• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pytania po.

lestek

New member
21h po

Witam 21h temu mialem dokonywany zabieg obrzezania bodajze calkowitego, lekarz zalecil zmienic opatrunek po sikaniu, lecz wydaje sie to dla mnie nie mozliwe z powodu bolu! (za 1. razem prawie zemdlalem) z rany raczej juz nie leci krew przynajmniej na razie, nie wiem czy mam na sile zrywac opatrunek czy moze moczyc w jakims rozwtworze a moze zaczekac kilka dni (po 3ch dniach lekarz zalecil przemywanie rivanolem) okropnie bolesne mam wzwody ale to chyba normalne.
 

max86

New member
Re: 21h po

lestek napisał:
Witam 21h temu mialem dokonywany zabieg obrzezania bodajze calkowitego, lekarz zalecil zmienic opatrunek po sikaniu, lecz wydaje sie to dla mnie nie mozliwe z powodu bolu! (za 1. razem prawie zemdlalem) z rany raczej juz nie leci krew przynajmniej na razie, nie wiem czy mam na sile zrywac opatrunek czy moze moczyc w jakims rozwtworze a moze zaczekac kilka dni (po 3ch dniach lekarz zalecil przemywanie rivanolem) okropnie bolesne mam wzwody ale to chyba normalne.

Ja tez mialem obrzezanie calkowite metodą low&loose choc nie musialem tego robic bo moj maly byl sprawny.. Teraz jestem juz
prawie 19dni po zabiegu. 1-opatrunek zmienielem po 24h(zgodnie z zaleceniem lekarza) i nie byl przyklejony.Proponuje wlozyc "go" w szklaneczke z rumiankiem na pare chwil i dopiero zdjąc. Jesli chodzi o opatrunek to proponuje zebys robil go z 2-gazikow na tzw hot-doga i zostawiaj sobie troche odkrytego zoledzia bys mogl robic siusiu i zebys nie musial zbyt czesto zmieniac opatrunku.Achas.. Jesli chodzi o wzwody to tez mnie meczyly szczegolnie w nocy jak spalem to mnie budzily wtedy szybko wstawalem i cisnienie mi jakos opadalo..
 

stasiek49

New member
Zgadza sie, zanim bedziesz zdejmowal opatrunek polej go obficie rivanolem, niech tam sie wszystko poodkleja. A jesli bedzie bolalo to na drugi dzien, nic na sile.
 

blackwater

New member
jestem 3 dzień po całkowitym. mam pytanie odnośnie do rozpuszczalnych szwów. czy jak zaczynają się rozpuszczać (mniemam że to takie żółte, lepkie) to jakoś szczypie i kłuje? bo zastanawiam się czy to to...
 

kleszcz

New member
Witam. Jestem już 210 dzień po 1 zabiegu, 182 dni samruje już deratiksem - dzień w dzień, i 150 dzień po poprawce.


Blizny się zmniejszają systematycznie ale i tak sa jeszcze różowe i bolące w jakimś tam stopniu. :)Nie wygląda to tak jakbym sobie życzył ale tragedi nie ma. Co do dermatixu to powiem Wam że pół roku po smarowaniu efekt jest ale nie oczekujcie cudów, w sumie lepiej smarować czymś i przekonać sie samemu bo przynajmniej się ma świadomość, że zrobiło sie wszystko ku temu żeby blizn nie było skoro już lekarz spaprał.

Problemem jest nadwrażliwość i z tym zwiazane przedwczesne dochodzenie podczas stosunku, jest mi po prostu wstyd że tak sie dzieje. ?Nie wiem jak sie pozbyć na dobre nadwrażliwości a jestem już sporo po zabiegu. Powiedzcie coś, doradzcie.

Jakieś pytania? Chętnie odpowiem.
 

whoop

New member
Witam
mija dzisiaj 4 dzien po moim zabiegu. Miałem plastyke, przy czym w porównaniu do niektórych zdjęć i opisów raczej lajtową - duzo skory ponad zoladz w spoczynku. Ogolnie mialem miec poszerzone.
Nie mogę teraz wstawić zdjęcia, dlatego spytam tylko o jedna rzecz. Czy po tych 4, zaraz 5 dniach powinienem był już ściągać napleta? Mam to jakoś tak zrobione że szwy idą 1 mc na wierzchu, potem wpadają pod skóre do środka i tyle ich było widać. Po prostu boje się, zeby jakos nie rozerwac sobie, tymbardziej ze w pewnym momencie coś kłuje.
Wiem że nie mam zdjęcia, ale poki co może ktoś jakoś ogólnie potrafi sie wypowiedziec?
 

lkrzyzan

New member
24 godziny po zabiegu wydluzania wedzidełka.
uwazam ze wszystko sie goi ok. nie czuje skrzepa, w ogole nie boli
fotki. Napletek moge zakladac i zdjemować - czuc wtedy lekkie uklucia ale to szwy tak działają.

Wacka trzymam w jałowych opatrunkach zmieniam co 8h. Nic nie krwawi - tylko pierwszy opatrunek był czerwony.


Nie myłem go ani nie moczyłem jeszcze. Staram sie tak sikać aby mocz nie dostal się na ranę. I poki co udaje się to.

Kiedy i czym ją przemyć najlepiej, bo jeszcze tego nie robiłem. A lekarz nic nie powiedział.
Robilem zabieg w klinice urologii na grzegórzeckiej w Krakowie - NFZ.
 

kleszcz

New member
Witam jestem juz sporo po zabiegu.
Blizna wciaz jest, ale jakos tym dermatixem smaruje i coś tam to nieco daje.
Jeśli chodzi o stosunek jest dobrze, duzo lepiej niz bylo, ostanio doporwadzilem partnerke do 3 orgazmow sam go nie majac wiec dla mnie to jest szok, wczessniej ze stulejka i olbrzymim tarciem i nadwrazliwoscia bylo by to nie mozliwe. ( Moze dlatego tak jest zajebiscie bo nie mam wcale wedzidelka) Jedno jest pewne ze stosunki mi sie wydluzaja i to mnie cieszy. Moja partnerka to docenia i jest zadowolona.
Problem wciaz stanowi nadwrazliwosc, oczywiscie prysznic juz na mnie slabo dziala, wiec powoli mi ustepuje ale wciaz za powoli bo przy duzym tarciu lub dotyku gwalotwnym odczuwam.

Teraz mysle o zabiegu powiekszenia penisa. Ogladalem w TV że można z powodzenie go przedluzyc o 2.5 cm i 30 % w szerokości. (ja mam 15.5 cm dł i nieco ponad 13 szer.) Po dodaniu tych parametrow po zabiegu wyjdzie niezly wynik. :) pzdr.
ps. Kto wie gdzie w polsce takie cos wykonuja.
 

kubawicki

New member
No co Wy z tym powiększeniem penisa? Myślicie, że jak babka może sobie piersi powiększyć przez sylikon to i Wy zrobicie sobie pałke na której gotykiem zmieści się napis "Welcome to jamaica have a nice day"?

Nie ma czegoś takiego? Jak Wy sobie wobrażacie? Że dokleją Wam cały zespol naczyń komorkowych,nerwów, kanalików przepływowych itp? :p No bądźcie dorośli.

Specjalną chirurgie stosuje się u dzieci, a co doWaszych przypadków, to jedyne możliwe jest to powiększenie optyczne. Czyli zabieg, który da Wam więcej cm w efekcie wizualnym. W rzeczywistości tyle ile mieliście tyle będziecie mieć.(Chyba w Ibisie coś takiego robią)

Maści, kremy, operacje, itp coś takiego nie istnieje, nie dajcie się nabrać...bierzcie poprawkę, że oszustów jest pełno - to taki sam blef jak np kupowanie ziółek z kambodży, które wyleczą z aids...

BTW jakbyście mojego "Janusza" zobaczyli to każdy z Was pozbyłby się kompleksów:D
 

Siriuz

New member
Sam mówisz że Twoje zycie seksualne się polepszyło, partnerka dochodzi kilkukrotnie podczas jednego stosunku, a Ty chcesz fiuta powiekszyć?
Nie rozumiem..
 

freegammer

New member
Witam. Ja natomiast mam inny problem.
6 dni temu miałem wykonane obrzezanie częściowe, także skóry pozostało sporo.

Po zabiegu wystąpił obrzęk, który był twardy i bardzo czuły, obecnie jest miękki i da się dotykać ile tylko wlezie...
4 dni po zabiegu brałem antybiotyk, nadal smaruje rany maścią i robię opatrunek 2 razy dziennie połączony z porządnym myciem wodą i mydełkiem...

Jednak mój problem polega na tym, że opuchlizna przez pierwsze 4 dni była równomierna z każdej strony (dosyć spora, ale tym sie nie przejmuje akurat), dziś rano natomiast opuchlizna z prawej strony "zmalała" i tak jakby spłynęła trochę w górę trzonu penisa (w stronę ciała) powstał tam taki bąbel miękki z jakby jakimś płynem, akurat nic to nie boli, no ale jednak strach jest...
Dodam, że trzymam penisa cały czas z odsłoniętym napletkiem w opatrunku, tak aby rana się szybciej goiła (zalecenie lekarza) oraz mam go non stop skierowanego w górę ^
Dziekuje serdecznie :)

Foto:


EDIT: W ciągu dnia zeszła praktycznie cała opuchlizna ze zdjęcia, także nie ma co panikować gdyby komuś się to przeniosło niżej, tak jak mi :)
 
Mam pytanie:

Czy tez mieliscie problem z sucha skora na zoledziu po obrzezaniu???
I jak sobie mozna z tym poradzic???

Dodam ze 20 mialem zabieg calkowitego obrzezania i wszystko jest ok tylko wlasnie ta sucha i marszczaca sie skora troche mnie martwi^^

Pozdro :]
 

Robcio

New member
Mialem wykonane częściowe obrzezanie(plastyka) + wędzidełko, w piatek, dzisiaj, czyli we wtorek odpadły mi 4 szwy, wszystkie w miejscu korekty stulejki, czy to nie za wcześnie? Troche mnie to martwi bo nie chcę żeby wszystko się rozlazło;/ Wędzidełko trzyma się świetnie tylko tu jest cos nie tak;/ Na razie wszystko sie trzyma, tylko w miejscu po jednym szwie został tak jakby maly otwór, boję sie trochę przez to robić zalecane ćwiczenia
 

Robcio

New member
Nic, a nic. Tylko jakas taka wydzielina o przykrym zapachu(nie ropa).Wyglada jakby sie trzymalo, 2 dni spokoju a dzis przy ćwiczeniach 6 szwów odpadlo(z wędzidełka też). Aha zapomniałem dodać ze mam szyte szwami nierozpuszczalnymi. Jak tak dalej pójdzie to na zdjęcie szwów pójde bez nich;p
 

Podobne tematy

Do góry