• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

12 dni po zbiegu - zdjęcia

Karls2023

New member
Witam, jestem 12 dni po zabiegu stulejki metodą okrężnego nacięcia napletka. Nie wiem dokładnie jaka metoda została zastosowana. ponieważ nie uzgadniałem tego z lekarzem (tak wiem nieodpowiedzialnie). Kilka dni po zabiegu zaczęły wypadać mi szwy, ostatni (przy wędzidełku) rozerwał się podczas nocnej erekcji, żadnej krwi ani nic, lecz dzisiaj w nocy obudziła mnie nocna erekcja i zobaczyłem wiele krwi. Przedostatnie zdjęcie przedstawia stan aktualny a ostatnie (gdzie trzymam palcami) stan jaki miał przed rozerwaniem się tej rany. Czy wygląda to dobrze? Czuje lekki ucisk przy wzwodzie i z tego co widziałem w spoczynku mogę maksymalnie odciągnąć napletek a przy wzwodzie czuje lekki ból. Co o tym sądzicie? (zdjęcia w połowicznej erekcji, ponieważ lekki dotyk wprawia małego w mocną erekcję)
 

Trolo

Well-known member
Właśnie skoro to jest połowiczny wzwód to w maksymalnym bedzie gorzej i wędzidełko bedzie jeszcze bardziej napięte. Ja bym sie zastanowił nad nim. Chyba, ze nie odczuwasz, żadnego dyskomfortu podczas zsuwania napletka na maks w dół.
Widać też, że chyba miejsce cięcia i szycia jest wąskie stąd możesz mieć ucisk. Trzeba to rozciągnąć jeszcze. 12 dni to mało. Jeszcze bedzie wszystko na pewno opuchnięte.
 

Podobne tematy

Do góry