• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pytania po.

waclaw88

New member
im dłużej od zabiegu tym bardziej boli i krwawi ...
dopiero drugi dzień, a już mam tego wszystkiego dosyć... cały czas jade na przeciwbólowych, ale one mało pomagają :(
 

Pepe

New member
przeszkadzała w czym ??. U mnie było tak, jak miałem opuchliznę to było ok, opuchlizna przynajmniej 3 dnia zaczęła maleć no i . . . żołądź poczuł co to ból, nadwrażliwość zwłaszcza w początkowych dniach jest nie do zniesienia na szczęście 8 dnia już jest w miarę ok, jutro jeszcze wypytam doc bo coś mnie ten naplet uwiera jak go ściągam no ale może to za wcześnie
 

necnec

New member
Kurde ja jestem 10 dzien po operacji i nadal nie moge zsunac napletka calkowicie :( jak lezy to moge zaledwie do polowy zoledzia a jak stoi to wcale, tak jak bylo przed operacja ;/ jak myslicie z czasem to sie wycwiczy czy bede musial na poprawki chodzic? Wedzidelko jeszcze jest troche napuchniete i szwy caly czas sie trzymaja. Co Wy na to?
 

waclaw88

New member
przynajmniej już mi John nie krwawi, ból pozostał, ale za to pojawiła się nadwrażliwość.
czy będę mógł się normalnie wykąpać w wannie po 100h od zabiegu - na święta :D
 

waclaw88

New member
a jeszcze jedno pytanko na dzisiaj, stosowaliście jakieś leki (maście etc.) w pierwszym tygodniu po zabiegu ? ja biorę tylko przeciwbólowe w tabletkach - apap extra :)
 

waclaw88

New member
oj czuje, że to będzie trzecia nieprzespana noc, jeszcze mnie tak mocno nie bolało :(

edit po nocy:
jakoś dobrze mi się spało, budziły mnie tylko pierwsze poranne wzwody, a było ich z sześć...
w 1 i 2 noc prawie wogóle nie spałem i nie miałem wyżej opisanego problemu.
 

waclaw88

New member
czy po obrzezaniu częściowym, może się w kilka dni źle zrosnąć rana (np. przy nieodpowiednim założeniu opatrunku) i będzie konieczny powtórny zabieg ? sory za głupie pytania, ale nie chcę przechodzić tego drugi raz...
 

waclaw88

New member
u mnie 100h po zabiegu i coraz gorzej to wygląda (boli jak nie powiem co).
mam mocno spuchnięty napletek, na końcówce porobiły mi się jakieś duże grudki (obrzęki ?) :(
ogólnie porażka, kiedy to się wreszcie skończy, bo juz mi się płakać chce :( ?
 

Pepe

New member
No co Ty ja już po takim czasie w sumie normalnie funkcjonowałem, generalnie każdy inaczej dochodzi do siebie, jednak człon to nie takie hop siup jak mozna byc pomyśleć, bedzie dobrze :)
 

waclaw88

New member
najgorsze są te poranne wzwody, praktycznie o godz. 5 muszę wstać, bo później staje jak głupi i przez to mi puchnie.
gdybym wiedział, że tak będzie przebiegało leczenie, to zdecydował bym się na całkowite. bo jak narazie, każdy dzień to koszmar :(
 

Kam.il92

New member

Agrafix

New member
Kam.il92 napisał:
Dzisiaj miałem zabieg :D Mam jeden problem, może za mocno się tym martwię, ale "weź się nie martw?!" . Początkowo po zabiegu lekarz lekko nasuwał napletek na żołądź, ale po powrocie do domu i zwiększaniu się opuchlizny boję się nawet tak zrobić. Jestem ok. 6h od zabiegu. Zamieszczę fotki z moim koleżką :)
http://img50.imageshack.us/my.php?image=obraz019.jpg
http://img294.imageshack.us/my.php?image=obraz021.jpg
Poradźcie.
Pozdrawiam.

Trzymaj go do góry!
 

Podobne tematy

Do góry