwierzyć, że to gdzieś na basenie złapałeś, ale możesz próbować wcisnąć taki kit. Obawiam się, że i tak prawda wyjdzie na jaw.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No nie przejdzie, nie przejdzie. Pierw poczekaj na wyniki, bedziesz wiedzial na czym stoisz. Ale jak to wenera to nie masz wyjscia i musisz jej powiedziec aby takze zaczela sie leczyc bo to nie ma żartów.
 

Cinek16

New member
Niby wiedziałem ale kto zakładał że coś wyjdzie z tego ....no konsekwencje - rozpad rodziny z 2 dzieci ...nastawia pozytywnie ehh
Lodzik był w gumie? powiedz jej że kupiłeś na ciucholandzie majtki i nie wybrałeś i coś Ci wyszło na kutsie, przykro mi stary tak czy siak okropna sprawa, mnie nieraz ciągnie na jakiś sex ale człowiek się boi :D
 

Cinek16

New member
To wygląda na kiłę, ale nie jestem specjalistą, doxycyclina min 2 tygodnie, a najlepiej 20 dni. No i konsultuj z lekarzem
Op się nie odzywa musiała go żona ukatrupić, ale musiał mieć jazdę na chacie, dość że zdradził to jeszcze zaraził żonę kiłą o co za historia, mamie ją opowiadałem w niedziele, dramat
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Czerwone plamki na penisie - pilna pomoc Inne 7
K czerwone plamki na penisie 13 lat Inne 8
T Czerwone plamki na penisie Inne 11
K Czerwone plamki na penisie Inne 2
B czerwone plamki na napletku Inne 1

Podobne tematy

Do góry