• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 tygodnie po, obrzęk, oponka?

MKD

Active member
To juz kwestia jak sie z tym czujesz. Mialem kiedys dziewczyne, ktora jak zobaczyla fotke z neta to stwierdzila, ze to obrzydliwe.

no coz, kazdy jest inny. Sam bym nie wiedzial o czyms takim bez tego forum
 

mike93

New member
Na pewno czułbym się pewniej siebie bez tego... O ile taki zabieg nie wymaga potem tygodni rekonwalescensji to myślę, że się zdecyduje.

A co do ostatniego zdjęcia - jak to wedlug Was wygląda? jest ok, czy mogłoby być lepiej? Zabieg byl 08.11, w poniedziałek przejdę się do doktora zapytać o współżycie.

No i w sumie może głupie pytanie, nie do końca zdrowotne. Poznałem niedawno dziewczynę i jeżeli doktor powie, że mój sprzęt jeszcze nie jest sprawny, to trochę głupio mi jej mówić, że miałem w tym wieku zabieg usunięcia stulejki i z seksem musimy poczekać... Są jakieś mniej wstydliwe powody zdrowotne, przez które nie mógłbym iść do łóżka?
Sam zabieg udało mi się ukryć przed rodziną i znajomymi i naprawdę byłoby mi lżej gdybym tylko ja o tym wiedział ;)
 

NapletonBonaparte

Active member
@mike93 Pokaż jak to teraz wygląda bo link z poprzedniej strony nie działa. Grudkami się nie przejmuj - ja też je mam, żadna foka nigdy nie zwróciła na to uwagi.

O żadnej stulejce nie mów, to się źle kojarzy i będziesz spalony. Weź jej powiedz, że miałeś ZA DŁUGIEGO NAPLETA..
 

samlukier

Member
Albo, że jesteś takim ruchaczem, że zerwałeś wędzidełko, a że była okazja to odrazu zrobiłeś obrzezanie. Powiedz, że Amerykanie są najlepsi w łóżku według statystyk, a tam każdy jest obrzezany. Więcej pytań mieć nie będzie 😁
 

mike93

New member
Chyba po prostu wymyślę coś o nieestetycznym napletku ;)
Myślę, że rozmowa o stulejce na trzeciej randce to nie jest najlepszy pomysł.

Co do zdjęcia, wrzuce coś wieczorem, nie wiem czemu tamto już nie działa
 

MKD

Active member
Coz, rozpoczynanie relacji od klamstwa to nie jest najlepsze rozwiazanie. Tak bys wiedzial jaka ona jest.

zawsze mozna lekko nagiac prawde :) np, ze czujesz jedynie dyskomfort ze wzgledu na lekkie zwezenie
 

Podobne tematy

Do góry