6 dzień po zabiegu - czy jest się czym martwić? Zdjęcia.

dexter92

New member
Jestem już 6 dzień po zabiegu. Zabieg odbył się 12 października.
Nie ukrywam, że myślałem, że będzie już wszystko ładnie, a tymczasem ból doskwiera cały czas, czuję tak jakby ucisk w miejscu w którym jest blizna.
Podczas nocnych wzwodów skóra przy ranie pęka, co widać na zdjęciach. Wszystko cały czas należycie dezynfekowane i smarowane.
Dodatkowo opuchlizna przy wędzidełku za nic nie schodzi..
Poradźcie proszę, czy to normalne, bo chyba odchodzę od zmysłów. :rolleyes:

Zdjęcia:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nic ci nie bedzie. Nie u każdego goi sie w tydzień. Po 8 dniach juz sie nie rozejdzie pod warunkiem ze nie bedziesz wariował i naciagal na próbę.

(Straszny nieład w tych szwach)

Krzychu2020

New member
Jeżeli chodzi o opuchlizne, to zejdzie. Wszystko w swoim czasie, ja aktualnie jestem 26 dni po zabiegu i dopiero kilka dni temu zauwazylem ze juz jest ok.

dexter92

New member
Tutaj masz mój temat jak to wyglądał 11/12 dni po zabiegu.
https://meskiezdrowie.pl/threads/11-dni-po-obrzezaniu-typu-low-and-loose.10551/#post-75038
Zobacz czy tak wygląda u ciebie. (Wędzidełko a nie skóra)
A co do bolesnością - lekkie bóle miałem jeszcze. jakieś 5 tygodnie po zabiegu - ale ja nie wytrzymałem i po 4 tygodniach ponownie rozpocząłem współżycie.
No u mnie zdecydowanie gorzej to wygląda, ale też 6 dni po, a u Ciebie 11/12. To prawie dwa razy tyle. :)
Zobaczymy, trzeba poczekać. Zamartwianie nic mi nie da, w najgorszym wypadku trzeba będzie poprawić i tyle..
A propos - widzę, że też Ci się zrobił taki pierścień ciasnawy. Po jakimś czasie się poluznilo?

dexter92

New member
Prawdopodobnie właśnie się dowiedziałem skąd ta długotrwała opuchlizna i ból szczególnie w nocy.. Detreomycyna, którą stosuje na noc, jak zalecił doktor ma w składzie olej arachidowy.. Po nim puchnie mi rana i cały penis.
Dzisiaj wszystko było okej, cieszyłem się, że opuchlizna schodzi i jest komfort, kiedy nagle postanowiłem posmarować w dzień detreomycyna, tak by przyspieszyć ten proces gojenia. Co się okazało, po godzinie znów mi wszystko spuchło.. :) i oczywiście zaczęło boleć.
Umyłem dokładnie i powoli schodzi.
Podejrzewam, że pękająca skóra to właśnie efekt puchnięcia w nocy + erekcja.
Od teraz nie smaruje detreomycyną, dam znać czy jest lepiej jutro lub pojutrze.
Ku przestrodze Panowie!

dexter92

New member
9 dzień po zabiegu. Szwy z przodu wypadły, chyba po częstych wzwodach nocnych (najpierw szwy mocno się zacisnęły i porobiły się takie bolące kulki) zostały praktycznie na wędzidełku i jakieś resztki, które się prawie rozpuściły.
Martwią mnie te 'rany'. Nie mają żadnego zapachu, są na bieżąco odkażane. Czy to się zabliźni? Ich kolor chyba po podskórnym krwiaku?
No i druga rzecz.. Z prawej strony wszystko wygląda pięknie, ale z lewej już niekoniecznie. Tak jakby lekarz wyciął za mało skóry.. Na środku robi się taki dzyndzel..
Co sądzicie?

Średnio póki co zadowolony jestem..