• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zsuwanie napletka po zabiegu stulejki

virrond

New member
Witam. 4 grudnia miałem zabieg plastyki napletka i wydłużania wędzidełka. Dzisiaj miałem ściągane szwy tradycyjne nierozpuszczalne.
Martwi mnie tylko jedna rzecz. Czy nadal normalne jest, że podczas wzwodu napletek sam się nie zsuwa?
Sam nie próbowałem do końca zsuwać, ponieważ kończy się to jeszcze lekkim krwawieniem z wędzidełka tuż przy cewce moczowej.
 

Qmaty

New member
Ja 3 dni po tobie mialem czesciowe z wydluzaniem wedzidelka. Czy w pierwszych dniach po zabiegu probowales sciagac napletek? Ja np. staralem sie cos dzien przy myciu sciagnac napletek do konca zeby szwy dokladnie rivanolem przemyc, i teraz (tydzien po zabiegu) podczas nocnych wzwodów ładnie żołądź na wierzch wychodzi :)
 

virrond

New member
Tak próbowałem ściągać napletek już w 1 dzień po zabiegu. i schodził idealnie, oczywiście w spoczynku. We wzwodzie w taki pierwszy dzień po zabiegu rozerwałby wszystko.
 

dam0914

New member
Mi lekarze kazał robić opatrunki tak żeby żołądź była schowana, otoczona skórą. I właśnie nie wiem czy próbować coś działać? Odchylam trochę przy zmianie opatrunków, jednak żołądź wychodzi sam do połowy. Nie pokoi mnie jeszcze to że widzę szwów po bokach, skóra jakby wchodzi do środka, natomiast od dołu widzę całą linię szwów, miał kto podobnie? Sorry za te pytania ale mam obawy a do kontroli idę dopiero w poniedziałek a zabieg był dla mnie bardzo bolesny.
 

Podobne tematy

Do góry