• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

5 dni po zabiegu plastyki napletka i wędzidełka - nie mogę ściągnąć napletka

michalm

New member
Witajcie!
Spędziłem na tym wspaniałym forum już dobre kilkadziesiąt godzin, ale nie znalazłem tematu ściśle poruszającego mój problem.
Mianowicie 12 marca (5 dni temu) miałem zabieg plastyki napletka i wędzidełka (miałem "średnią" stulejkę polegającą na tym, że zarówno w stanie spoczynku jak i wzwodu nie mogłem ściągnąć napletka - widać było tylko czubek).
Jak na razie wszystko się ładnie goi, siniaki i opuchlizna schodzi powoli, ale niestety nie da się ściągnąć napletka... widać jedynie czubek główki (średnica ok. 1,5-2 cm odsłoniętej żołędzi w stanie spoczynku).
Lekarz zalecił mi od drugiego dnia po zabiegu odciągać napletek, ale mogę odciągnąć naprawdę niewiele. Próba większego forsowania penisa skutkuje bólem/szczypaniem/uczuciem rozrywania...
Martwi mnie to.
Czy to normalna reakcja po zabiegu (chociaż jestem już 5 dni po), czy powinienem mimo wszystko na siłę próbować ściągnąć napletek z żołędzi?
 

tirux

New member
ja także nie mogę odciągnąć napletka lepiej nie ruszaj na siłę bo sobie większą krzywdę zrobisz po co mieć szwy 2 raz zakładane ja wole poczekać cierpliwie a jak będziesz miał kontrole to zapytaj sie lekarza
 
Ostatnia edycja:

sławek83

Moderator
Na początku też miałem problem ze ściąganiem napletka. Jak próbowałem cholernie bolało,ale starałem się ściągać codziennie więcej jak brałem prysznic i po kilku dniach widziałem efekty. Przez pierwsze kilka dni bałem się, że nie ściągnę w ogóle bo było ciasno. Myślałem, że lekarz za mało wyciął i że czeka mnie poprawka, ale w 10 dniu napletek sam zszedł w nocy przy wzwodzie. Musicie chłopaki ćwiczyć napletek i czekać na efekty.
 

michalm

New member
Odwiedziłem wczoraj lekarza i on "na siłę" ściągnął mi napletek, bolało jak cholera, uczucie rozrywania... ale wytrzymałem (u dentysty boli bardziej, więc był to ból do zniesienia)... Lekarz pobawił się moim małym kilka razy i pokazał mi jak mam samemu ściągać. W domu mam "trenować", ale nie ściągać całkiem, tylko do miejsca, gdzie mniej więcej zaczyna się rowek zażołędny (podejrzewam, że mam nie ściągać bardziej, by mi się skóra nie zakleszczyła :p)
Sławek83 nie mogę się doczekać, kiedy to przy wzwodzie zejdzie mi napletek...
Pozdrowionka chłopaki :)
 

michalm

New member
Aktualnie (13 dzień po zabiegu plastyki napletka i wędzidełka) mogę już ściągnąć napletek do rowka zażołędnego w stanie spoczynku. We wzwodzie nie ma szans...
Dziś odwiedziłem ponownie lekarza :D
Ściągał mi szwy :shock: Szczypało baaardzo, ale jakoś dałem radę. Miałem założone rozpuszczalne, ale lekarz stwierdził, że mi je i tak wyciągnie. Widocznie lubi się bawić swoimi szczypcami :p
Teraz mam sobie na 3 dni darować ćwiczenia w ściąganiu napletka i przepisał mi maść Pimafucort. W sumie nie wiem, jaki ma ona dać efekt. Maści na blizny mam na razie żadnych nie brać...
 

Podobne tematy

Do góry