• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 DNI PO OBRZEZANIU CALKOWITYM

Spróbuj bardziej naciągnąć napletek na żołądź , bo możliwe , że to przez to się tak dzieje. Ja jak miałem z tym problem , to najpierw naciągałem skórę na trzon , potem przytrzymywałem wewnętrzny napletek patyczkiem do uszu , żeby się nie przesuwał i naciągałem zewnętrzny napletek na żołądź. Dodatkowo , żeby się nie zsuwał , to zabezpieczałem wszystko plastrem/przylepcem.
 

tomztomz1337x

New member
Kurcze ale możesz mieć rację myślisz , że " nie wszystko " się schowało tam do środka ? Że akurat taki coś zostało ? Da radę po takim czasie to ogarnąć ? Boje się nie chciałbym mieć 2 zabiegu tym bardziej , że zahartowalem już trochę napletek chodzę bez bandażu i w majtkach...
 

tomztomz1337x

New member
Lekarz powiedział, że wszystko się goi i wszystko będzie ok , faktycznie już jest dużo mniejsza i się zmniejsza. Jedyne co zostało to podczas wzwodu w nocy gdy mi staje to tam gdzie są szwy i ta skóra była szyta i próbuje jeszcze mocniej ściągnąć napletek to zaczyna boleć chyba normalne po takim czasie jeszcze ?
 

Podobne tematy

Do góry