• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 dzien po staplerze

Petro0000

Member
Nawet spoko wydaje mi się albo widać lekka opnke całkowite obrzezanie? ale wszystko równo na razie wygląda spoko gdzie robiłeś zabieg? Miałeś stulejkę albo inne przypadłości?
 

Michu87

Member
Nawet spoko wydaje mi się albo widać lekka opnke całkowite obrzezanie? ale wszystko równo na razie wygląda spoko gdzie robiłeś zabieg? Miałeś stulejkę albo inne przypadłości?

Zabieg mialem U Dr.Michalskiego w Centrum Kapelanka. Mialem z deka waski napletek za zolędzią w momencie jego ściągania ku brzucha. Podczas sexu cały napletek chował mi się za żołędziem i wyglądało jakbym miał mega oponke. Przy intensywniejszych wzwodach na napletka potrafiła mi pękać skora ktora dlugo sie goiła. A pozatym mialem krotkie wedzidelko ktore podczas zabaw z żoną ciągnęło za żolądz i bym mega dyskomfort.
 

Michu87

Member
Zabieg mialem U Dr.Michalskiego w Centrum Kapelanka. Mialem z deka waski napletek za zolędzią w momencie jego ściągania ku brzucha. Podczas sexu cały napletek chował mi się za żołędziem i wyglądało jakbym miał mega oponke. Przy intensywniejszych wzwodach na napletka potrafiła mi pękać skora ktora dlugo sie goiła. A pozatym mialem krotkie wedzidelko ktore podczas zabaw z żoną ciągnęło za żolądz i bym mega dyskomfort.

Widoczne blizny , wacek w tym miejscu rosl i podczas stosunku blizny na nowo pękali i tak w kółko.
 

zane77

Active member
Wg mnie masz mało napletka pod żołędziem tam gdzie było wędzidełko. Jestem ciekaw jak doznania, gdy dojdziesz do siebie.
 

Michu87

Member
Minęło 7dni od zabiegu. W weekend była pierwsza wieksza kapiel. Dzis telefonicznio-mailowa konsultacja z Dr. L.Michalskim. nocne wzwody pojawiają się pomiędzy 2 a 5 rano, automatycznie juz wstaje i spacer do wc i jest git. Zmiana opatrunku z bandaża na sam jalowy z użyciem dezynfekci i trybiotyku 2x dziennie. Wacka trzymam juz normalnie jak zwisajaca trąba slonia. Zauwazylem ze nie ktore zszyfki juz lekko puszczają przez co delikatnie dotykają napletka podczas wsiadania do auta wtedy czuje dyskomfort. Według dr.Michalskiego wszystko ładnie się goi a gdy zszyfki będą juz chciały odpadać trzeba im w tym pomóc. Wrzucam aktualne foty.
 

Michu87

Member
Jestem mega ciekawy jak wygląda w pełnej gotowości bez tych zszywek ktore jednak ograniczają mu rozrost. Nie wspomnę o żonie :D
 

Michu87

Member
Siema. Dzis mija 2tygodnie od zabiegu. Wróciłem do pracy i noszę wacka juz normalnie ku ziemi lecz w samym opatrunku jalowym podklejonym przylepcem materiałowym. Bole wacka prawie zanikły ale wzwody 4-4.30 rano jak w zegarku mnie budzą. Teraz zaczęło się swędzenie pod zszywkami, najchętniej usuna bym te które są pod żoledzia za wedzidelkiem. Opinie mile widziane :)
Pozdrawiam.
 

Podobne tematy

Do góry