• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Loco12

Member
Stan na dzisiaj.


Myślicie, że to się jeszcze pomniejszy? Jak z seksem jeżeli jest ta lekka oponka jeszcze?
 

Loco12

Member
@Krystiankendroj Ząbki w obrębie linii szycia są wygładzone. Wędzidełko no widać, że było grzebane i nie wygląda mega pięknie, ale mam to troszkę gdzieś. Nie przeszkadza mi jego wygląd, podczas wzwodu troszkę się rozciąga i wygląda znośnie.
 

Loco12

Member
@Arumino Nie mam pojęcia, pewnie da się poprawiać wygląd, ale szczerze mowiąc to nie chce mi się już tam grzebać. Wszystko jest sprawne, a kwestia estetyczna jest u mnie na drugim planie. Może kiedyś... ale wątpie
 

Krystiankendroj

Active member
No tak , estetyka na drugim miejscu
Funkcjonalność przedewszystkim
Ja też mam tak średnio ładnie zrobione według mnie ale właściwie to mnie już to nie obchodzi , najgorzej było na początku jak on taki rozwalony jeszcze był, teraz to nawet taki trochę " egzotyczny " xD
 

Loco12

Member
No ja jestem 4,5 miesiąca po zabiegu i już wszystko wygląda w miare ok. Niby po 3 miesiącach już sie osiąga docelowy wygląd, ale ja widzę, że to jeszcze wszystko się zmienia, wiec pewnie tak do roku trzeba czekać, aż już wszystko będzie tak jak ma być
 

Sig

Member
@Loco12 możesz się pochwalić jak finalnie „docelowo” na twoim przykładzie to wygląda? Mam już umówiony zabieg, trochę się stresuje nie bólem, a zanikaniem opuchlizny bo mam świadomość że inaczej się regeneruje skóra chłopca, inaczej mężczyzny. Mało jest zdjęć pełnego przekroju na grupie bo uległy przedawnieniu.
 

Podobne tematy

Do góry