• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nietypowe pytanie - ćwiczenia

diffident

New member
Dosyć nietypowe pytanie ;).
Jak wiadomo gdy ma się za duży % tłuszczyku to część penisa jest nim zakryta.
Wiadomo też że nie da się spalić tkanki tłuszczowej miejscowo, ale czy ktoś z was stosował jakieś ćwiczenia które stymulowałyby bardziej "podstawę penisa" czy jak to tam się fachowo nazywa :D?.
Po sobie zauważyłem, że po zrzuceniu paru kilo Penis "zwiększył" się o 1 cm bez dociskania linijki xD ale niestety u podstawy jest jeszcze trochę za dużo fat-u :<
 

nope

Well-known member
Nie ma sposobu. Musisz zredukowac bodyfat na calym ciele to wtedy tam tez spadnie. Inaczej sie nie da. Odlosnisz krate na brzuchu to i kutas sie odsloni xD
 

latek777

Active member
14-15 to średnia, ani mały ani duży, no chyba, ze masz na myśli obwód to zmienia postać rzeczy, ćwiczenia penisa działają, tylko wymaga to czasu i poświęcenia, nie wierzę, że setki facetów na forach siedzi i wypisuje bzdury, zwyczajnie niewielu facetów ma zaparcie żeby spędzić godzinę czy dwie dziennie na ćwiczeniach przez kilka lat i żeby sie lepiej poczuć to piszą tak jak ty, że to i tak nie działa
 

diffident

New member
14-15 to średnia, ani mały ani duży, no chyba, ze masz na myśli obwód to zmienia postać rzeczy, ćwiczenia penisa działają, tylko wymaga to czasu i poświęcenia, nie wierzę, że setki facetów na forach siedzi i wypisuje bzdury, zwyczajnie niewielu facetów ma zaparcie żeby spędzić godzinę czy dwie dziennie na ćwiczeniach przez kilka lat i żeby sie lepiej poczuć to piszą tak jak ty, że to i tak nie działa
W obwodzie też chyba średnia ok 13cm.
Może i działają ale ciekawe czy nie wpływa to na erekcję itd.
Co mi z większej kutangi jak ta oklapnie po minucie? xD
 

latek777

Active member
ćwiczenia właśnie poprawiaja erekcję i są zalecane do późnej starości, rób jak chcesz nikt cię przecież nie zmusza, ale nie neguj, ze komus się coś udało bo tobie się po prostu nie chce
 

diffident

New member
ćwiczenia właśnie poprawiaja erekcję i są zalecane do późnej starości, rób jak chcesz nikt cię przecież nie zmusza, ale nie neguj, ze komus się coś udało bo tobie się po prostu nie chce
Nawet nie tyle tyle że "nie chce" ale w Internecie można znaleźć też opinię że można uszkodzić uja xD
 

latek777

Active member
oczywiśćie, że można uszkodzić penisa od ćwiczeń jeśli przesadzasz i nie robisz tego poprawnie, tak samo jak z siłownią jak ćwiczysz niepoprawnie to może ci wypaść dysk, albo zerwiesz mięsień ale czy to oznacza, ze od siłowni nie rośnie obwód bicepsa? chyba odpowiedź jest oczywista, ja w powiększanie penisa wierzę bo zostało to potwierdzone przez niejedną osobę, ale ludzie będą to negowac zwyczajnie z lenistwa i zazdrości, ze komuś sie udało, nikt cię do niczego nie zmusza masz czas , masz internet poczytaj i sam zdecyduj, poćwicz 5 lat rzetelnie i wtedy się wypowiadaj, ja też mogę napisać, ze jak to możliwe żeby ktoś 250 kg na klate wyciskał, a jednak ludzie wyciskają
 

latek777

Active member
Nope jest ksiązka autorstwa Big Ala, koleś spędził 20 lat cwicząc penisa....zresztą najlepsza weryfikacja to zwyczajnie trzeba samemu zacząc ćwiczyć i wszystko jasne, albo są efekty albo nie, tylko trzeba robić z głową, nikt kto jest pierwszy raz na siłowni nie robi martwego ciągu z 300 kg bo zwyczajnie to się źle skończy, tak samo nikt nie powinien robić treningu penisa programem kolesia który ćwiczy kilka lat, ludzie któzy neguja powiększanie to zwyczajnie zazdrośnicy, że komuś się udało bo cięzko pracował
 

diffident

New member
Nope jest ksiązka autorstwa Big Ala, koleś spędził 20 lat cwicząc penisa....zresztą najlepsza weryfikacja to zwyczajnie trzeba samemu zacząc ćwiczyć i wszystko jasne, albo są efekty albo nie, tylko trzeba robić z głową, nikt kto jest pierwszy raz na siłowni nie robi martwego ciągu z 300 kg bo zwyczajnie to się źle skończy, tak samo nikt nie powinien robić treningu penisa programem kolesia który ćwiczy kilka lat, ludzie któzy neguja powiększanie to zwyczajnie zazdrośnicy, że komuś się udało bo cięzko pracował
http://www.penis.com.pl/forum/viewtopic.php?t=17035&postdays=0&postorder=asc&start=60 polecam przed ostatni komentarz na stronie. Chop pomimo x lat doświadczenia najprawdopodobniej uszkodził uja
 

diffident

New member
tylko on używał pompki to raz, a dwa, ze nierozważnie czyli przecholował
Dlatego takie rzeczy mnie "przerażają". Skoro chopu który 10 lat to robił i nic mu nie było i nagle przydarzył się "wypadek" to ja osobiście podziękuję xD.
Zresztą temat nie był odnośnie ćwiczeń na uja tylko na podstawę penisa i zrzucenie z niej tłuszczyku ;)
 

latek777

Active member
tłuszcz może odessać miejscowo, robisz liposukcję i po sprawie, albo wersja dłuższa ćwiczysz plus dieta, zresztą sam o tym doskonale wiesz i chyba nikomu w dzisiejszych czasach i łatwym dostępie do wiedzy tłumaczyć nie trzeba
 

Podobne tematy

Do góry