24h po zabiegu - oponka?

Piotrek1990

New member
Witam.
Wczoraj miałem zabieg. Wszystko było ok, ale w nocy miałem erekcję, poleciało trochę*krwi i ściągnął*się*napletek poza żołądź. Boli i odczuwam dyskomfort. Opuchlizna zniknie, czy udać się*do chirurga?
https://imgur.com/a/uQhMRGe

Pozdrawiam.
 

Trolo

Active member
Opuchlizna rzecz normalna, ale skoro miales nasuniety napletek na żoładz, to raczej bym nasunał spowrotem.
 

mmk

New member
Chciałbym się zapytać czy ta opuchlizna się wchłonęła? U mnie podobnie po plastyce napletka była, tylko jest ona jak się naciągnie napletek, a tak jest pod napletkiem.
 

Piotrek1990

New member
https://imgur.com/a/rc1Oni4

Tak wygląda 5 dni po zabiegu. Opuchlizna wyraźnie się zmniejszyła, drażliwość*żołędzia powoli ustępuje. Chyba jest wszystko na dobrej drodze do wyleczenia. :)

Czy to jest cięcie low&tight? Mam nadmiar luźnej skóry na flaku... Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę swój sprzęt w pełnej erekcji.
 

PawTwa1508

New member
Witam Panowie.

11 lutego przeszedłem zabieg całkowitego obrzezania. Mam jedno pytanie: Jak długo utrzymywały Wam się bolesne nocne wzwody ? W ciągu ostatnich trzech nocy przespałem łącznie około 9 godzin. Druga noc była najgorsza, na szczęście szwy mocno trzymają. W miejscu szwów odczuwam lekkie swędzenie, ale to raczej wynika z gojenia się rany. Żeby nie ten dyskomfort to bym nawet nie wiedział, że miałem jakikolwiek zabieg. Rana jest czyściutka, nie krwawi. Wygląda na całkiem niezłą robotę.

Pozdrawiam
 

Piotrek1990

New member
Ja miałem zabieg 7 dni temu i wzwody ciągle są bolesne. Chociaż dzisiaj pierwszy raz spokojnie spałem w nocy, raz się tylko obudziłem i przespałem łącznie jakieś 9h - w końcu! Podejrzewam, że dopóki nie rozpuszczą się szwy, to będziemy odczuwać ból... Cierpliwości i szybkiego powrotu do zdrowia. :)
 
Podobne tematy

Do góry
TOPlist