• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czerwone plamki na penisie - pilna pomoc

marceli29ek

New member
Siema mam 17 lat od kilku dni na moim penisie zauważyłem czerwone plamki, przy podstawie jak i do góry, na jądrach pod penisiem też są trzy. od 2 dni stosuje Clotrimalozum bo czytałem w necie że niby ma pomóc, narazie bez zmian.
Miał ktoś podobny problem lub jak to wyleczyć.

Z góry dzięki za szybką pomoc!
zdjęcia:
 

morgan66

Active member
Hej, wiesz co - ogólnie to zalecana wizyta u urologa/dermatologa - myśle, że ważne żebyś napisał czy to może być po stosunku bez zabezpieczenia? Bo jeśli nie uprawiałeś seksu to raczej żadna choroba weneryczna, więc na spokojnie:)
 

marceli29ek

New member
a czy jest jakaś szansa żeby to wyleczyć rzeczami dostępnymi w aptece, bo do urologa/dermatologa musiałby raczej zapisać mnie rodzic bo 18scie jeszcze nie ma ://
 

morgan66

Active member
Nie sądze aby ktoś Ci zgadł co Ci jest..., skoro to nie po przypadkowym seksie to raczej nie panikuj. Pomyśl co to mogło spowodować? Może alergia, detergenty, komary:) itp. Nie chcesz iść do lekarza, to odczekaj na spokojnie 1-2 tyg. i obserwuj czy sie poprawia. A stosowanie w ciemno Clotrimalozum na grzyby bo akurat było w domu w szufladzie to też...niekoniecznie musi pomóc:)
 

amenek5

Active member
Z racji że masz 17 lat to możesz mieć problem coś zdziałać sam niestety. Pytanie czy te plamki pojawiły się gdzieś jeszcze na ciele czy tylko na miejscach intymnych? Dodatkowo można wziąć pod uwagę że może założyłeś nowa bieliznę lub zmiana proszku do prania i mogło pojawić się jakieś uczulenie. Jeżeli te wszystkie opcję wykluczasz to jutro niezwłocznie do lekarza. Bo potem są święta i kontakty z lekarzami będą niemalże niemożliwe
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K czerwone plamki na penisie 13 lat Inne 8
T Czerwone plamki na penisie Inne 11
K Czerwone plamki na penisie Inne 2
K Czerwone plamki na żołędziu Choroby weneryczne 30
B czerwone plamki na napletku Inne 1

Podobne tematy

Do góry