• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czy to krwiak w dolnej części żołędzia po plastyce napletka?

hubert445

New member
Parę miesięcy temu miałem plastykę napletka z powodu braku możliwości ściągnięcia napletka. Zabieg się udał i mogę bez problemu ściągnąć napletek tyle, że dolna część żołędzia jest czerwona i lekko boli w dotyku, lekarz wykonujący zabieg stwierdził, że powinienem czekać i wszystko jest w porządku tyle, że to już jest kolejny miesiąc i nie widzę poprawy. Próbowałem robić zimne okłady, stosowałem maści, masaże tej części i jakoś nic nie pomaga. Czy mogę coś z tym zrobić? Na przykład jakiś zabieg? Czy jeżeli pójdę do urologa, to może mi z tym pomóc?

 

promatyk1

Member
Jakie maści stosowałeś? Czy przed zabiegiem też miałeś tak czerwoną?
Swędzi to czy piecze, łuszczy się? Czy może brak objawów?

Może to być jakieś zapalenie. Możesz spróbować np. maści maxicortan (kortykosteroid) i smarować cienką warstwą tę czerwoną część dwa razy dziennie, najlepiej po smarowaniu zostawić do wyschnięcia. Jeśli to łagodne zapalenie, to zejdzie, jeśli nie, to możliwe, ze potrzeba wizyty u dermatologa.

Możesz też spróbować maści z witaminą A lub maści alantan plus - mogą obie pomóc, a na pewno nie zaszkodzą.
 

hubert445

New member
Zapomniałem dodać ,że nie piecze ani swędzi , a co do łuszczenia to jest tak ,że jeżeli mam napletek zsunięty to po jakimś czasie żołądz tak jakby wysusza się ale może być to spowodowane tym ,że ogólnie jestem alergikiem i mam wszędzie bardzo suchą skórę.
 

Trolo

Well-known member
Moim zdaniem jest to powikłanie po obrzezaniu. Bardzo wrażliwa żołądź, stąd zaczerwienienie i dyskomfort. Musisz sobie dać czas. Ewentualnie jest to spowodowane masturbacją.
 

hubert445

New member
Dzisiaj minął tydzień od kiedy zacząłem używał maxicortan i kolor tak jakby zmienił się na bordowy szczególnie po lewej stronie i nadal lekko boli przy dotyku w niektórych miejscach. W poniedziałek zadzwonię i umówię się na wizytę do dermatologa

 

hubert445

New member
Ponad miesiąc temu byłem u dermatologa i doktor stwierdził ,że to może być liszaj ale nie ma pewności więc dostałem Fucidin h na dwa tygodnie i protopic 0.1 na trzy. Niestety nic nie pomogło i kolor czerwony w dolnej części nadal się utrzymuje. Nie wiem czy iść znowu do tego samego dermatologa czy może do urologa? Też myślałem o moim zabiegu stulejki i miałem go robionego laserem. Czy może być to jakieś powikłanie od laseru czy raczej nie?
 

Podobne tematy

Do góry