• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

4 tygodnie po obrzezaniu obrzęk, opuchlizna

Kamil420

New member
Witam! Jestem 4 tygodnie po obrzezaniu po którym miałem ogromny obrzęk krwiak nwm jak to nazwać który, jest pokazany w moim poprzednim poście, obecnie wygląda to tak, lekarz mówi że jest dobrze powinno się jeszcze trochę zmniejszyć, nie kazał już niczym smarować ani przychodzić na wizyte, lecz mi się wydaje że nie jest dobrze, podczas wzwodu rozciąga się, jest mniejsze, ale mam bardzo duży problem założyć prezerwatywe, jak myślicie zmaleje to jeszcze? Czym mam to smarować? Czy czeka mnie poprawka ? Jak tak to już czy jeszcze czekać? Wiele podobnych postów na tej stronie się urywa więc zaczynam nowy
 

mati12

Well-known member
W jakim celu zakładasz prezerwatywe? 4 tyg po zabiegu? Chyba nie zacząłeś uprawiać sexu bo zaraz będziesz pisał że na nowo ci wywaliło oponke
 

dandoo

Active member
jak wyżej jeszcze brak seksu masturbacji przez 2 tygodnie zwłaszcza, że masz obrzęk limfatyczny trzymaj go do góry, spróbuj ponosić naciągnięty napletek na żołądź jak dasz rade
 

mati12

Well-known member
Moczyć w naparze z kory dębu, wstrzemięźliwość sexual na ogólnie trochę c wygląda jakbyś miał z spodu za dużo skóry dostawione ale może to tylko tak wyglada przez opuchliznę
 

dandoo

Active member
przyjęty czas na wstrzemięźliwość to 6 tygodni, chyba że wcześniej lekarz da ci zielone światło ale ja z tą opuchlizną bym się wstrzymał…
 

flader

Active member
O chłopie, żadnego walenia ani seksu. Tu jest jeszcze konkret spuchnięte, o ile w ogóle to nie jest jakieś dziwne szycie. Wygląda to generalnie całkiem niecodziennie. Daj temu dojść do siebie na razie.
 

Podobne tematy

Do góry