• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Adam90

Member
Dzis byłem unurologa/androloga który przeprowadzał mój zabieg, wszystko jest dobrze, ładnie się goi, kazał mi się już masturbowac po 11 dniach 😁 żeby rozciągać dobrze Blizne, i brać tadalafil co drugi dzień przez 2 tyg żeby te wzwody były dobre, mam kupić jeszcze spotner żeby jeździć nim po wedzidelku , powiedział że to też ładnie wygladzi Blizne że będzie blada. Ogólnie się uspokoilem i jak narazie jestem zadowolony, normalnie się zmasturbowalem chociaż dobrze napletek nie schodził ale sobie go naciagalem, trochę z napletkiem trochę bez.
 

Adam90

Member
Mysle ze z ta masturbacja to przesada ale ok xd
Wiem dla mnie też ale to dobry urolog ma ponad 300 dobrych opini, i ciężko się do niego dostać, obejrzał wszystko dokładnie powiedział że super się goi, i powiedział że masturbowac się już mam właśnie xD żeby już rozciągać tą Blizne,i jeździć tym spotnerem po wedzidelku, powiem ze masturbacja jest taka nawet, dochodzę ale trochę szczypie boli te miejsce z blizna bo jest czerwona, noi napletek niby schodzi ale wraca spowrotem i tak nie za dobrze się masturbowac jak dla mnie cały czas ze sciagnietym napletkiem, wolę tak jak mam do połowy żołędzia
 

nope

Well-known member
A co ma ci sie zmienic jak jeszcze ci sie nawet w pelni nie zagoilo? Troche dziwne ze kaze ci lekarz smarowac mascia na blizny skoro nawet jeszcze nie jest zagojone jeszcze w dodatku kaze ci sie masturbowac xD a kilka dni temu wklejales zdjecie i masz jeszcze szwy. Blizna to proces dlugotrwaly i to potrwa troche czasu zanim sie wygladzi, zblednie rozciagnie itd
 

Adam90

Member
No nie wiem czemu wiesz nie musisz do mnie mieć pretensji bo ja się na tym nie znam, on to zobaczył i tak powiedział że już mam robić, dla mnie też jest dziwne no ale to dobry urolog jest, więc wie na pewno co mam robić, tylko no trochę mnie ten spotner wkur, bo to boli jak mam tak dwa razy nim smarować, on ma końcówkę z kołkami i tak to drażni że się odechciewa, z mastubracja jest nawet ok mimo tych szwów które nadal mam, nie wiem sam co mam robić skoro wy mówicie że nie powinienem teraz nic robić, mi się wydaje że ja nawet nie mam jeszcze tej blizny bo to jest czerwony taki bombel jak by na tym wędzidełku
 

nope

Well-known member
To nie blizna tylko gojąca się rana na dodatek troche obrzęknięta. Blizna się tworzy gdy rana jest już całkowicie zagojona. Ogólnie wygląda ok.
 

Adam90

Member
To nie blizna tylko gojąca się rana na dodatek troche obrzęknięta. Blizna się tworzy gdy rana jest już całkowicie zagojona. Ogólnie wygląda ok.
No właśnie tak myślałem że to nie jest jeszcze blizna, więc nie wiem czemu on mi kazał jeździć po tym ta maścią... Masakra
 

nope

Well-known member
Zawsze jestem zdania ze nalezy słuchac lekarza. Ale no wedle ulotek i wszystkiego. Masci na blizne stosuje sie jak juz jest wszystko zagojone.
 

Adam90

Member
Zawsze jestem zdania ze nalezy słuchac lekarza. Ale no wedle ulotek i wszystkiego. Masci na blizne stosuje sie jak juz jest wszystko zagojone.
Narazie przestałem jej używać, także zobaczymy,chyba nic się nie stanie jak poczekam, bo jak się zagoi to chyba da rade ja nawet w późniejszym okresie rozciągnąć. Narazie to boli
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
R Czy mój penis jest normalny Obrzezanie 5
K Kurczacy sie penis i moszna Obrzezanie 16
S Penis Inne 2
G Penis - Blizna Po zabiegu obrzezania 5
K Suchy penis i czewrona bolaca plama po masturbacju Inne 1

Podobne tematy

Do góry