• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pęknięta żyłka (krwiak) po obrzezaniu

Karol88

New member
Cześć panowie!
Jestem już miesiąc po obrzezaniu (miałem je robione 5.12.2023) do tej pory wszystko było w porządku JEDNAK 31.12.2023 podczas mocnej erekcji i delikatnego dotykania przez dziewczynę na penisie pojawił sie jakby pęcherz wypleniony czymś. Niezwłocznie skontaktowałem sie z lekarzem na wideo wizytę- stwierdził ze to krwiak i wchłonie sie w pare dni. I tu moje pytanie, pęcherz pękł tego samego dnia, penis zrobił sie siny i można powiedzieć ze wraca do normy, niestety martwi mnie ze pęcherz na żyłce cały czas jest takiej samej wielkości i nic sie nim nie dzieje …
Czy są jakieś maści które to przyspiesza albo cokolwiek co może na to pomoc? Czy powinienem ponownie udać sie do lekarza? Proszę o pomoc :(
 

Karol88

New member
jak szybko Ci się to wchłonęło? i jak szybko po tym mogłeś wrócić do sprawności seksualnej?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sig

Member
Myślę że to ma coś wspólnego z nowym ułożeniem i zaślepieniem żył. Ja to miałem w pierwszych dwóch tygodniach. Miałem zabieg po tobie i myślę że ty szybciej przetestujesz sprzęt
 

Karol88

New member
No właśnie, mi mija już 4 dzień i jest jak jest ....
Co do pękniętego szwu- mialem tak samo, w drugim tygodniu poszedł i trochę się otworzyło ale teraz już jest ładnie zasklepione
 

Podobne tematy

Do góry