• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

6 dzień po zabiegu - czy jest się czym martwić? Zdjęcia.

dexter92

New member
Jestem już 6 dzień po zabiegu. Zabieg odbył się 12 października.
Nie ukrywam, że myślałem, że będzie już wszystko ładnie, a tymczasem ból doskwiera cały czas, czuję tak jakby ucisk w miejscu w którym jest blizna.
Podczas nocnych wzwodów skóra przy ranie pęka, co widać na zdjęciach. Wszystko cały czas należycie dezynfekowane i smarowane.
Dodatkowo opuchlizna przy wędzidełku za nic nie schodzi..
Poradźcie proszę, czy to normalne, bo chyba odchodzę od zmysłów. :rolleyes:

Zdjęcia:
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nic ci nie bedzie. Nie u każdego goi sie w tydzień. Po 8 dniach juz sie nie rozejdzie pod warunkiem ze nie bedziesz wariował i naciagal na próbę.

(Straszny nieład w tych szwach)
 

Krzychu2020

New member
Jeżeli chodzi o opuchlizne, to zejdzie. Wszystko w swoim czasie, ja aktualnie jestem 26 dni po zabiegu i dopiero kilka dni temu zauwazylem ze juz jest ok.
 

dexter92

New member
Tutaj masz mój temat jak to wyglądał 11/12 dni po zabiegu.
https://meskiezdrowie.pl/threads/11-dni-po-obrzezaniu-typu-low-and-loose.10551/#post-75038
Zobacz czy tak wygląda u ciebie. (Wędzidełko a nie skóra)
A co do bolesnością - lekkie bóle miałem jeszcze. jakieś 5 tygodnie po zabiegu - ale ja nie wytrzymałem i po 4 tygodniach ponownie rozpocząłem współżycie.
No u mnie zdecydowanie gorzej to wygląda, ale też 6 dni po, a u Ciebie 11/12. To prawie dwa razy tyle. :)
Zobaczymy, trzeba poczekać. Zamartwianie nic mi nie da, w najgorszym wypadku trzeba będzie poprawić i tyle..
A propos - widzę, że też Ci się zrobił taki pierścień ciasnawy. Po jakimś czasie się poluznilo?
 

dexter92

New member
Prawdopodobnie właśnie się dowiedziałem skąd ta długotrwała opuchlizna i ból szczególnie w nocy.. Detreomycyna, którą stosuje na noc, jak zalecił doktor ma w składzie olej arachidowy.. Po nim puchnie mi rana i cały penis.
Dzisiaj wszystko było okej, cieszyłem się, że opuchlizna schodzi i jest komfort, kiedy nagle postanowiłem posmarować w dzień detreomycyna, tak by przyspieszyć ten proces gojenia. Co się okazało, po godzinie znów mi wszystko spuchło.. :) i oczywiście zaczęło boleć.
Umyłem dokładnie i powoli schodzi.
Podejrzewam, że pękająca skóra to właśnie efekt puchnięcia w nocy + erekcja.
Od teraz nie smaruje detreomycyną, dam znać czy jest lepiej jutro lub pojutrze.
Ku przestrodze Panowie!
 

dexter92

New member
9 dzień po zabiegu. Szwy z przodu wypadły, chyba po częstych wzwodach nocnych (najpierw szwy mocno się zacisnęły i porobiły się takie bolące kulki) zostały praktycznie na wędzidełku i jakieś resztki, które się prawie rozpuściły.
Martwią mnie te 'rany'. Nie mają żadnego zapachu, są na bieżąco odkażane. Czy to się zabliźni? Ich kolor chyba po podskórnym krwiaku?
No i druga rzecz.. Z prawej strony wszystko wygląda pięknie, ale z lewej już niekoniecznie. Tak jakby lekarz wyciął za mało skóry.. Na środku robi się taki dzyndzel..
Co sądzicie?

Średnio póki co zadowolony jestem..
 

Skazany

Active member
Cho
9 dzień po zabiegu. Szwy z przodu wypadły, chyba po częstych wzwodach nocnych (najpierw szwy mocno się zacisnęły i porobiły się takie bolące kulki) zostały praktycznie na wędzidełku i jakieś resztki, które się prawie rozpuściły.
Martwią mnie te 'rany'. Nie mają żadnego zapachu, są na bieżąco odkażane. Czy to się zabliźni? Ich kolor chyba po podskórnym krwiaku?
No i druga rzecz.. Z prawej strony wszystko wygląda pięknie, ale z lewej już niekoniecznie. Tak jakby lekarz wyciął za mało skóry.. Na środku robi się taki dzyndzel..
Co sądzicie?

Średnio póki co zadowolony jestem..
lera nic nie widze
 

Podobne tematy

Do góry