• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ćwiczenia powiększające penisa na długość i grubość

predator772

New member
Witam was przeglądam to forum od jakiegoś czasu i nie widzę żadnych postów na temat powiększania penisa więc postanowiłem znaleść ćwiczenia na powiększenie penisa w długośći i grubośći sprawdzić czy to naprawde działa i efekty tutaj wam przedstawić dodam że takie ćwiczenia na poważnie robie od początku marca i jak narazie jest przyrost w długości i grubości nie wiem czy dużo ale zawsze coś... Mam troche wolnego czasu więc czemu nie sprawdzić autentyczność tych ćwiczeń a efekty wam przedstawić co wy na to?
Może znajdzie się ktoś kto sam dzieki mnie zacznie ćwiczyć, i poprawi stan swojego penisa bo jak narazie mi ćwiczenia przyniosły nie tylko większe rozmiary a także moge powstrzymywać orgasm i za 20 sekund puźniej dalej uprawiać seks...

Pierwsze kroki w ćwiczeniach początek lutego chyba 5 III. Długość 140mm Szerokość 130mm - Ćwiczyłem tak sobie rozciąganie penisa w rużnych kierunkach i także zsuwanie pierścienia ale to od tak nic na poważnie po miesiącu zauważyłem że penis jest większy po zmierzeniu go okazało się że wymiary to długość 145mm a szerokość 140mm (data 10 marzec) także według mnie niezły wynik jak na miesiąć ćwiczeń.

24 Marzec - Długość 150mm a szerokość dalej ta sama 140mm

7 Kwietnia - Długość 152mm Szerokość 140mm

21 Kwietnia - Długość 152mm Szerokość 140mm

A to są ćwiczenia które robie od początku marca i przykładam się już do tego solidniej dodam że ćwicze co drugi dzień staram sie by w miesiącu dni treningowych było minimum 15

1 Rozgrzewka ( robie gorący okład na penisa na 10-15min i zaczynam trenig).
2. 10X 10sec łapie penisa wiotkiego i rozciągam jak najdalej kręcąc nim koła.
3. 300X 1sec zsuwam pierścień jest to dokładnie opisane tutaj

Wsmaruj w skórę penisa wybrany przez siebie olejek lub balsam
Doprowadź masażem do częściowej erekcji. To sprawi, że pewna ilość krwi napłynie i pozostanie w prąciu
Zetknij czubkami kciuk i palec wskazujący tak, by utworzyły pierścień. Następnie nałóż ten pierścień (jeszcze zupełnie luźny) na trzon penisa i przesuń do samej podstawy
Teraz go zaciśnij. Powstały uchwyt musi być szczelny na całym obwodzie. Chodzi o to, by uwięzić znajdującą się w trzonie i żołędzi penisa krew
Zsuń powoli stworzony z palców pierścień w kierunku żołędzi. Uwięziona wewnątrz penisa krew jest teraz przepychana siłą do przodu. Wewnątrz penisa wzrasta ciśnienie. Jest on rozpierany przez znajdująca się w nim krew. Z pewnością możesz to dostrzec, a także poczuć
Kiedy jedna ręka zbliża się do żołędzi, przygotuj już wokół podstawy uchwyt drugą dłonią. Zamknij go szczelnie w chwili, gdy poprzedni pierścień zsuwa się z penisa u szczytu żołędzi
Przećwicz koordynację tych ruchów tak, byś wykonywał ćwiczenie płynnie. Szybkość ustal mniej więcej tak, żeby zmiana zsuwającej się ręki następowała co 1 sekundę.
W czasie tego ćwiczenia stopniowemu rozciągnięciu ulegają tkanki penisa i zwiększa się objętość przestrzeni naczyniowych. Są więc w stanie przyjmować coraz większą ilość napływającej krwi. Zwiększone ciśnienie krwi rozciąga ich ścianki we wszystkich kierunkach. I dlatego właśnie uzyskujemy przyrost w kierunku długości i obwodu.

4 ćwiczenie to ćwiczenie z tego forum i wykonuje je 5X 5sec każdy palec
www.erekcja.org/Powiększanie-penisa-na-grubość-i-długość-t62/

DODATKOWE ĆWICZENIE TO JELQ oburęcznie. ćwicze 10x po 10przesunięć każde 1s przytrzymuje.

5 i ostatnie ćwiczenie to ćwiczenie mięsnia zwieracza zaczynałem od 100 ale teraz robie 100 i ćwicze dalej tylko przestaje liczyć ostatnie kilka staram sie jak najdłużej ściskać.
 

ayen

New member
Ja tam wole poczekać na naturalny wzrost penisa. Te ćwiczenia nie dają żadnych gwarancji że penis urośnie a może jeszcze się coś stać :/
 

predator772

New member
Cofnąć raczej nie, w moim przypadku już po 6 tygodniach jest przyrost 7mm na długośći nie jest to dużo ale 6 tygodni to mało czasu także wrzuce postęp w poniedziałek po 8 tygodniach ćwiczeń i za kolejne 4 czyli w sumie po 12tyg ćwiczeń i zobaczymy jak to bendzie.... Nawet po zaprzestaniu ćwiczeń bende starał się pisać tutaj posty aby pokazać wam czy mi to pomogło czy raczej nic z tego. Także czekaj na kolejne wpisy a przekonamy się jakie są efekty czy powiększył się cofnoł czy nic się nie zmieniło... Pozdrawiam i mam nadzieje że wiecej osób się wypowie może ktoś z tego forum miał jakieś przerzycia z ćwiczeniami na powiększanie penisa.
 

predator772

New member
5 Maj : No już na poważnie ćwiczę 2 miesiące także troche czasu mineło jeszcze miesiąc i kończe cykl troche przerwy i znowu od nowa ćwicze... Nie sądziłem że te ćwiczenia mnie tak wciągną i mam nadzieje że zapału na ćwiczenia nie miną mi, jeszcze miesiąc i zobaczymy jak to bendzie na dzień dzisiejszy rozmiary to : długość 154mm a szerokość 140mm. Urusł o kolejne 2 mm nie dużo ale jeśli jeszcze urośnie w miesiąc o kolejne 2 albo 4 to bendę zadowolony...

Tutaj mam dokładny dziennik ćwiczeń dla chętnych
Dziennik... TYLKO JA WRZUCAM NA BIEŻĄCO POSTĘPY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Dzienniki powiększania penisa - Powiększanie penisa, członka, potencja
 
Ostatnia edycja:

predator772

New member
19 Maja : Witam was kolejny pomiar za mną i powiem wam że jestem mile zaskoczony zostało ostatnie 2 tygodnie cwiczen 1 cyklu a tutaj penis dalej rośnie na dzień dzisiejszy rozmiary to długość 156mm i grubości 140. jeśli przez ostatnie 2 tygodnie urośnie chociaż jeszcze 1 mm bende bardzo zadowolony :)
 
Ostatnia edycja:

predator772

New member
2 Czerwca : No i nadszedł koniec ćwiczeń w 1 cyklu troche przerwy no i znowu jedziemy z ćwiczeniami :)... Wiec podsumowując 3 miesiące pożądnych ćwiczeń musze powiedzieć że jestem naprawde miło zaskoczony od samego początku ćwiczeń penis urusł 17mm na długości i 10 mm na grubości bo na dzień dzisiejszy wymiary to 157mm długość i 140mm grubość, według mnie super wyniki jeśli takie same osiągne w 2 cyklu ćwiczeń to naprawde różnica bendzie ogromna.
 
Ostatnia edycja:

predator772

New member
16 Cerwca : 2 tygodnie mam już przerwy w ćwiczeniach ale jak mierzyłem penisa to wymiary są naprawde dobre 157mm długośći i 140mm grubości także nic nie zpadło w ciągu 2 tygodni zobaczymy co bendzie za kolejne 2 tygodnie.
 

szymon1

New member
Jakiś czas temu czytałem w necie o facecie który po ćwiczeniach na powiększanie penisa nie wiem czy używał do tego jakiegoś sprzętu być może tak (na pewno żarł jeszcze jakieś tabletki), w każdym bądź razie nabawił się poważnych problemów z impotencją, coś sobie uszkodził i ptak jest niesprawny, lekarze u których szukał pomocy teraz nie są w stanie mu pomóc, nie wiem jak się skończyła ta historia. Nie twierdzę, że wszystkie ćwiczenia są nie bezpieczne, nie wiem tego, ale wiem że penis to coś więcej niż kawałek skóry i mięsa, dlatego pozwoliłem sobie to napisać żebyście Panowie uważali, bo różne mogą być konsekwencje a czasu cofnąć się nie da. Pozdr
 

predator772

New member
Szymon masz racje też nie raz czytałem o różnych ludziach którzy chcieli powiększyć penisa i szli zwyczajnie na skróty a to nigdy nie jest dobry pomysł... Ja nie używam żadnych pompek obciążników tabletek, l argininy czy jak to się pisze... Ćwiczenia które wykonuje nie mogą zaszkodzić członkowi ponieważ nie robię nic na siłę i nie chce przeskoczyć pewnych etapów ćwiczeń ćwiczę ile dam rady staram się nie zamęczać penisa robię przerwy tak jak teraz miesiąc... Według mnie te ćwiczenia nie mogą zaszkodzić ponieważ są one podobne do masturbacji tylko ulepszonej albo coś w tym stylu ZRESZTĄ WRZUCAM NA BIEŻĄCO EFEKTY WIĘC JEŚLI TYLKO COŚ BĘDZIE NIE TAK TO WAM NAPISZE...
 

predator772

New member
29 Czerwca : No mineło 4 tygodnie przerwy wiec i kolejny pomiar robię żeby zobaczyć jak tam czy coś spadło przez miesiąc wolnego i musze wam powiedzieć że jestem naprawde mile zaskoczony bo penis nic się nie cofnął i dalej wymiary to 157mm długość mniej wiecej i 140mm grubości. Dziś bendzie pierwszy dzień treningowy i musze się zastanowić jaki będzie cykl ćwiczeń czy co 2 dzień czy 3 razy w tygodniu bo mam teraz bardzo mało wolnego czasu... Pozdro i czekajcie na kolejne wyniki mam zamiar ćwiczyć minimum 2 miesiące w 2 cyklu.
 
Ostatnia edycja:

predator772

New member
14 Lipca : Pierwszy pomiar w drugim cyklu i zanim podam wymiary muszę przyznać że ćwicze teraz 3 razy w tygodniu pn, śr, pt i jest to dobry pomysł treningi są po około 75minut także dzień przerwy a czasem 2 naprawde pomagają bo zauważyłem że penis musi się zregenerować i nie ma co szaleć i ćwiczyć co 2 dzień... Wole poćwiczyć 3 razy w tygodniu ale naprawde się do tego przyłożyć żeby były jak najlepsze efekty i wam tak samo radze... Zdarza się że w Pn nie mam siły na trening i mało czasu i wole go przełożyć na Wtorek i wykonać trening w 100 procentach a potem znowu czwartek i sobota i znowu od nowego tygodnia od Poniedziałku.

Teraz po pierwszych 2 tygodniach ćwiczeń wymiary są następujące i aha zaczynam mierzyć także członka w stanie spoczynku czego wczesniej nie robiłem i bardzo żałuje i także staram się podczas ćwiczeń czy pomiaru jak najbardziej napiąć PC i zobaczyć jaki maksymalny jest wymiar penisa...

STAN Spoczynku 110mm długości

STAN EREKCJI 159mm długości i dalej pozostaje bez zmian 140mm grubość

I STAN EREKCJI PEŁNEJ czyli staram się napiąć i zobaczyć jak jestem w stanie najbardziej napiąć Penisa

165mm długośći i 145 Grubośći
 

predator772

New member
28 LIPCA 2 pomiar w 2 cyklu jak narazie jest bardzo dobrze nie poszło dużo do przodu ale każdy milimetr sie dla mnie bardzo liczy ponieważ są to same ćwiczenia bez żadnych pompek tabletek diet suplementów itp... Ale zastanawiałem się nad wzięciem suplementu żeń szeń firmy olimp jest to zbiór witamin. i efekty

STAN Spoczynku 120mm długości

STAN EREKCJI 160mm długości

Stan Grubości poszło o około 1,2mm czyli jest tak mniej wiecej 142mm

I STAN EREKCJI PEŁNEJ 165mm długośći i 145 Grubośći
 

predator772

New member
18 VIII - pomiar przesunołem o tydzień ponieważ zeszły tydzień miałem wolny od ćwiczeń bo nie miałem jak ćwiczyć

Stan spoczynku 120mm długości

Stan erekcji 161mm długości

i Grubość 142mm

a i stan pełnej erekcji koło 165mm długość i 145mm Grubość ( kolejny pomiar przesuwam automatycznie na 1 Września) Dodam że jak na efekt po tygodniu ćwiczeń i doszedł kolejny milimetr to jestem zadowolony, jeśli penis ma się powiększać powoli spoko byle by te efekty zostawały na stałe tak jak do teraz :)

aha i zaczołem brać tabletki żeń szeń firmy olimp bo ostatnio mam dużo pracy jestem przemęczony i trudno jest mi trenować bo czasami jestem strasznie śpiący i robie wszystko żeby tylko te ćwiczenia wykonać a żeń szeń ma mi pomóc w przemęczeniu zobaczymy jak się bendzie po tym ćwiczyło.
 

Daniel's

New member
Cześć. Ostatnio zastanawiam się nad powrotem do ćwiczeń które stosowałeś. Też kiedyś je stosowałem ale z braku czasu zrezygnowałem z nich choć do dziś jest różnica w grubości sprzętu. Zastanawiam się jak twoje efekty po prawie roku. Ćwiczysz nadal i czy zrobiłeś sobie ćwiczeniami krzywdę co mnie najbardziej interesuje?
 

stkps

SPAMER
Własnie regularnie ćwiczę ale efektów nie widze niestety żadnych ;/ No kiepsko ogólnie bo jednak spodziewałem się,ze trochę coś tam będzie widać. A nie tak ,że zupełnie wcale nie widać działania.
Panowie a co sądzicie o pompce? Czy warto jest zainwestować czy jednak jest to zbyt droga inwestycja? Bo się zastanawiam.
 
Chłopaki dajcie spokój... Czy penis jest aż tak ważny? I tak kiedyś odmówi posłuszeństwa na stałe. Im większy penis tym więcej krwi trzeba do niego, a więc z dużym penisem łatwiej o problemy z erekcją.
Tabletki, pompki i inne smarowidła to jeden wielki biznes i żerowanie na ludzkich kompleksach. A nawet pójdę o krok dalej i powiem że te kompleksy są specjalnie wzbudzane w młodych mężczyznach.

Pompką możesz się uszkodzić, ćwiczeniami tak samo a co do tabletek-nie wiadomo co w nich jest.
 

Zdruzgotany98

New member
Cześć Wam,

Pozwoliłem się zarejestrować i wypowiedzieć w tym temacie, bo uważam, że mam mały (dosłownie!) problem. Mój penis we wzwodzie ma około 11,5 centymetra, co wydaje mi się być naprawdę kłopotliwe. Co prawda jest dosyć "gruby", ale... nie w tym rzecz.

Proszę powiedzcie - czy mały penis może być spowodowany tym, że od 14. roku życia chodzę na siłownię? Nie biorę żadnych niedozwolonych substancji, ale regularnie suplementuję kwas fosfatydowy/kreatynę/białko/aminokwasy. Czy to może mieć wpływ i ewentualnie czy po odstawieniu jest szansa, że mój penis stanie się większy (czy to naiwne myślenie?).

Wrócę jednak do głównego wątku - ćwiczenia na penisa. Czy ktoś może pochwalić się sprawdzonymi rezultatami czy lepiej to olać? Przeglądnąłem już pół Internetu i najrozsądniejszy wydaje mi się być jelqing, pytanie tylko czy to jest bezpieczne? Byłbym wdzięczny za sprawdzone opinie (podparte doświadczeniem) a nie same teorie.

Pozdrawiam,
 

Podobne tematy

Do góry