• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wyniki wyszukiwania

  1. A

    Moja aktualna sytuacja i to co będzie po zabiegu.

    Noo, pojechałeś po mnie równo, jak się okazuje nie jestem pierwszym z którym zadzierasz z powodu Twojego niezadowolenia z komentarzy innych forumowiczów. Przykro mi, że spowodowałem w Tobie niestrawności z powodu moich postów, jednak nie mam zamiaru Cię za to przepraszać, bo nie widzę takiego...
  2. A

    Moja aktualna sytuacja i to co będzie po zabiegu.

    Pierniq, a w którym miejscu wspomniałem coś o religii?, bo nie mogę się odszukać.
  3. A

    Brak erekcji i spuchnięty napletek.

    Myślę, że powodem może być zamęczanie penisa przez masturbację, doznania są mniejsze na bodźce seksualne i mniejsza wrażliwość. Przestań się masturbować, bo to tylko uzależnia, ogranicz się tylko do współżycia, ale też nie za często, to powinno pomóc.
  4. A

    Moja aktualna sytuacja i to co będzie po zabiegu.

    Nie skupiaj się tylko na doznaniach penisa, jakie by one nie były, bo to Cię może zgubić, choć we współżyciu to też ważne, ale penis to nie żywa zabawka. Skup się lepiej na rzeczach bardziej wartościowych i dobrym życiu.
  5. A

    Czy waszym zdaniem to stulejka?

    I tak musisz sam podjąć decyzję, czy musisz coś z tym robić, czy nie. Wcześniej Ci pisałem, że jeżeli w niczym Ci to nie przeszkadza, to nic z tym nie rób, chyba że jest inaczej, a masz tylko strach przed zabiegiem, bo rzeczywiście, nie każdy zabieg jest udany i po naszej myśli. Zestaw sobie...
  6. A

    Czy waszym zdaniem to stulejka?

    Jeżeli nie lubisz mieć odsłoniętej żołędzi, i w czasie stosunku nie sprawia Ci to dyskomfortu, np poprzez ból, ucisk itp. to lepiej nic z tym nie rób. Jedynie sprawa higieny żołędzi i napletka, musisz odprowadzać napletek, aby dobrze umyć i osuszyć i przy tej czynności musisz się trochę napocić...
  7. A

    Czy waszym zdaniem to stulejka?

    Sam napletek nie schodzi w trakcie wzwodu?, a jak ściągniesz go ręką, to odczuwasz jakiś ucisk na żołądź, napletek się cofa, albo pękanie napletka ma miejsce?
  8. A

    Czy mam za krótkie wędzidełko?

    Jest trochę krótkie, ale nie na tyle, aby trzeba było coś z tym robić, skoro napletek schodzi za żołądź, dalej nie musi i nie uciska, to jest dobrze. Na zdjęciach nie widać, żebyś miał problem z odprowadzaniem napletka, fałda zawsze jest, bo odprowadzony napletek musi się gdzieś znaleźć, to...
  9. A

    Pytanko

    Jak tak będziesz traktował kobiety, jak towar do użycia, to one Ciebie też będą tak traktowały, więcej szacunku do płci pięknej. Zastanów się nad tym.
  10. A

    Powiedzcie proszę czy to są oznaki zarażenia żołędzia/napletka?

    Wygląda to na grzybicę prącia, odczuwasz świąd i pieczenie?
  11. A

    Powiedzcie proszę czy to są oznaki zarażenia żołędzia/napletka?

    Widzisz, nie warto się masrurbować, same problemy z tego.
  12. A

    Skrzywienie lewostronne - zdjęcia

    Takie nieduże skrzywienie nie powinno negatywnie wpływać na przyszłe wspóżycie, rzadko który facet ma idealnie prostego. Nie uważam, żeby trzebabyło się z tego tłumaczyć przyszłej źonie, gdyby skrzywienie było duże, to co innego.
  13. A

    Skrzywienie lewostronne - zdjęcia

    Zdjęcie od góry nie sprawia wrażenia dużej krzywizny, od spodu wydaje się większe, ale to może być złudzenie optyczne, wydaje się, że trochę w lewo i trochę w dół, ale nie duże.
  14. A

    Posiadam za krótkie wędzidełko? Wybaczcie za tysięczne któreś to samo pytanie. Po odpowiedziach proszę usunąć post.

    Odczuwasz jakiś dyskomfort w ściąganiu napletka?, bo widziałem o wiele krótsze takie, jakby w ogóle wędzidełka nie było. U Ciebie wyraźnie widać, nie ma sensu okaleczać się na wyrost. A to zdjęcie w wzwodzie?
  15. A

    Suchość kolegi

    Stosuj płyn do higieny intymnej, nie wysusza skóry jak zwykłe żele, plamki fordyce'a można usunąć laserowo, ale rzadko kto to robi, w niczym to nie przeszkadza, tylko wizualnie.
  16. A

    czy to stulejka

    Na moje nie ma stulejki, napletek schodzi do końca. Ja bym z tym nic nie robił, bo można sobie pogorszyć, a nie polepszyć.
  17. A

    Moja aktualna sytuacja i to co będzie po zabiegu.

    Sorry, ale wygląda z boku trochę, jak penis z ustami, albo wysuniętym językiem, nie wiem, czy Ci to zejdzie, ale bądź dobrej myśli, bo ja urologiem ani chirurgiem nie jestem.
  18. A

    Swinging

    Powiedzmy da, tak myślę, takie antidotum na ewentualne takie pokusy i inne, bo podparte błogosławieństwem Bożym.
  19. A

    Swinging

    Te szczegóły mogłeś już zostawić dla siebie. Skoro Wam tak dobrze ze sobą, może warto byloby pomyśleć o małżeństwie?, będzie jeszcze lepiej.
Do góry