• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

marekgarnek

New member
Witam, w środę tydzień temu pozbyłem się stulejki poprzez obrzezanie częściowe. Aktualnie obwód nie boli, jest nadal lekko opuchnięty ale to nic w porównaniu do tego co było dzień/dwa po zabiegu. Nadal w niektórych miejscach jest biało-żółta maź, lecz wg. mojego lekarza wszystko jest z tym okej. Wczoraj byłem na zdjęciu ostatnich szwów i aktualnie nic mnie nie boli. Udało mi się dziś ściągnąć napletek do końca za żołądź, i wyglada to dobrze poleciało troszeczkę krwi od strony wędzidełka jednakże mimo braku leków przeciwbólowych nic nie bolało, posmarowałem wszystko maścią i odstawiłem napletek na swoje miejsce (na żołędzi). Jednakże mam pare pytań:

1. Po jakim czasie mogę już ściągać napletek bez obaw? - aktualnie ściągnąłem go testowo, aby zobaczyć czy wszystko gra i czy obwód końcówki napletka przejdzie przez żołądź.
2. Czy jeżeli jednak mogę już ściągać napletek to czy mogę przetestować i wywołać wzwód? - mam trochę paranoje czy obwód końcówki napletka nie będzie za mały w momencie gdy trzon penisa zwiększy swoją objętość podczas wzwodu, więc chciałbym to przetestować.
3. Znowu czy jeżeli mogę ściągać napletek, czy mogę go zostawić w pozycji za żołędzia i tam smarować wszystko maścią i przykrywać gazą a sama żołądź by sobie leżała bez nakrycia?
4. Po jakim czasie powinienem się zacząć niepokoić, że nadal nie schodzi mi opuchlizna z końca napletka? - lekarz powiedział mi, że miałem go dość bardzo dokrwionego, a on musiał użyć dwa razy tyle znieczulenia co normalnie ponieważ mi szybko schodziło.
 

mailie

Member
Miałem obrzezanie całkowite więc może to trochę inaczej, ale mam jeszcze lekką opuchliznę w jednym miejscu po 3 tygodniach.
Bez zdjęć za dużo Ci nikt nie powie, ale myśle że nie nadwyrężaj tego napletka, ściągaj tak żeby zachować higienę, daj tym miejscom dojść do siebie po zabiegu
 

Podobne tematy

Do góry