• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

7 dni po obrzezaniu, goi się dobrze??

samcro

New member
Cześć, jestem tydzień po obrzezaniu całkowitym z zostawionym wędzidełkiem, mam pytanie czy wszystko goi się w porządku? Pod wędzidełkiem zrobił mi się taki żółty strup, nie wydaje mi się aby to było ropa, ale nie wiem co to jest, dodatkowo obrzęk wokół penisa wydaje mi się że z każdym dniem się powiększa, robią się takie pół księżyce i nie wiem co na to zaradzić a wizyta u urologa dopiero za tydzień. Dodam na penisa pryskam Octenisept oraz używam maść Detreomycyna 2%

Zdjęcia poniżej zrobione dziś po prysznicu




 

morgan66

Active member
Goić się goi dobrze i o ile z góry wygląda spoko, to boki widać że raczej jest opuchlizna limfatyczna - oponka (zwłaszcza to widac na ost. zdjęciu). Noś go w elewacji + opatrunek uciskowy. I trza czekać.. nic więcej w tej kwestii nie ogarniesz.
 

samcro

New member
Kurde tak myślałem że to jest to właśnie... Od zabiegu cały czas noszę go na górze przyklejonego do brzucha, z opatrunkami mam trochę problem bo od kilku dni nie ważne jak mocno zrobię to pacjent się ucieka w nocy i budzę się rano bez opatrunku..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

RandomGuy

Active member
Ja w moim przypadku również używałem bandaża kohezyjnego, lekarz mi go dawał za darmo po zabiegu, mówił, że to podstawa w pierwszym tygodniu/dwóch. Dobrze uciskał, również na noc się sprawdzał przy nocnych wzwodach.
 

Podobne tematy

Do góry