• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ćwiczenia na zwiększenie rozmiaru, obwodu penisa - ściema?

latek777

Active member
ja oglądałem audycje Kotońskiego i jest w nich duzo prawdy, ale nie zrozumie ich facet, który ma powodzenie u kobiet
 

kaloryfer!

Active member
I tak i nie roboty szukam, ale idę z ojcem na budowę jak nie wypali, staram się zacząć od małych kroków w głowie miałem już poukładane, ale przez to że dało mi we znaki że mam dyspraksje i przypomniałem sobie jak normiki mieli beke ze mnie na wfie trochę się wpieniłem, ale na szczęście wujek zadzwonił pogadaliśmy pośmialiśmy się itd. Trochę mnie nie było bo dałem się sprowokować trollowi gość mnie na privie straszył jeszcze jakąś mafią i wgl szkoda gadać XD. W marcu choćby nie wiem co od 1 marca zaczynam spacerować a w dzień wypłaty wykupuje karnet na siłownie. Pewnie zdam tutaj relacje jak konto mi nie spadnie z rowerka albo nie zapomnę, ale z głową coraz lepiej, poza tym śpię już normalnie tak na co dzień oglądam anime i czytam bracia samcy i jakieś audycje radio samiec 2 pana marka kotońskiego to jest kanał jak coś i taki kanał musisz wiedzieć.
Źle to wygląda. Znowu odkładasz. Prokastrynacja? Od marca, od wypłaty. 1 marca to dzień jak każdy inny. Kasy rozumiem że może brakować, ale spacer czy trucht darmo jest.
 

latek777

Active member
 
Źle to wygląda. Znowu odkładasz. Prokastrynacja? Od marca, od wypłaty. 1 marca to dzień jak każdy inny. Kasy rozumiem że może brakować, ale spacer czy trucht darmo jest.
Trochę tak. Ale generalnie jeszcze trochę w mojej sterowni muszę poukładać (głowa) albo po prostu zwyczajnie luty sobie odpuszczam, a co do marca to dla mnie nie taki miesiąc jak każdy inny mój wujek ma urodziny, babcia, ojciec i ja dlatego ten miesiąc jest dla mnie wyjątkowy nie wiem czemu ale postanowiłem że od marca małymi krokami, a jak będzie wypłata czy to renta czy od szefa ojca jak zacznę robić to kupuję karnet na siłownie i kardio+siłowy jak jesteś obeznany w temacie siłki to nie że Cię zmuszam, ale fajnie jakbyś napisał co sądzisz o witaminach i minerałach + czerpania białka i innych mikro makro elementów z pożywienia. Jakbyś doradził byłbym wdzięczny. Sorry za offtop
 

kaloryfer!

Active member
No dieta przede wszystkim. To z niej masz czerpać wszystko. Suple nie zaszkodzą, ale to jako dodatek.

Kardio i siłowy jak najbardziej. Nie rzucaj się tylko od razu na głęboką wodę. Jako Kardio mogą być na początku spacery, jako siłowy zacznij od FBW 3x week i styka. I w międzyczasie czytaj, studiuj, pytaj. Tyle. Powodzenia.
 

diffident

New member
Nope nic nie przychodzi, po prostu masz tyle ile natura dała, ja się w temat trochę zagłebiłem i te ćwiczenia podobno są skuteczne, są historie kolesi którzy powiększyli rozmiar o 10cm długości i 5 grubości, tylko pytanie kto wytrzyma robić to 10 lat?
Wiadomo od ćwiczeń fizycznych penis nie rośnie, ale ubywa tkanki tłuszczowej która go "zasłania". Wiem po sobie bo parę lat temu bez dociskania miałem 13 cm a teraz jak jestem bardzo podniecony to ok. 15 cm bez dociskania.
Żeby nie było parę lat temu byłem kilka lat do przodu po zakończeniu okresu dojrzewania ;)
 

latek777

Active member
MkD ale to nie stało się w ciągu roku, tylko kolesie ćwiczyli po kilka lat, mi się wydaje, że po takim czasie jest to możliwe
 
Nie lepiej się pogodzić z tym jaki się ma sprzęt, gdy to sprawa czysto genetyczna? wystarczy podobno 4 cm gdzieś czytałem, a do zaspokojenie kobiety od 8 cm do 10 cm to minimum, ale po co się frasować jak na przykład nie ma się kobiety zależy wam na zaspokojeniu losowej kobiety? co z tego że wy jej nie zaspokoicie a zaspokoicie tylko samych siebie... Poza tym jakbyście czytali tzw chady samce alfa mają łatwiej o doprowadzenie kobiety do orgazmu bo są pożądani itd. Nie rozumiem tego całego hypeu na powiększanie penisa. Masz dużego (20 cm wzwyż) spoko, masz 17 cm idealnie, masz średniego 13-16 cm git majonez, masz ledwo średniego 11-12 cm ujdzie, masz małego 7-10 cm jak ja to świat się nie kończy. Masz mikropenisa idź do urologa i hormonoterapia. Tyle.
 

latek777

Active member
to tak samo jak z siłownią, po co komu biceps 45? albo 50? przecież to też sprawa genetyczna, penis to taka sam częśc ciała jak każda inna, jeśli jest możliwośc powiększenia i ktoś ma zwyczajnie czas i samozaparcie to niech to robi a innym nic do tego, to tak samo jakby napisać komuś kto chce mieć np porsche żeby kupił opla przecież oplem tez się wszędzie dojedzie.....
 
No, ale co to są za ćwiczenia bez czytania strzelam jakieś pompki, a tak btw wdziałeś penisy tych "wygrywów" co udało im się zyskać cm przed i po ćwiczeniach? wątpię by to było skuteczne jestem sceptycznie nastawiony. Siłownia a penis według mnie różnica jest na sylwetkę masz wpływ a na penisa wątpię możesz jedynie schudnąć by odkryć parę cm, możesz coś tam operacyjnie podciąć żeby zyskać 1-2 cm, ale penis nie będzie stał na baczność wtedy z tego co wiem, możesz kwas hialuronowy, ale to nie jest stały efekt (no i komu by się chciało tak ryzykować)... A sylwetkę jak regularnie ćwiczysz to nawet do starości koksem jak muten roshi z dragon balla.
 

latek777

Active member
czyli kolesie na forach ktorzy cwiczyli latami po prostu kłamią? tak? a może poćwicz te 5-10 lat i wtedy się wypowiadaj? poza tym niekażdemu kutas urośnie 10cm, to zależy od osoby tak samo jak niekażdy będzie miał taką sylwetke jak arnold, np fala uderzeniowa działa na impotencję, priapos shoots też i do tego dają większy rozmiar o te 20 procent, to nie są bajki tylko potrzeba czasu , dyscypliny i wytrwałości, ale każdy jest dorosły i ma wolną wolę, 5 cm to już dużo jak się tyle zyska
 

latek777

Active member
 
No ok dobra może to prawda, ale pytanie po co się męczyć? siłownia to nie to samo... Tam trenujesz i wiesz że masz korzyści no chyba że przegrałeś mocno na loterii genetycznej to inna sprawa... No masz penisa jakiego dostałeś albo masz dużego, średniego albo małego ćwiczenie penisa jest imho infantylne i niedorzeczne nie wierzę w to nawet jakbym zobaczył zdjęcia przed i po to pewnie by był jeden gość z lewej (przed) z małym przyrodzeniem a drugi z prawej (po) to z dużą pałą.
 

latek777

Active member
Squarex przecież bez sensu żeby ci ludzie na forach siedzieli i ściemniali tyle lat, poczytaj sobie pegym czy thunderplace
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Nietypowe pytanie - ćwiczenia Inne 15
X Ćwiczenia na penisa Męskie sprawy 1
S Golenie jąder + ćwiczenia Inne 7
D Ćwiczenia po zabiegu plastyki napletka Po zabiegu obrzezania 1
C Ćwiczenia na żylaki nóg Inne 1

Podobne tematy

Do góry