• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

zsuwanie napletka w wieku 16lat

Adrian655

New member
Dzień dobry mam pytanie ,mam 16lat i nie do końca zsuwa mi się napletek zatrzymuje się w połowie boje się zsuwać na sile , czy to normalne mam jeszcze czas np do 18 lat aby w pełni napletek zsuną się z żoądzi i czy nie do końca zsuniętym napletkiem z żoądzi można się masturbować ?
 

AGv

Active member
Masz czas nie do 18 lat a całe życie i było by smutno, by masturbacja pozostała twoją najważniejszą sprawą w życiu
 

Trolo

Well-known member
Napletek powinien się zsuwać poza żołędzia. Nie napisałeś czy chodzi o spoczynek czy o wzwód. Generalnie powinien się zsuwać w spoczynku i wzwodzie bez wiekszych problemów.
Czekanie do 18 nic nie da, napletek powinien Ci się zsuwać od małego.
Pytanie czy nie mozesz zsunąć napletka z żołędzia, bo jest bardzo wąsko, napletek jest sklejony, czy masz skrajnie krótkie wędzidełko. A może tak jak piszesz to tylko strach? Jakieś zdjęcia obrazujace problem?
 

AGv

Active member
Trolo nie wydaje się tobie że to troll? Czy hipotetycznie możliwy 16 latek, który nigdy nie masturbował i odkłada wszystko do 18 urodzin?
 

Adrian655

New member
Napletek powinien się zsuwać poza żołędzia. Nie napisałeś czy chodzi o spoczynek czy o wzwód. Generalnie powinien się zsuwać w spoczynku i wzwodzie bez wiekszych problemów.
Czekanie do 18 nic nie da, napletek powinien Ci się zsuwać od małego.
Pytanie czy nie mozesz zsunąć napletka z żołędzia, bo jest bardzo wąsko, napletek jest sklejony, czy masz skrajnie krótkie wędzidełko. A może tak jak piszesz to tylko strach? Jakieś zdjęcia obrazujace problem?
Napletek powinien się zsuwać poza żołędzia. Nie napisałeś czy chodzi o spoczynek czy o wzwód. Generalnie powinien się zsuwać w spoczynku i wzwodzie bez wiekszych problemów.
Czekanie do 18 nic nie da, napletek powinien Ci się zsuwać od małego.
Pytanie czy nie mozesz zsunąć napletka z żołędzia, bo jest bardzo wąsko, napletek jest sklejony, czy masz skrajnie krótkie wędzidełko. A może tak jak piszesz to tylko strach? Jakieś zdjęcia obrazujace problem?
Nie mogę zsunąć w zwodzie i w spoczynku lecz w spoczynku mogę troszeczkę więcej ,podejrzewam ze mam za krótkie wędzidełko
 
  • Like
Reactions: AGv

Trolo

Well-known member
Wiesz co różnie to bywa nie można generalizować wszystkich, może faktycznie nie interesował się tematem. Wstaw zdjęcia jak to wygląda. żeby nie zsuwać w spoczynku musiałbyś mieć ekstremalnie krótkie wędzidełko.
 

Podobne tematy

Do góry