• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

CENNIK

high_and_tight

New member
Centrum Medyczne Damiana, Warszawa
dr Ryszard Hanecki
zabieg:eek:brzezanie całkowite, znieczulenie miejscowe: 1600 pln.
pobyt w szpitalu po zabiegu (2h):220pln.
konsultacje gratis (jeśli ma się abonament).
 

miętowy_ludek

New member
cennik lux med

Witam, jestem dzień po. Zapłaciłem:
Wizyta u urologa 150zł
Zabieg całkowitego obrzezania 1500zł
jeszcze pewnie po tygodniu kontrol i znów 150zł
Jestem z Warszawy i zabieg miałem w szpitalu lux med.
Niby nie jakoś specjalnie tanio, ale z zapisaniem, wizytą i zabiegiem wyrobiłem się w tydzień.
 

miętowy_ludek

New member
u Daniela Leszczyńskiego. co mogę powiedzieć... z rozmowy, przebiegu zabiegu wydaje się, że bardzo ok, idę w poniedziałek na kontrol to zobaczymy co i jak, ale mi wygląda to ładnie. dziś próbuję bez opatrunków i chodzę po mieszkaniu jak kowboj bo bardzo wrażliwą mam żołądź:)
 

Hello

New member
Doktor Śmigaj
Zielona góra

przywatnie zapłaciłem 900zł i 90 za wizyte.

Robota dobra, klinika ładna nowoczesna, wszystko git.
 

psotnik85

New member
Dr Tomasz Somnicki
Clinica Medica Gdynia

wizyta: PLN 90
zabieg; PLN 600 (częściowe + wędzidełko) przy częściowej refundacji (trzeba przynieść RMUA)
płatność: PLN 200 przedpłaty i PLN 400 w dniu zabiegu
Badania wyszły jakieś PLN 126
zdjęcie szwów i wizyta kontrolna: wliczone w koszt zabiegu

Jak widzę jak koledzy piszą o koszcie PLN 1500 i więcej to cieszę się że trafiłem tam akurat. Pan Doktor dość rzeczowy.
Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolony:)
 

guyno1

New member
Wizyta przed i 4 po - po 100zł
Zabieg - 1200zł

Poliklinika Lublin, dr Siwek - czekanie na zabieg to 1 dzien :p. Jestem troche przewrażliwiony, bo opuchlizna jeszcze nie zeszła w pełni (z dnia na dzień widać poprawe), częściowe z zostawieniem wędzidełka (nie wiem czy dobry pomysł, ale jeśli i tak było długie to po co ciąć bez sensu ;p)
 

materiay4e

New member
Leszno. Przychodnia Vigor-Med. Dr. D. Musielak. Obrzezanie całkowite i wycięcie wędzidełka - 300zł + 200zł za badanie histopatologiczne napletka. Krwawienie ustało po 2 dniach. Bólu żadnego (mam jeszcze szwy a erekcje są bezbolesne). Naprawdę polecam !
 

sławek83

Moderator
Nie bać się NFZ!!! Nie po to płacę podatki żeby jeszcze za zabieg płacić grube pieniądze. Ja robiłem przez NFZ w normalnym szpitalu i było naprawdę dobrze. Obsługa najwyższy poziom. A wydaje mi się, że jak będzie miał chirurg coś spieprzyć to i za 2000zł też spieprzy jak coś nie pójdzie. Więc nie wiem czy warto. Przez chwilkę też zastanawiałem się nad zabiegiem prywatnie ale teraz wiem żebym tylko żałował. Mam za darmo a równie dobrze.
 

Spector

New member
W sumie popieram.Między innymi przez to odkładałem zabieg przez co najmniej dwa lata.Planowałem właśnie zrobić za kasę ,bo raz ,że myślałem ,że będzie lepiej zrobią ,dwa ,że szybciej?I co ,jak wspomniałem przekłdałem to co najmnie 2lata ,a w tym czasie zrobiłbym ten zabieg co najmniej z 10 razy :lol: .A tak ,bodajże 19 lipca byłem u rodzinnego,2 sierpnia u urologa,8 zabieg(chociaż mogłem mieć już następnego dnia po wizycie u urologa!!!Ale chciałem mieć czas ,żeby się przygotować).Wszystko na NFZ oczywiście.Jeśli dla kogoś wydatek rzędu 1000-2000zł nie jest problemem to czemu nie ,jego sprawa ,ale jeśli ktoś ma do wyboru coś sobie kupić lub realizowanie ,jakiś swoich pasji ,a zabieg to w ogóle nie ma co się zastanawiać.Tak ,jak kolega wyżej napisał to nam się należy ze względu na płacenie podatków.Ja już jestem 6 tydzień po zabiegu i jestem ,jak najbardziej zadowolony.
 

eustachu

New member
Cena w Szpitalu Damiana to: 2400 zł + ~500 pobyt w szpitalu + ~100 leki itd.
Cena u prof. Perdzyńskiego to: ~4700 ze wszystkim.
Mowa oczywiście o plastyce napletka.
 

drk

New member
obrzezanie calkowite

na NFZ
wizyty bezpłatne
badania 80 zl w tym grupa krwi
zabieg bezpłatny
czas oczekiwania na zabieg 3 miesiace

wynik po poltorej miesiaca jestem zadowolony ze zdecydowalem sie na zabieg

gdzie? Warszawa-Zacisze ul.Wojskowa 13A NZOZ LECZNICA "IATROS" lekarza nie pamietam
 

DoT

New member
multiMedica Wrocław


Cena z 22.11.2011
Dr. M.Belda

110 zł - kosultacja przed zabiegiem
800 zł - stulejka (plastyka)+ wędzidełko

kontrola po i ściąganie szwów gratis.
 

trebor

New member
Piła - Przychodnia Alfa na os. Królowej Jadwigi 15.
pierwsza wizyta - 120
całkowite obrzezanie - 700
po tygodniu kontrola 120
i koniec leczenia.
Bardzo polecam p.urologa Brzóskę.
 

dambi12

New member
Gdynia Clinica Medica.

Doktor Tomasz Somnicki.
Czesciowe obrzezanie z wydluzeniem wedzidalka i usunieciem jakichs tam zylakow na napletku.

Swietna obsluga pielegniarska i anestazjologiczna.

Koszt 1800 PLN ( Bez refundacji poniewaz nie mieszkam w PL, z refundacja chyba 600 PLN)

Jestem dopiero 5 h po zabiegu ale wszystko wyglada ok, heehh i nic nie boli :D
 
Do góry