• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

22 dni od zabiegu

Mik3

New member
Cześć wszystkim! Dziś mijają dokładnie 22 dni od zabiegu. Chciałem zapytać czy według was wszystko wyglada w porządku? Czy czekać jeszcze aż szwy same wypadną? Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi/wskazówki
 

Mik3

New member
Chyba nic z wędzidełkiem nie było robione, przynajmniej lekarz nic nie mówił. Natomiast są tam jakieś szwy.
 

Mik3

New member
Plastykę miałem z tego co mi wiadomo, bo podczas spoczynku cześć żołędzia jest zakryta. Generalnie myśle ze miałem świetnego lekarza i widać było że zna się na rzeczy
 

bhgmiop

Active member
ja bym te szwy juz wyciagał jesli jest zagojone,nie czekaj aż same wypadną ,im szybciej je wyjmiesz tym blizna będzie lepsza,pęseta i nożyczki do paznokci,tylko je odkazic musisz
 

Mik3

New member
Dziekuje za odpowiedzi, prywatnie w Warszawie u dr. Gugały. Trochę boli jak próbowałem wyciągnąć wiec poczekam kilka dni i po świętach umówie się na wizytę jak nie wypadną. Dziekuje
 

piotrpoznan

New member
@Mik3 U mnie 20 dzień, wczoraj wyciąłem i wyjąłem wszystkie szwy - polecam nożyczki do skórek i jazda co się uda. Co się nie da to zostaw i mocz w wodzie (ja moczyłem w wodzie z szarym mydłem, widziałem że stosują ludzie też rumianek)
 

Podobne tematy

Do góry