• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 tygodnie po, obrzęk, oponka?

mike93

New member
Zabieg miałem dokładnie 16 dni temu, jak widać część zszywek jeszcze nie wyleciała, lekarz uważa że wygląda to bardzo dobrze, aczkolwiek ten obrzęk / oponka mnie trochę niepokoi

Co sądzicie?

Druga sprawa, skóra od dołu żołędzia jest jakby to powiedzieć, pomarszczona, zdeformowana? Czy coś da się z tym zrobić?
 

nope

Well-known member
Jak dla mnie oponka jest malutka i zejdzie na lajcie po tym jak wypadną wszystkie zszywki.
Nic nie zrobisz na skore zoledzia. Musi sie przestawic na nowe warunki bo już nie ma tej ochrony w postaci napletka. Poluszczy sie triche skóra i i wyloni sie nowy naskórek. Ale nie widze tego po fotach to mozesz zalaczyc tej "zdeformowanej" zoledzi
 

mike93

New member
W sumie zdjęcie jest zrobione z samego rana, a w nocy mały stoi praktycznie cały czas na baczność - przed rozcięciem tego silikonowego okręgu nie dało się przez to spać.

Nie widzisz "zdeformowanej" cześci? Chodzi mi o to I to akurat nie jest efekt nagłego odsłonięcia żołędzia, miałem stulejke częściową, dawalem radę odsłonić żołądź w spoczynku i to już wcześniej tak wyglądało.
 

mike93

New member
W sumie zdjęcie jest zrobione z samego rana, a w nocy mały stoi praktycznie cały czas na baczność - przed rozcięciem tego silikonowego okręgu nie dało się przez to spać.

Nie widzisz "zdeformowanej" cześci? Chodzi mi o to I to akurat nie jest efekt nagłego odsłonięcia żołędzia, miałem stulejke częściową, dawalem radę odsłonić żołądź w spoczynku i to już wcześniej tak wyglądało.
Co do pierwszego zdania, zapomniałem dodać że w ciągu dnia opuchlizna wygląda lepiej ;)
 

Rzepolicz

Member
Cześć. Jeśli idzie o te rzeczy w czerwonej chmurce to zdjęcie jest w zbyt małej rozdzielczości aby dokładnie to ocenić.
Być może są to grudki perliste. Są one niegroźne, ale można je usunąć laserem.
 

nope

Well-known member
To co na zdjęciu to widze grudki perliste i normalnie wszystko wyglada. To nic ze mogles sciagac napletek wczesniej. Dopiero teraz nie ma tej naturalnej ochrony w postaci napletka to i troche wyglad sie jego zmieni.
 

mike93

New member
Faktycznie, znalazłem parę zdjęć w Internecie i wygląda to na te grudki perliste. Długo trwa i jak wygląda rekonwalescensja po ich usunięciu?

No i co do samego zabiegu obrzezania staplerem, w końcu wypadła ostatnia wszywka. Opuchlizna nadal jest, aczkolwiek wygląda jakby powoli się zmniejszala. Generalnie jestem zadowolony, ale martwi mnie jeden fakt - dziwne grudki, w 2-3 miejscach obok linii cięcia, od strony wewnętrznego napletka. Są one dość małe, nie bardzo jest je jak złapać na zdjęciu, ale wyczuwam je palcem. Może ktoś z Was spotkał się z czymś takim?
 

nope

Well-known member
Grudki przejda. To zamkniete naczynka albo blizna. Przestan zostaw te grudki perliste. W c*** ludzi je ma i nawet bym nie marnowal sobie czasu ani zawracal glowy szukania nawet jakietos lekarza pod to....
 

mike93

New member
Nawet Parę miesięcy
Ale interes będzie gotowy do użycia wcześniej? Dzisiaj mija dokładnie 3 tydzień od zabiegu, teoretycznie wymagany był miesiąc abstynencji od seksu, więc jeszcze tydzień, no ale te grudki sprawiają lekki dyskomfort przy dotyku.

No i druga sprawa... ta opuchlizna, ile to może schodzić? Nie ma praktycznie różnicy, albo jest naprawdę znikoma między tym co było tydzień temu i teraz.
 

mati12

Well-known member
Gródki nie powinny mieć wpływu na stosunek jednak jeżeli masz nadal opuchnięte nie patrz że mija 3,4 tyg po prostu nie zaczynaj jeszcze współżycia bo możesz sobie dodatkowo zaszkodzić lepiej odczekać aż cała opuchlizna zejdzie a to trwa różnie zależy od organizmu
 

mati12

Well-known member
Możesz moczyć w naparze kory dębu kupujesz w zielarskim korę dębu gotujesz, parzysz ostudzasz by była letnia i moczysz po 15-20 min 2 razy dziennie później sobie to dasz do lodówki i lekko podgrzejesz przed następnym użyciem co parę dni robisz Nowy
 

nope

Well-known member
Grudki nie maja wplywu na stosunek. Wiem po sobie. Miałem dość długo kilka grudek z jednej strony po szwach. Po kilku miesiacach sie zmiękczyły i wygładziły.
 

mike93

New member
A co ze sportem, jak np. bieganie czy powrót na siłownie? Nie wpłynie to negatywnie na wchłanianie się tej opuchlizny?
 

nope

Well-known member
Zrobisz z grudkami jak uwazasz. Ja wiem ze mnostwo ludzi je ma i kazdy ma to w dupie. To kiedy masz wrocic do wspolzycia przedyskutuj z lekarzem.
 

Podobne tematy

Do góry