• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

3 DNI PO OBRZEZANIU CALKOWITYM

tomztomz1337x

New member
Witam wszystkich piszę z taką prosbą zebyście ocenili jak to wyglada i co to sie wytwarza wokoł szwów zabieg mialem robiony 3 dni temu i zastanawia mnie czy wszystko jest okej. Lekarz był tak zamotany, ze nawet nie powiedział jak mam sie obchodzić tylko wypisał receptę i to wszystko, moglibyscie powiedzieć jak wy pielegnowaliscie po zabiegu? Wyslę screeny po zabiegu. Może doradzicie jakas masc lub co robiliscie, lub co trzeba robić zeby ewntualnie nie bylo jakis komplikacji.



 

mati12

Well-known member
Jedyna rzecza ktora powinieneś robic to delikatnie przemywac szarym mydłem,posikac octaniseptem poczekac aż wyschnie oeinac w gaze i trzymać do góry
 
To calkowite? Jak dla mnoe troche lipa odjebana przez doktorka ale moze sie poprawi na dniach, dopiero 3 dni minely wiec narazie psikaj sprejem i czysta bandarz zakladaj i obserwuj
 

tomztomz1337x

New member
Mówił mi , że trochę skóry mi zostanie na żołędziu ale niezbyt dużo . Ta otoczka wokół żołędzia co to jest czy ktoś może mi powiedzieć ? Może powinienem się zgłosić gdzieś z tym sam już nie wiem proszę o jakąś radę
 
Powiem ci tak noewiej jaki to styl do konca, ja mialem low tight i tez mialemnopuchniety ale to bylo minimalnie a u ciebie wyglada jakby mialo zaraz to rozsadzic, obserwuj jak sie bedzie to rozwijac jak bedzie sie zmniejszac to ok a jak nie to idz do tego lekarza
 

tomztomz1337x

New member
Myślicie , że na koniec wszystko się zagoi i będę mógł normalnie używać " przyjaciela" podczas stosunku nie bede odczuwał jakis nieprzyjemności ?
 

tomztomz1337x

New member
Ogólnie to bandaż non stop mi spadał i uznałem, że lepiej będzie jak będę paradował po domu nago i tak mieszkam sam i w większości leżę rana będzie się lepiej goić tak mi się wydaje przynajmniej
 

tomztomz1337x

New member

PANOWIE 7 DZIEN PO ZABIEGU JAKIES RADY JAK SIE POZBYC TEGO NA DOLE ? CZY TO SIE WCHLONIE JESZCZE , ZE TAKA DUZA OPUCHLIZNA RESZTA SIE LADNIE ZAGOILA ? DA KTOS ZNAC?
 

Podobne tematy

Do góry