• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ćwiczenia na zwiększenie rozmiaru, obwodu penisa - ściema?

diffident

New member
Na jednym z for internetowych, a mianowicie penis.com.pl jest kilka tematów założonych przez użytkowników gdzie dzięki ćwiczeniom zyskują po 2-5 cm.
Rozmiar mam raczej standardowy -> 15 cm a po lekkim dociśnięciu ok 16.5 cm(było 13 cm xD ale po zrzuceniu wagi trochę cm się odsłoniło :D i obwodu 13-13.2 cm -> w obwodzie chciałbym mieć centymetr więcej, :p
Czy ktoś z was próbował ćwiczeń na zwiększenie obwodu?.
Wiem że są zabiegi dające na kilka lat efekt pogrubienia ale to nie dla mnie xD.
Czy ktoś z was próbował ćwiczyć "Wacława"? :D czy te ćwiczenia faktycznie dają jakieś trwałe rezultaty czy to kolejna internetowa bzdura?.
 

latek777

Active member
jak zapewne każdy wie jest forum pegym, albo thunderplace, są tam kolesie co zyskali ponad 3 cale długości i 2 cale grubości, ale trzeba się temu poświęcić i zajmie to kilka lat, też mam średni rozmiar 15-16 cm długi i ok 12-13 gruby, zależy w ktorym miejscu mierzę, średni to 12,5 gruboości
to poradnik od big Ala, jak Cię temat interesuje to zwyczajnie zakup ksiązkę poczytaj forum pegym czy thunderplace i zacznij działać, ale do tego trzeba czasu i zaparcia a wielu poćwiczy miesiąc dwa i odpuszcza, to jak z siłownią czy czymkolwiek innym na efekty trzeba zwyczajnie czasu a dzisiaj to każdy chce już natychmiast
jest jeszcze taki koleś co ma stronę totalman poszukaj na necie , też dużo przydatnych informacji, na początek to trzeba dokładnie przeczytać o powiększaniu żeby zwyczajnie nie zrobić sobie krzywdy, za ileś lat organizm człowieka bedzie pewnie można zmienić od widzimisia, zwyczajnie będzie możliwa manipulacja atomami i pewnie każdy będzie mógł mieć taki rozmiar penisa jaki będzie chciał, no ale do tego jeszcze długa droga
czytałem o tzw priapos shoots, ja mam kłopty ze wzwodem, ale podobno tez pomagają przy zwiększeniu rozmiaru, nie wiem czy w Polsce ktoś je robi w UK tak
 
Rozmiar penisa i inne cechy fizyczne to sprawa czysto genetyczna... Poza tym masz okej rozmiar to czemu doszukujesz się problemu tam gdzie go nie ma? nie musisz mieć monsturalnego przyrodzenia żeby panny za Tobą szalały tylko wygląd, kasę, pozycje, charyzmę i silny charakter.
 

latek777

Active member
Squarex ludzie na pegym czy thunderplace powiększają penisy ćwiczeniami, jest też strona totalman, zajmuje to lata, ale są tacy co zwiększyli rozmiar 10 cm w długości i 5 cm w grubości, więc się da, tylko wymaga to czasu i nakładu pracy a przede wszystkim wiedzy bo jak się nie umie tego robić w prawidłowy sposób to można sobie zrobić krzywdę, tak jak z siłownią jak nie znasz techniki to się można uszkodzić a nie wyrobić mięśnie i siłę, poza tym to jest każdego sprawa indywidualna, może koledze ten rozmiar nie wystarczy i chciałby mięc np 20,
 
Latek ale powiedz po co mu? za mały to źle za duży też źle nie jest tak? za mały kobieta nie poczuje za duży będzie boleć więc najlepiej mieć klasyczne 17 cm. Mnie by w zupełności wystarczyło 12-14 cm
 

latek777

Active member
każdy ma prawo żyć i robić jak mu pasuje, dopóki się nie wchodzi z butami w czyjeś zycie to nic nikomu do tego
 

latek777

Active member
Nope nic nie przychodzi, po prostu masz tyle ile natura dała, ja się w temat trochę zagłebiłem i te ćwiczenia podobno są skuteczne, są historie kolesi którzy powiększyli rozmiar o 10cm długości i 5 grubości, tylko pytanie kto wytrzyma robić to 10 lat?
 
@nope chyba tak
@latek777 Ale po co masz ćwiczyć i poświęcać 10 lat życia na rozmiar penisa kiedy taki chad ruchacz się urodzi z pałą 25 cm i posuwa codziennie inną. Najlepiej nie być za przeproszeniem pipką tylko pogodzić się z genetyką ja z tym, że mam małego się pogodziłem nwm ile mam strzelam 8.5 cm w wzwodzie na grubość nie narzekam. Mnie tylko trudno się pogodzić z dyspraksją.
 
@latek777 może, ale po co ćwiczenia jakieś i spędzać 10 lat przy tym całe dnie czy coś. Świat jest piękny tylko ludzie to k.... nie lepiej ten czas spożytkować na rozwój, gierki, anime, siłownie, samorozwój, czytanie, karierę zawodową, ogarnianie finansów, stanie się kimś, a z penisem się pogodzić? jakiego matka natura dała taki jest. Poza tym nie wiem co dla was się liczy panowie ale mnie jakoś średnio interesuje czy zadawalam kobietę bardziej się skupiam jaką przyjemność czerpię z seksu niż to czy panienka wniebowzięta bo ma podwójny orgazm przez jakiegoś whitezille.
 

latek777

Active member
te ćwiczenia przecież zajma ok godzinny dziennie, poza tym sa metody pasywne, które nie przeszkadzają w innych czynnościach, to napisz mi czym rożni się budowaanie mięsni i sylwetki na siłowni od ćwiczen na penisa?
 

latek777

Active member
zgadza się, siłownia jest dla zdrowia, ale ćwiczenia penisa też pozwalają zachować sprawność, to nie tylko o zwiększenie rozmiaru chodzi
 
a no i ćwicząc sylwetkę na siłowni zyskujesz zdrowie, pewność siebie, zdrowszą samoocenę itd. A na penisa co? poklask że masz maczugę dużą i minę zdziwienia pań jak zdejmujesz galotki i bokserki, ale po co mi to? po co to komuś jak np ma brzydką mordę jak ja albo zwyczajnie już ma w dupie adoracje ze strony pań.
 

latek777

Active member
nie masz brzydkiej twarzy o czym sam dobrze wiesz, wyglądasz przeciętnie jak większość ludzi, ja jestem brzydki i serio wyglądam o wiele gorzej niż Ty na twarzy, ale rozumiem, że nazywasz się brzydkim i czekasz aż ludzi zaczną Ci w postach pisac, ze nie jesteś, to taki cwany mechanizm
 
latek tak nie jest uważam się za brzydala, a zdjęcie tutaj dałem bo momentami w życiu mi wszystko jedno... Jedyna kobieta jaka powiedziała że jestem przystojny to babcia.
 

latek777

Active member
nie jesteś brzydki, przystojny też nie, jesteś jak większośc ludzi - przeciętny i tyle w temacie, naprawdę atrakcyjnych i nieatrakcyjnych ludzi w społeczeństwie jest znikoma ilość. oczywiście pomijam te zakłamanie wszem i wobec, że wszyscy ładni itd, ludzie zauważ piszą sobie miłe komentarze w rzeczywistości nie mające nic wspólnego ze stanem faktycznym, co jest zrozumiałe, napisz jakiejkolwiek kobiecie, że jest przeciętna to zobaczysz jaka będzie reakcja
 

kaloryfer!

Active member
latek tak nie jest uważam się za brzydala, a zdjęcie tutaj dałem bo momentami w życiu mi wszystko jedno... Jedyna kobieta jaka powiedziała że jestem przystojny to babcia.
Wziąłeś się za siebie czy dalej mistrz teorii? Bo we wpisach to niegłupi jesteś, ale czy wyszedłeś poza strefę paruwy? Trochę Cię nie było i jestem ciekaw.

Sry za off.
 
I tak i nie roboty szukam, ale idę z ojcem na budowę jak nie wypali, staram się zacząć od małych kroków w głowie miałem już poukładane, ale przez to że dało mi we znaki że mam dyspraksje i przypomniałem sobie jak normiki mieli beke ze mnie na wfie trochę się wpieniłem, ale na szczęście wujek zadzwonił pogadaliśmy pośmialiśmy się itd. Trochę mnie nie było bo dałem się sprowokować trollowi gość mnie na privie straszył jeszcze jakąś mafią i wgl szkoda gadać XD. W marcu choćby nie wiem co od 1 marca zaczynam spacerować a w dzień wypłaty wykupuje karnet na siłownie. Pewnie zdam tutaj relacje jak konto mi nie spadnie z rowerka albo nie zapomnę, ale z głową coraz lepiej, poza tym śpię już normalnie tak na co dzień oglądam anime i czytam bracia samcy i jakieś audycje radio samiec 2 pana marka kotońskiego to jest kanał jak coś i taki kanał musisz wiedzieć.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Nietypowe pytanie - ćwiczenia Inne 15
X Ćwiczenia na penisa Męskie sprawy 1
S Golenie jąder + ćwiczenia Inne 7
D Ćwiczenia po zabiegu plastyki napletka Po zabiegu obrzezania 1
C Ćwiczenia na żylaki nóg Inne 1

Podobne tematy

Do góry