• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

30 dni po zabiegu plastyki wędzidełka

ROCKETBEATS

New member
Mam pytanie dotyczace wygladu mojego wędzidełka. Od czasu zabiegu minął miesiąc. Pierwsze dni po wykonaniu praktycznie nic mnie nie bolało i nie występowała jakas duza opuchlizna . Pojawiło sie troche krwi ale to normalne . Pan doktor kazal mi przemywac rane szarym mydłem i kwasem bornym . Wszystko sie super goiło . Po dwóch tygodniach zgłosiłem sie na wizytę i dowiedziałem sie ze jest wszystko okej i w ciągu tygodnia powinny wypaść szwy i zejść ostatnia opuchlizna . Jeżeli chodzi o szwy to po 3 dniach wypadły wszystkie , ale opuchlizna tzn. Te małe grudki widoczne na zdjeciach pozostały . I to wlasnie o nie chce sie zapytać ? To jest opuchlizna czy powstajace blizny ? Jezeli tak to czym to smarowac ? Czy udac sie na kolejna dodatkowa wizytę ? Pan doktor powiedział ze niczym nie mam smarować wszystko sie zagoi . Czytałem forum i natknąłem sie ze mozna uzywac maść Cepan na blizny . Warto ? Trochę sie martwię bo nie chce mieć poprawianego zabiegu . Na zdjęciach jest widoczne miejsce w ktorym skora jest bardziej naciagnieta i wlasnie pod nia byly szwy . Wygląda jakby w tym miejscu skóra sie jakos zrosla przez co wedzidelko nie jest do konca sprawne . Chyba ze mi sie tylko wydaje . Dodam ze podczas stosunku nie jest to az tak bardzo odczuwalne jednak czasami w tym miejscu o którym pisałem wyżej występuje ból. Jeżeli ktos cos zauważy na tych zdjeciach prosze o szybką odpowiedź .
Tutaj daje link do zdjęć https://imgur.com/a/xevcm
 
A można zapytać, który lekarz Ci to robił i gdzie? Wygląda na to, że specjalnie zostawił Ci grudki, żebyś odczuwał większe bodźce/przyjemność na wędzidełku
 

Podobne tematy

Do góry