• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

1 Dzień po obrzezaniu stapler

Dodam ze przewertowałem forum i w jednym z postów byla jazda na gościa który miał podobnà oponkę, ze żeby uniknąć takich opon powinien udać się do prywatnej kliniki i zapłacić specjaliście, a nie robić na nfz. Ja mimo ze sporo wydałem to z przodu mam wszystko pięknie super równe cięcie od staplera, natomiast od drugiej strony wyglada to wszystko jakby miało się za chwile rozpierdolic…
 

nope

Well-known member
Zejdzie na spokojnie. Nie pospieszaj sie z tym super gojeniem bo u kazdego to przbiega inaczej i na pelne wyzdrowienie w zalozmy 2 tyg to raczej nawet nikomu nie uwierze :D
 
Okej, mam nadzieje, od jutra z 2 razy dziennie pomocze w rumianku tak z pół godziny żeby te szwy coś pobudzić do odpadania i za 2-3 dni już nie będę chyba trzymać w elewacji do podbrzusza i zobaczymy co to będzie ;) dziwna sprawa bo sama ta oponka jest bardziej wrażliwa niż żołądź, ale może to właśnie te szwy.. No nic, na wypisie mam ze wszystkie zszywki odpadną w okresie 7-14 dni także od jutra już powoli się tego będę spodziewał :D dzięki za dzisiejszą pomoc wszystkim!
 

Tomek100

Member
Zejdzie ta opuchlizna sama? żałuje w chuuj że mialem to wedzidelko usuniete, nie myslalem wczesniej ale mozna bylo przedluzyc i by bylo po problemie, a tak to wyjebalo taka opuchlizne ze szok. Samo obrzezanie zajebiscie by wygladalo i po tych 5 dniach byloby w chuj dobrze juz. Pozdro
Hej ja wędzidełko zostawiłem bo wcześniej było zerwane więc długość była ok.
Mnie za to doprowadza do białej gorączki zmienianie opatrunku po każdym oddaniu moczu, że względu że cięcie było wysokie tuż przy samym grzybie to opatrunek też jest wysoko i za każdym razem po laniu zmiana bo mokry.
Próbowałem już wszystkiego żadne patenty nie działają a zmiana 10 razy dziennie i przynajmniej raz w nocy to jakaś tragedia i raczej nie służy to gojeniu.
Każdy z nas ma jakieś małe lub większe kłopoty niestety
 

wacie

Active member
Dodam ze przewertowałem forum i w jednym z postów byla jazda na gościa który miał podobnà oponkę, ze żeby uniknąć takich opon powinien udać się do prywatnej kliniki i zapłacić specjaliście, a nie robić na nfz. Ja mimo ze sporo wydałem to z przodu mam wszystko pięknie super równe cięcie od staplera, natomiast od drugiej strony wyglada to wszystko jakby miało się za chwile rozpierdolic…
Nie przesadzaj , albo daj ptakowi się zagoić. Nie u wszystkich goi się tak samo. U mnie też rana po wędzidełku ze trzy tygodnie bolała , dziwnie wyglądała. Ale wszystko się ładnie wygoiło, potrzeba tylko czasu.
Jedynie ta oponka mnie ominęła , albo była taka mało widoczna.
A równe cztery tygodnie po zabiegu sprzęt był testowany .I mimo że ten pierwszy raz po był inny to szybko wszystko wróciło do względnej normy.
 

wacie

Active member
Jeszcze kilka dni wcześniej cieszyłeś się że tak fajnie się goi.
U mnie rana po wędzidełku wyglądała podobnie albo nawet gorzej.
Opuchlizna po takim zabiegu to nic dziwnego , przy zszywkach też może wystąpić.
U mnie w 3 może 4 dniu ptak tak zsiwiał , był cały granatowy , myślałem że mi gnije i zaraz odpadnie.
Pierścień masz nacięty,pęknięty ?
 
Podobno mam w 4 miejscach nacięty od razu po operacji, No ale średnio mi się to widzi jak obwód na lini cięcia jest kurde z 2 razy większy niż penisa , a po 6 dniach pierścień nawet nie drgnal
 

Tomek100

Member
A jaka role pelni wedzidelko? Przy obrzezaniu calkowitym z reguly sie je usuwa bo jest niepotrzebne a po obrzezaniu z tego miejsca plynie najwiecej bodzcow
Jak masz obrzezanie z pozostawieniem minimalnej ilości napletka wewnętrznego to kolego ma duże znaczenie, nie każda blizna po wedzidełku jest czuła na bodźce.
Trochę odczytaj ,popytaj zanim będziesz sądził pierdoły usłyszane na "podwórku".
 
  • Like
Reactions: AGv

wacie

Active member
Jak masz jakieś wątpliwości to wal do dr Jakubowskiego bo domyślam się że to on wykonał zabieg. Jutro wtorek , dzien wizyt. A jak nie to poczekaj jeszcze z tydzień i zobaczysz na czym stoisz . Teraz niepotrzebnie sam się nakręcasz
 

MKD

Active member
Jak masz obrzezanie z pozostawieniem minimalnej ilości napletka wewnętrznego to kolego ma duże znaczenie, nie każda blizna po wedzidełku jest czuła na bodźce.
Trochę odczytaj ,popytaj zanim będziesz sądził pierdoły usłyszane na "podwórku".
No jak ktos daje sie wrobic w ciecie low to ma problem. To nie pierdoly… caly czas walkujemy temat, ze robi sie ciecie high wiec nie poerdol :)
 

Tomek100

Member
No jak ktos daje sie wrobic w ciecie low to ma problem. To nie pierdoly… caly czas walkujemy temat, ze robi sie ciecie high wiec nie poerdol :)
Chłopczyku wałkujesz temat o ,którym nic nie wiesz i tu jest problem wprowadzając ludzi w błąd, super forum ale kto wpuścił tu prostaka który wiedzę czerpie z opowieści typu "gdzieś słyszałem".?
 

Podobne tematy

Do góry