• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czerwone plamki na żołędziu

Kubbbaaa

New member
Witam. Jakies 2 miesiące temu miałem powiększone węzły chłonne i stan ropny na żołędziu, dostałem antybiotyk i masc i wszystko znikło , od kilku dni pojawiły się jakieś plamki na żołędziu co to może być?
 

toastt

Well-known member
Czekaj, niech no wyciągnę czarodziejską kulę i ją zapytam... Wstaw jakieś zdjęcia, opisz coś więcej - co to był za antybiotyk, w jakiej dawce i na jak długo, co podejrzewał lekarz i kiedy się to zaczęło.
 

Kubbbaaa

New member
Czekaj, niech no wyciągnę czarodziejską kulę i ją zapytam... Wstaw jakieś zdjęcia, opisz coś więcej - co to był za antybiotyk, w jakiej dawce i na jak długo, co podejrzewał lekarz i kiedy się to zaczęło.
Jak mogę dodać zdjecie ? Antybiotyk coś na Z miał krótka nazwa...przepisany na 10 dni i do tego masc pimafucort...lekarz nie był za bardzo rozmowny.
 

Trolo

Well-known member
Robisz zdjęcie, wchodzisz na stronę imgur.com odnajdujesz przycisk dodaj/upload/add klikasz wybierasz zdjęcie i wysyłasz. Potem kopiujesz link do zdjęcia i wklejasz w okno rozmowy, wysyłasz.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jakies przygodne ruchanko bylo? Bys napisal cokolwiek więcej a nie ze nagle samo z siebie pojawilo sie cos na grzybie. Podajesz malo info a oczekujesz 100% trafnej diagnozy. @pelesos ci napisze cos wiecej. Bo i wenera i grzybica moze sie objawiac krostami, plamami na grzybie.
 

pelesos

Active member
Z tego co przeczytałem to już tego nie ma ? Uczulenie, podrażnienie, oparzenie? Jak się pokażą takie zmiany to zgłoś cię do lekarza. To trzeba zobaczyć na żywo. No chyba ze był jakiś seks przygodny, możliwość zakażenia wtedy maści, antybiotyki. Potrzebowałbym więcej danych
 

Kubbbaaa

New member
Z tego co przeczytałem to już tego nie ma ? Uczulenie, podrażnienie, oparzenie? Jak się pokażą takie zmiany to zgłoś cię do lekarza. To trzeba zobaczyć na żywo. No chyba ze był jakiś seks przygodny, możliwość zakażenia wtedy maści, antybiotyki. Potrzebowałbym więcej danych
Przygodny oraz....stan na teraz jest foto z kropkami .....teraz się pojawiły..po konsultacji tel i foto z lekarzem zlecił zrobienie badania VDRL
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
A widzisz. Zamiast pisac durno ze nagle same z siebie powiekszyly sie węzły chłonne trzeba bylo od razu napisac ze miales oral jakas laska. Mozliwe ze cie zarazila. Jak w tym czasie miales kontakty z inna to warto by bylo o tym poinformować.
 

Kubbbaaa

New member
A widzisz. Zamiast pisac durno ze nagle same z siebie powiekszyly sie węzły chłonne trzeba bylo od razu napisac ze miales oral jakas laska. Mozliwe ze cie zarazila. Jak w tym czasie miales kontakty z inna to warto by bylo o tym poinformować.
Eh.... no a jak się teraz wytłumaczyc przed Zona ?.... gdzie ona i tak ma teraz ciezki okres i niechce myśleć co moze się wydarzyć...można z tego jakoś sensownie wybrnąć ?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Czerwone plamki na penisie - pilna pomoc Inne 7
K czerwone plamki na penisie 13 lat Inne 8
T Czerwone plamki na penisie Inne 11
K Czerwone plamki na penisie Inne 2
B czerwone plamki na napletku Inne 1

Podobne tematy

Do góry