• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

2 dzien po staplerze

Michu87

Member
Siema. Dzis mija 2tygodnie od zabiegu. Wróciłem do pracy i noszę wacka juz normalnie ku ziemi lecz w samym opatrunku jalowym podklejonym przylepcem materiałowym. Bole wacka prawie zanikły ale wzwody 4-4.30 rano jak w zegarku mnie budzą. Teraz zaczęło się swędzenie pod zszywkami, najchętniej usuna bym te które są pod żoledzia za wedzidelkiem. Opinie mile widziane :)
Pozdrawiam.
 

bluewizard

New member
Po dwóch tygodniach to już opatrunek odpuść jeśli lekarz czy nie kazał nosić.
Ja byłem w piątek po kontroli po dwóch tygodniach i lekarz powiedział, że opatrunku już dawno nie musiałem nosić (podobnie jak tydzień trzymania pacjenta ku górze).
Kąpiesz się z opatrunkiem czy bez?
 

Michu87

Member
Po dwóch tygodniach to już opatrunek odpuść jeśli lekarz czy nie kazał nosić.
Ja byłem w piątek po kontroli po dwóch tygodniach i lekarz powiedział, że opatrunku już dawno nie musiałem nosić (podobnie jak tydzień trzymania pacjenta ku górze).
Kąpiesz się z opatrunkiem czy bez?
Co do kąpieli to postąpiłem według tzw instrukcji. 7 dni od zabiegu pierwsza kapiel, i tak zrobiłem. Co do opatrunku również. 7 dni od zabiegu tylko opatrunek jalowy dezynfekcja , plyn do gojenia ran i trybiotyk. Próbowałem raz chodzić bez opatrunku ale zszyfki i szef po wedzidelki zawadzały mi o bieliznę. Obecnie przewijam go 2 razy dziennie. Rano i na noc. Gdy jestem w domu staram się chodzić bez gaci w samych spodenkach krótkich luznych( piłkarskie)
 

Michu87

Member

Michu87

Member
Witam was. Po obrzezaniu wypadły juz wszystkie zszywki i wszystko się ladnie zagoiło. Dzis z żoną spróbowałem pierwszego razu po obrzezaniu , nowe doznania zupelne inne. Mialem ciśnienie jak nigdy wkoncu miesiąc bez sexu. Wszystko cacy wzwod pierwsza klasa. Orazm przybył po rekordowych paru minutach ale mam wrażenie że miałem Orgazm bez wytrysku?? Czy to wogole możliwe po takim zabiegu. Nie ukrywam ze ten stan mnie mocno zmartwił.
 

nope

Well-known member
Nie panikuj. Wszystko sie ogarnie. Blokqda psyxhiczna musi puscic jeszcze itd i będzie dobrze. Zobaczysz z miesiąca na miesiac bedziesz bardziej zadowolony ze wszystkiego i bedzie lepiej pod kazdym wzgledem.
 

Podobne tematy

Do góry