14 dni po zabiegu plastyki, za ciasno?

krystianob

New member
Witam, aktualnie mija 14 dzień po zabiegu plastyki napletka (Metoda Schloffera jeśli dobrze pamiętam).

Napletek nadal nie schodzi, zarówno w spoczynku jak i we wzwodzie. Na razie wygląda to tak: Photobucket

Czy jest jakaś szansa że jeszcze się poluźni czy mam się szykować na poprawkę? :(
 

mrscrew

New member
Klasyka. Na tym forum jeszcze nie widziałem, żeby lekarz komuś dobrze zrobił plastykę, a przejrzałem już setki tematów. Czyli albo lekarze nie potrafią wykonać tego zabiegu, albo po prostu nie chcą przyznać się do tego, że "półśrodki" nie działają.
 

mrscrew

New member
Ja nie jestem ekspertem, więc nie musisz się sugerować moją opinią. Opisuję tylko to, co widziałem na tym forum, a widziałem tego sporo. I za każdym razem w temacie ''półśrodków", czyli plastyki napletka lub wydłużania wędzidełka (miałem wydłużanie i zabieg mi nie pomógł) są problemy mniejsze lub większe. Poczekaj trochę, jesteś dopiero 14 dni po zabiegu. Za miesiąc lub dwa będziesz wiedział więcej, daj mu odpocząć, ale wg mnie i tak skończy się propozycją poprawki lub mydleniem oczu. Pomyśl o całkowitym obrzezaniu u jakiegoś fachowca, ale to dopiero za jakiś czas. Tylko bądź cierpliwy, wszystko na spokojnie.
 

krystianob

New member
W miarę możliwości, tyle na ile pozwalał mi ból i opuchlizna, mam wrażenie że jeszcze do końca nie zeszła i tak. A co do ćwiczeń nie dostałem nawet takiego zalecenia od lekarza :/
 
Do góry
TOPlist